Best of Beauty 2019

CD

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztkata, Módosítva: 2016. május 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

24órás izzadásgátló dezodor, lélegzo hatással. Gránátalma kivonatot tartalmaz. Szilikon, ásványi olaj és alumínium mentes. Parfüm illatával a természetes frissesség érzését kelti. Borbarát pH értéku, borgyógyászatilag tesztelt.

kri64

2019. május 18.

Jó ideje alumentes deokat használok, előző CD-m liliomos volt, az elején odavoltam érte de aztán valahogy romlott a hatása. Emaitt nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a kidadás hosszútávon is beválik-e, egyelőre le vagyok nyűgözve, az illata elég erős de tetszik és nem leszek büdi nap végére, sem sport után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Norcsi0701

2019. január 5.

Sajnos nekem nagyon-nagyon-nagyon nem vált be dezodorként. :( Pedig az illata nagyon finom és az ára se annyira vészes. Én csak otthonmaradós napokon fogom használni és sajnos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

pointofview

2018. december 3.

Finom illata van, nem hagy nyomot és viszonylag hosszan véd. Szeretem használni, főleg mivel alumínium mentes és nem túl drága, de más dezodor után kell néznem a nyári időszakban, mert akkor kevésbé hatékonyan gátolja az izzadást. Az alkohol miatt irritálja és csípi a bőrt epilálás, borotválás után. Ez az első alumínium mentes dezodor, amit kipróbáltam és összességében elégedett voltam vele. Tudom ajánlani azoknak, akik ki szeretnék próbálni az alumínium mentes dezodorokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Atiyeh

2018. október 23.

Kimondottan "parfümként" használom, nem izzadásgátlásra, mivel arra van másik bevált termékem. Nagyon finom az illata, édeskés, ugyanakkor nem a nagyon tolakodóan édes fajta. Nagyon intenzív az illata, így annak ajánlom, aki szereti, ha az illata alapján már messziről fel lehet őt ismerni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

xfxff349

2018. május 4.

a sima fújós (nem hajtógázas) verzióját használom néha kölniként. Iszonyatosan finom az illata és nagyon tartós. Viszont deonak valóban nagyon kevés lenne, "parfümnek" viszont nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Mona29

2018. április 6.

Nem volt rossz, de azért nem is az igazi. A hatása egy sima hétköznapra elmegy, de egy kicsit komolyabb helyzettel nem tudja a feladatát ellátni. Az illata nagyon kellemes, használatközben nem fröcsköl, jól használható. Egynek jó volt, de azt hiszem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Dea

2017. október 9.

Jó illata van, izzadást nem annyira gátolja meg, nem hiszem,hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Jó illata van, izzadást nem annyira gátolja meg, nem hiszem,hogy újravenném.

xndpt

2017. július 29.

Nagyon erős az illata, de az izzadság szagot nem semlegesíti, hanem keveredik vele és az eredmény szörnyű lesz. (sajnos nagyon izzadós vagyok hónaljban :() Frissen borotvált bőrön csíp, ruhán viszont nem hagy foltot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Laura12

2017. június 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nagy csalódás volt. Csípett, szárított és büdös lettem mellette. Talán a golyóssal változatával együtt használva működött a legjobban, de úgy is megbízhatatlan volt: előfordult, hogy egész nap elvoltam vele, máskor pedig valamilyen rejtélyes oknál fogva 2 óra múlva már erős szagom volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Kmerci

2017. április 29.

Forever Aloe deo (ez a kukában landolt) után vettem ezt, egy fokkal jobb mint az aloes volt de ezt sem veszem többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract