CBA

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   CBA   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audi, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   CBA
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A CBA kamillás hintőpor rendszeres használata ápolja és szárazon tartja a kipirosodott bőrt. Gyulladáscsökkentő hatású kamilla- és bőrnyugtató hatású Aloe Vera kivonatot tartalmaz.

Audi

2014. január 6.

Egyszerű kis cucc, mégis hatásos. Nem is hittem volna :D eddig ez az egyetlen ami bevált mint szárazhajsampon, mert könnyen ki tudom szedni, nem ragszkodik a fejbőrömhöz, mégis felszippantja a zsírt. Más feladatait is simán ellátja, lábamra és hónaljra is szoktam tenni. Ár /érték arányban 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol