Caudalie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arwena, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ez a könnyű tejszerű szérum halványítja és megelőzi a foltokat, kiegyenlíti a bőrfelszínt és fokozza a bőr természetes ragyogását. Nagy koncentrációban tartalmazza a szabadalmaztatott Viniferine-t ami segít felvenni a harcot a pigmentfoltokkal, akné eredetű foltokkal, hegekkel és sérülésekkel, a ragyogóbb, szebb bőrfelszínért.

Olajmentes formula, nem fényérzékenyítő, nem komedogén. Minden bőrtípusra.

Ár: 12000 Ft , Eladó: Sara94
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, Foxpost, fizetés: Személyes átvétel - készpénz, Foxpost - előre utalás
2000 Ft - Caudalie Vinoperfect Radiance Serum
Ár: 2000 Ft , Eladó: GyongyiCsoban
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Duna Plazanal, vagy posta/foxpost

La-Fee

2020. május 14.

A legjobb bőrtökéletesítő szérum (fluid?) amivel találkoztam. Na jó , ha szérum, akkor ANR, de ez máshogy jó.
Ha történhet valami jó a bőrömmel negyven felett akkor az ezzel történik. Ezzel is. És a hozzá tartozó tonikját is tegyük hozzá. Imádom!
Reggelre egységes, bársonyos rózsás arccal ébredni nem rossz dolog ám :) a ragyogás igaz, de nem kell túllocsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

hzsvitamin

2018. november 17.

Oké, szóval erről a termékről tudni kell, hogy alapvetően sötét foltokra van, és arra, hogy ragyogást kölcsönözzön a bőrnek. Elvileg erre nagyon jól működik, a márka egyik legeladottabb terméke. Én ajándékba kaptam, tehát nem vagyok a célcsoport tagja. De. Az illatát nagyon szeretem, puhít szépen, viszont elég fényes lesz tőle az arc (ugyebár a ragyogás kölcsönzés megnyilvánul) és ha az ember véletlenül nem nagyon keveset tesz, akkor ragad is. De mégegyszer, a célközönség nem én volnék, hanem valószínűleg egy idősebb, érettebb bőrű korosztáj, akiknél előfordulnak barna foltok és szárazabb a bőrük. Viszont most elkezdtem nyakra-dekoltázsra használni éjszakára, meglátjuk mit tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

heyitseszter

2015. augusztus 16.

Túlságosan erős benne az illatanyag, ezért sem vagyunk olyan nagy barátok. Felkenve ragacsos, nálam nehezebben szívódik be a bőrbe. Ráadásul az átlátszó üveg nem túl praktikus antioxidánsok esetén. Sokáig nagyon szerettem a caudalie termékeket, de az elmúlt háromnegyed évben hatalmas csalódás mind. Viszonylag drága termékek ahhoz képest, hogy hasznos hatóanyagokkal mennyire nem töltik meg a termékeket, illatanyaggal viszont annál inkább. ):

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

bobekecske

2015. március 27.

Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele: könnyű, gyorsan beszívódik és valóban életteltelibb, fénylőbb a bőr a használata után. Más hatást egyelőre nem vettem észre, de ahhoz nem is használom elég ideje. Az élénkítő fluiddal együtt haszálva nagyon szép, természetesen egységes, egészséges bőrképet eredményez nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak