CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliet, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

A természetes hársfavirág- és citromillatot tartalmazó dezodor a hosszan tartó és gyengéd ápolást egyesíti. Alkalmas az érzékeny bőrre. Nem hagy hátra fehér dezodornyomokat.

Bőrsemleges pH-értékű. Ásványi olajoktól-, szilikontól-, mesterséges színezékektől, állati eredetű összetevőktől mentes összetétel. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Fancsaaa

2019. március 20.

A Baleas kristály mellé vettem. Finom friss citrus illat az elején, aztán én már nem is érzem (ami amúgy jó dolog). De elfedi a szagokat még így is. Szuper 😊😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

ksnkzd

2018. augusztus 29.

Többféle mentesebb dezodort próbálgattam már, ez vált be leginkább.
Évek óta használom ezt a fajta dezodort. Korábban a vízililiomosat fújtam, de annak az illata nem nagyon jött be nekem.
Ezt a citrus illatot nagyon szeretem, én még nap végén is érzem. Nekem az ígért 24 órás hatás bevált, igaz, nem vagyok izzadós fajta, így napközben általában nem is kell újra fújnom, pedig ha várhatóan izzasztóbb napom lesz, általában jön velem, ám legtöbbször nincs rá szükség.
Persze ha nagyon meleg van, illetve nyilván ha úgymond újra elindulok otthonról, akkor olykor-olykor duplázok.
Szeretem, hogy pumpás kiszerelésű, sokkal jobban kedvelem, mint a golyós társait. Sosem hagyott nyomot a bőrömön vagy a ruhámon (mint pl. a fehéres golyós dezodorok...)
Az összetevők sem rosszak, az alcoholt leszámítva, viszont nagyon örülök, hogy aluminium mentes. Engem nem csíp, max ha előtte borotváltam, de akkor is csak épp hogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Többféle mentesebb dezodort próbálgattam már, ez vált be leginkább.

Kendralinx

2017. szeptember 4.

wc illatosító szaga van.. és hamar elillan.. sőt akár a szúnyogriasztóra is hasonlít és kicsit alkohol mellékhatása van .. már mint szagra sőt csíp is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

sunshinenymph

2016. május 4.

Nem a legjobb dezodor sajnos azt meg kell hagyni. És nagyon csíp. Borzasztó sok alkohol lehet benne mert nem érzékeny különben a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

juhaszregina

2014. október 7.

Tegnap használtam először. Hááááát, érdekes az illata. Nem tartós, délutánra újra kellett fújnom. Az én bőröm nem érzékeny, de hogy bírják a benne lévő rengeteg alkoholt az érzékeny bőrűek? Elképzelésem sincs. Azért elhasználom, de nálam ez egyelőre 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

melindae

2014. szeptember 11.

Csakis jót mondhatok el róla. Ez a pumpás kiszerelés pedig jól jön, ha újra kell fújni a nap során. Az illata egész erős citromos, de nem nyomja el a parfüm illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 11.

picifruzsi

2013. november 11.

Nagyon jó kis dezodor, kellemes illata van, gyorsan szárad. Izzadósabb napokon nem árt napközben is újra fújni, de jól frissít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.