Caudalie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arwena, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Ez a könnyű tejszerű szérum halványítja és megelőzi a foltokat, kiegyenlíti a bőrfelszínt és fokozza a bőr természetes ragyogását. Nagy koncentrációban tartalmazza a szabadalmaztatott Viniferine-t ami segít felvenni a harcot a pigmentfoltokkal, akné eredetű foltokkal, hegekkel és sérülésekkel, a ragyogóbb, szebb bőrfelszínért.

Olajmentes formula, nem fényérzékenyítő, nem komedogén. Minden bőrtípusra.

Ár: 2200 Ft / db + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Ár: 1800 , Eladó: galivali
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: Előre utalás után foxpost, posta

HoViktoria

2020. október 22.

Én nagyon szeretem az állagát, illatát, mindenét. Nekem nagyon gyorsan beszívódik, utána tudok sminkelni is, nem hagy zsíros érzetet maga után és nem csillog tőle a bőröm. Ez volt az első termék, amit a márkától kipróbáltam, azóta mást is kipróbáltam és azokat is nagyon szeretem, kb. a 3. kiszereléssel használom már és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Chrissy

2020. augusztus 1.

Több terméket próbáltam ki egyszerre a márkától, köztük ezt is. Franciásan illatos és elegánsan csomagolt. Nekem sem szívódott be, nehéz eltalálni a mennyiséget, kicsit ragacsos, kifényesedett tőle a bőröm, és nem szép módon. Én nem vettem észre, hogy élénkítene, vagy egészséges ragyogást adna. Őszintén szólva nem adta azt a feelinget, hogy egy minőségi terméket kenek az arcomra, így örülök, hogy nem egy egész üveggel vettem, hanem itt szereztem be belőle kevesebb mennyiséget. Elhasználtam, de biztosan nem venném újra, ennél sokkal jobb szérumokat is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

La-Fee

2020. május 14.

A legjobb bőrtökéletesítő szérum (fluid?) amivel találkoztam. Na jó , ha szérum, akkor ANR, de ez máshogy jó.
Ha történhet valami jó a bőrömmel negyven felett akkor az ezzel történik. Ezzel is. És a hozzá tartozó tonikját is tegyük hozzá. Imádom!
Reggelre egységes, bársonyos rózsás arccal ébredni nem rossz dolog ám :) a ragyogás igaz, de nem kell túllocsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

hzsvitamin

2018. november 17.

Oké, szóval erről a termékről tudni kell, hogy alapvetően sötét foltokra van, és arra, hogy ragyogást kölcsönözzön a bőrnek. Elvileg erre nagyon jól működik, a márka egyik legeladottabb terméke. Én ajándékba kaptam, tehát nem vagyok a célcsoport tagja. De. Az illatát nagyon szeretem, puhít szépen, viszont elég fényes lesz tőle az arc (ugyebár a ragyogás kölcsönzés megnyilvánul) és ha az ember véletlenül nem nagyon keveset tesz, akkor ragad is. De mégegyszer, a célközönség nem én volnék, hanem valószínűleg egy idősebb, érettebb bőrű korosztáj, akiknél előfordulnak barna foltok és szárazabb a bőrük. Viszont most elkezdtem nyakra-dekoltázsra használni éjszakára, meglátjuk mit tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

heyitseszter

2015. augusztus 16.

Túlságosan erős benne az illatanyag, ezért sem vagyunk olyan nagy barátok. Felkenve ragacsos, nálam nehezebben szívódik be a bőrbe. Ráadásul az átlátszó üveg nem túl praktikus antioxidánsok esetén. Sokáig nagyon szerettem a caudalie termékeket, de az elmúlt háromnegyed évben hatalmas csalódás mind. Viszonylag drága termékek ahhoz képest, hogy hasznos hatóanyagokkal mennyire nem töltik meg a termékeket, illatanyaggal viszont annál inkább. ):

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

bobekecske

2015. március 27.

Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele: könnyű, gyorsan beszívódik és valóban életteltelibb, fénylőbb a bőr a használata után. Más hatást egyelőre nem vettem észre, de ahhoz nem is használom elég ideje. Az élénkítő fluiddal együtt haszálva nagyon szép, természetesen egységes, egészséges bőrképet eredményez nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak