CD

Ár:   695 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

plinka

2019. január 30.

Nekem bevált most télen. Egész nap kitart. Elsőre erőteljes citrus illata van, de hamar átmegy enyhe citrom illatba. Elég sok benne az alkohol, de legalább alumíniummentes, tűrhető összetevőkkel. Nem hagy nyomot a ruhán. Meg vagyok vele elégedve, de nem hiszem, hogy hosszútávon ráállok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

lassugepard

2018. november 19.

Az első benyomásom az volt, hogy ez a dezodor már alapból izzadságszagú. Persze nem sokáig érezni a bőrön. Első néhány napban kellemes csalódásnak tűnt, mert tényleg megakadályozta a testszagot, de ez a hatás a 4. nap körül semmivé foszlott, olyan volt, mintha semmit sem használtam volna, vagy még rosszabb. Ráadásul tényleg erősen alkoholos. Itthonra talán elhasználgatom, vagy majd télen próbálkozok vele, mert nyárra abszolút nem alkalmas.

Update: Szegényt nagyon lehúztam legutóbb. Azóta egészen megszerettem. Többnyire itthonra használom csak, mert azért annyira nem bízom benne, de egy lazább napon hűvösebb időben teljesen jól beválik. Az alumentes kategóriában jól teljesít. A furcsa illatát szerencsére nem sokáig lehet érezni. Azt külön szeretem, hogy nem képez bevonatot a hónaljamon, olyan mintha nem lenne rajta semmi, csak szimplán nem leszek büdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Anmanklo

2018. április 28.

Sajnos nagyon nagy csalódást okozott.Használat után még kellemetlenebb szaga lett,mint ha be sem kentem volna magam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

mdalma46

2017. október 30.

Sok benne az alkohol, ezért eléggé csíp, de ezen kívül nagyon jó kis dezodor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Sok benne az alkohol, ezért eléggé csíp, de ezen kívül nagyon jó kis dezodor

Lucyll

2016. szeptember 6.

Végre egy alumíniummentes, de megbízható dezodor. Viszonylag gyorsan szárad, az illata picit limonádészagú, de nyárra pont jó. Az alkoholtartalma miatt borotválás után nagyon csíp. Csak a kevésbé finom illat miatt kap egy csillaggal kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

viireich

2016. július 18.

A gránátalmás társával együtt én nagyon szeretem, nekem bevált ez az aluminium-mentes deo, az illata nem túl erős, de kellemes. nap végére magát az illatot már nem érzem, viszont izzadtsgászagom sincs, ami pozitivum. Nem hagy foltot a ruháimon, még így nyáron a nagy melegben sem. Bátran ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Véleményem szerint

2014. július 17.

Húúúúúúú ez nagyon bevált nekem. Ajánlottam a páromnak, mert elégedetlen volt az övével, mert büdös is volt a dezodora, és ugyanúgy izzadt. Eléggé uniszex az illata, és mellé még jól gátolja az izzadást, pedig az uram nem borotválja a hónaljkutyát... :-)
Én meg elkezdtem használni a gránátalmást, na az nőies!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

Én meg elkezdtem használni a gránátalmást, na az nőies!

Sozora

2014. május 18.

"Ásványolaj-, szilikon-, színezékek és parabénmentes" - ez fogott meg benne. Most próbálok átállni az alumentes deo-kra, ez eddig az első próbálkozásom. Nekem eddig jó volt, mint izzadásgátló (viszont még csak 2 napja használom), de rájöttem, hogy az illeta túl erős nekem. Valószínűleg elhasználom, aztán egy másik után nézek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

timity

2014. március 22.

Müllerben vásároltam, nagyon tetszik az illata! Igazi üdítő tavaszi nyári illat! :-) Ez a 2. CD deóm, és eddig meg vagyok vele elégedve! Mondjuk a gránátalmás kissé intenzívebb védelmet nyújt de alumínium mentesen ez is jól teljesít! Még csak pár napja használom, összességében jó de azért nem tartom csodaszernek, inkább a tesója az! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

sione

Korcsoport: >54
2014. február 12.

Eddig ezt használtam, nekem bevált. Igaz egy pici szódabikarbónát kevertem hozzá. Azt adja amit várok, izzadni enged, de nem változik meg az illata. Ma kerestem a dm-ben, azt mondták már nincs régóta. Sajnos a müller nem jutott eszembe (az üzlet elég messze van), de legközelebb elmegyek oda. Ugyanis én is, mint itt többen említették, már sok-sok dezodort kipróbáltam, de igazán kevés vált be. De amikor újra vásároltam volna, addigra már megújították (ami nem is hasonlított az elődjére) vagy rosszabb esetben egyszerűen megszüntették.
Nekem, ha nem jó egy dezodor, furcsa szaga lesz, amit nagyon kínosan élek meg, és már dobom is a kukába. Ti is tapasztaltok hasonlót?
Mindent egybevetve én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 12.

Mindent egybevetve én elégedett vagyok vele.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.