CD

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Nem tartalmaz ásványi olakokat, szilikont, parabént, szinezéket és állati eredetű összetevőket. A narancsvirág illata gondoskodik arról, hogy energikusan és jó hangulatban kezdődjön a nap.

Dermatológiailag tesztelt. Ph semleges. Érzékeny bőrre is használható. Nem hagy fehér nyomot.

lushaholic

2020. június 2.

Én szerintem a léteő összes CD dezodort kipróbáltam, alapból sajnos elég izzadós típus vagyok, ráadásul a bőröm nem tolerál minden kemikáliát, ezért egy jó dezodorra rálelnem elég nehézkes. Próbáltam én Bent és Annát, habár elhasználtam, de nem veszem újra az fix, mert ilyen kisebb gumók jöttek ki a hónaljamban, amik fájtak minden "bedörgölésekor" a terméknek, szóval visszaálltam a CD csodáira, amik lehet nem a legkönnyebben lebomló anyagból készülnek, de újrahasznosíthatóbb üvegben adják, ami sokkal jobb, mint más műanyag deok. Hatása szuper, semmi izzadtságszag a legmelegebb/stresszesebb napon sem, borotválkozás után közvetlenül nem ajánlom, ha nem akarsz feltétlen pokoli égést :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

SzL

2020. február 9.

Szerintem ez egy szuper termék. Az illata fantasztikus és szuper intenzív, a hatása simán kitart egész estig, és csak a kellemes narancsos illatot lehet érezni, izzadságszagot egyáltalán nem.
Nagyon szeretem, és imádom a tartósságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Nagyon szeretem, és imádom a tartósságát.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Narancsvirágos illatát szeretem, nekem kicsit hasonlít a mandarinra.Nem irritál vagy csíp, bár izzadásgátló hatása az kérdéses. Ár érték arányban valamint ezzel az illattal meg vagyok elégedve. Forró nyári napokon nem elég hatásos, ősztől tavaszig megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Zita1991

2019. április 1.

Évek óta újravásárolom mindig más illatban. Bevállt, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Évek óta újravásárolom mindig más illatban. Bevállt, szeretem!

Do23

2019. március 21.

Azért választottam mert nem tartalmaz aluminium sókat. De egyáltalán nem hatásos. Az illata jó, amikor felkenem de kb. 2 óra múlva mintha nem is deoztam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Lillacc

2019. február 1.

Szerettem amíg tartott, még az ősi időkben kaptam a krémmániától tesztelésre a spray kiszerelésű párjával. A napokban láttam akcióban a dm polcain. Kifejezetten kellemes illatú, nyáron a fújkálós párjával frissítgettem napközben ha szükseg volt rá. Felkenés után elég nehezen szárad, cserébe viszont nem hagy foltot a ruhán. Csodát nem tesz, bár szerintem azt a 3-4ezer forintos Vichy deo sem, szóval akkor már inkább ez. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Black Fairy

2018. augusztus 27.

Az ára jó, az illata oké (nagyon erősen érzem belőle az alkoholt, de gyorsan "leszárad", szóval nem zavaró), gyorsan szárad, nem pereg, nem hagy foltot...
Én minden dezodort "frissen" borotválkozva szoktam használni, éés iszonyatosan égeti így a hónaljamat - gondolom a benne lévő alkohol...Ez nem csillaglevonás, mert ez az én hülyeségem, csak...figyelmeztetés, hogy ne tegyétek...:'D

Amúgy az izzadást rendesen gátolja, nem tudok róla rossz dolgot írni...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Amúgy az izzadást rendesen gátolja, nem tudok róla rossz dolgot írni...:D

kismadár

2018. július 10.

Narancsos cukorka illata van, némi alkohollal vegyítve. Gyorsan szárad, nem irritál, nem hagy foltot, gyorsan fogy. Nem túl hatásos, egy egész napot nem bír ki, újra kell kenni napközben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

SweetViolet

2018. június 20.

Ez volt a második próbálkozásom a márkától. Tavasszal kísérleteztem vele, de nem használ semmit a testszag ellen. Ez még hagyján, annyira az alkohol dominál benne, hogy ezzel az erővel pálinkával is kenhettem volna a hónaljamat. Csípett, mindegy hogy mennyire óvatosan vagy merész mennyiségekben kentem. Az illatával egészen elégedett lennék, de az élményt szintén a tömény alkolhol rontotta el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

redrick

2018. május 15.

Reggeli egy kenéssel bírja az egész napot, még este is érzem a finom narancsillatot magamon, feketét nem fog, nem büdösödik bele a szövetbe. Tartottam attól, hogy bepállik az egész illatkompozíció nap végére és alkoholos cefreszagcsíkot fogok magam után húzni. Nos, szerencsére nem ez történt, nagyon meglepett a termék, hogy ilyen iszonyatosan jól teljesített, ugrotta a lécet, ami Alverdééknek magas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.