CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

A vadrózsa kivonatos golyós dezodor az első 24 órás CD dezodor alumínium- és alkohol nélkül, amely így különösen alkalmas borotválás utáni használatra. Vegán formulája ápolja a bőrt és fehér foltok nélkül védelmezi.

GyTunde

2018. július 22.

Sajnos semmit sem ér. Kellemetlen a szaga is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Sajnos semmit sem ér. Kellemetlen a szaga is .

Mona29

2018. február 17.

Örülök, hogy elfogyott. Az illata finom, csak használat után nem érződik. Hatása a 0-val megegyező, leginkább akkor használtam, amikor tudtam, hogy nap közben nem megyek sehová, de így meg ugye minek. Ragacsos volt, sokára száradt meg, viszont nem hagyott maradandó nyomot a ruháimon. Azt hiszem én be is fejeztem a golyós deok használatát, maradok a pumpánál vagy a spray-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

babajaga

2016. augusztus 6.

Nekem nagyon bevált. Imádom az illatát és tényleg egész nap működik. Csak ezt az illatot próbáltam és ezt sajna csak a müllerben találtam meg eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

egifeny

2016. július 5.

csalodas! a narancs szinu dezodoruk az egyik kedvencem, azt a hatast vartam volna ettol is! ebben meg alkohol sincs, finom puderes rozsa illata van. regota csak alumentes dezodort hasznalok, de ennyire hatastalannal talan meg nem is talalkoztam, par ora utan szagom volt tole! :D kar erte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.