Caudalie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Szemkrémek

Reggelre ajánlott szemránckrém a puffadások, karikák eltüntetése érdekében.

Linette92

2016. január 23.

A szemkörnyékem eléggé be volt gyulladva, állandóan égett és ez a krém két nap alatt megnyugtatta. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

heyitseszter

2015. augusztus 16.

Tavaly Párizsban vettem, szerettem ezt a szemkörnyékápolót, semmi WOW hatást nem érzékeltem. Egy ideje már nem is használok külön szemkörnyékápolót, de kellemes darab. Ki lehet bírni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

N.A.

2014. augusztus 13.

A Tökéletes Szemkörnyékápoló. Szándékosan nagy kezdőbetűkkel. 13 euróért vettem Németországban és már most kesergek, hogy honnan szerzek ilyet itthon, ha elfogy (sehogy leginkább).
Nagyon gyorsan hat, intenzíven hidratál, pillanatok alatt beszívódik. Nem irritál, nem csíp, nem hagy zsíros nyomot és az én rettenetes szemkörnyékemből is emberi állapotot varázsol, egyrészt hamar lesz sok kis apró ránc a vízhiánytól, másrészt szép lila foltok a vérszegénységtől, ez nyilván életmód és hasonlók függvénye, azonban ez az első olyan szemkörnyékápoló, amelyik érdemben tud kezdeni valamit ezzel a jelenséggel a korrektoron kívül és a szemkörnyékem is végre olyan életkort sugall utána, mint az arcom többi része.. Tökéletesen lehet rá sminkelni. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Tvylvis

2014. január 29.

Alig vártam, hogy felkerüljön ez a kis krém. Valami könnyű reggeli, hidratáló szemkrémet kerestem, amire aztán lehet sminkelni. Elég sokan dicsérték külföldi blogokon ezt a kis krémet, meg az egész márkát, így gondoltam, kipróbálom (15 euró körül volt az ára). Nem bio, de kifejezetten jó összetevői vannak.
Nagyon kellemes, könnyű állagú, szinte illatmentes kis krém. Nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál, jól lehet rá sminkelni. A karikákon szerintem max a kiadós alvás segít, meg a korrektor :-) (amúgy nagyon szépen siklik rajta a M.A.C. korrektorom). Könnyen lehet a kis csőrös fejével adagolni, viszonylag kiadós. Lassan elfogy a tubus, ami rendszeres használat mellett is három hónapig elegendő volt. Újravevős, csak persze hajt a kíváncsiság más krémek felé is....
Egyetlen hibája talán, hogy nincs benne fényvédő, de ez áthidalható.
Jó kis krém, jó áron. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Egyetlen hibája talán, hogy nincs benne fényvédő, de ez áthidalható.
Jó kis krém, jó áron. Ötös.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Juice, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Erythritol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak