CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2014. november 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

• 24 órás védelmet biztosít a testszagok ellen
  • alumínuimmentes

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
rekeszke

(!)
2017. október 9.

Nagyon szép a csomagolása és az illata is, de valahogy magamra fújva nem az igazi, és sajnos a hatása is csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Loona

2016. július 19.

Egyszerűen nem tudom eldönteni, milyen a kapcsolatom ezzel a dezodorral... Eleinte nagyon szerettem, úgy egy hónappal ezelőtt eljutottam oda, hogy csalódtam, alig vártam, hogy elfogyjon, és nem terveztem újravenni, most meg mégis lehet, hogy újraveszem, ha elfogy.

Kb. egy évvel ezelőtt vettem, de mivel más dezodorral (később dezodorokkal) felváltva használtam, még mindig nem fogyott el. Nagyon szerettem az illatát, sokáig a Balea Med pumpás dezodorával együtt használtam, ezt inkább illatosításnak (csak 5-10 perc erejéig, ennél tovább ugyanis nem érződik, ami viszont szerintem nem is baj, mert így nem zavar be, ha utána parfümöt is használok), de később kipróbáltam magában is, és egy átlagos napon a teljesítményével így is meg voltam elégedve. Akkoriban 3 fújásnyit használtam/hónalj, ezzel a mennyiséggel egy stresszes napon nem igazán állta meg a helyét, mostanában viszont többet (4-5 fújásnyit hónaljanként) fújtam belőle, mert szerettem volna, ha elfogyna végre (emiatt nem is váltogattam, csak ezt használtam), és így stresszesebb napokon is jobban teljesít, még most, a nyári melegben is.

Valahol fél és háromnegyed év között egyszer csak megváltozott az illata, olyan buggyantka lett, pedig az üvege nem szedhető szét, ezért sosem volt felnyitva, és végig hűvös, sötét helyen volt tárolva, nem tűnne logikusnak, hogy megromoljon (pláne nem ilyen összetevőlistával :P ). Ha nem ismertem volna az eredeti illatát, lehet, hogy fel sem tűnne a változás (akkor szimplán nem tetszene az illata), de ahhoz képest ez kifejezetten rossz. Emiatt vacillálok az újravásárlásán - azaz eredetileg emiatt nem akartam újravenni, viszont ahogy most, ebben a kánikulában teljesít, az nagyon meggyőző, úgyhogy lehet, hogy mégis újravásárlás lesz a vége, de biztosan nem rögtön, előtte kipróbálok más azóta vásároltat hosszabb távon, nem váltogatva. 3,5 csillagot adnék, ha lehetne, de felfele kerekítek a kánikulában nyújtott meggyőző teljesítménye miatt, és mert ha korábban is picit többet használtam volna belőle, lehet, hogy el se jutok az illatváltozós időszakig, mert előbb elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

almarek

2016. február 23.

Én is itt a Krémmánián nyertem ezt a dezodort. Az illata szerintem kellemes, édeskés. A mindennapokra számomra tökéletesen megfelel, de sportoláshoz mást használok, ez kevés lenne. Nekem nagyon tetszik ez a pumpás verzió, könnyen adagolható, praktikus, bár egy kicsit nehéz ez az üvegcse. A ruháimat se színezte el, úgyhogy én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

MissKB

2016. február 21.

Évek óta Nivea dezodort használok, de a legutóbbi már nem volt olyan, mint korábban. Mintha valamit változtattak volna rajta :( Az illata is kicsit más volt és kevésbé volt hatékony. Szóval pont jókor kerül a képbe ez a deo.
De sajnos csalódnom kellett. Már, amikor levettem a kupakját, éreztem ezt az átható alkoholszagot, mintha vodka lenne az üvegben :D Magamra fújva még kellemetlenebb volt. Erős alkoholszag és valami édes virágos furcsaság... nagyon nem jött be :( A hatása pedig szintén átlagon aluli. Izzadsággal keveredve pedig ez a fura szag csak erősödik...
Egyébként a csomagolása igényes, bár táskában nem szívesen hordanám, mert elég nehéz, ráadásul ezért a nulla hatásért elég drága, szóval nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

-.Nikii.-

2016. február 17.

Kb 1 hónapja nyertem itt Krémmánián, amúgy sose hallottam erről a márkáról.

Jó az illata, a hatása annyira nem, úgyhogy parfümként szoktam magamra fújni. Elhasználgatom, de nem venném meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

Kb 1 hónapja nyertem itt Krémmánián, amúgy sose hallottam erről a márkáról.