CD

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hanna.hajzer, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

Hajtógáz nélküli dezodor. 24 órás izzadás gátlás.

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Bonnieoo7

2023. november 11.

Nem látom itt az eukaliptusz verziót, így ide kapcsolom a megjegyzésemet, mert szerintem hatékonyságban egyformák lehetnek, csak az illat különböző. Az illata erős, szinte antibakteriális jellegű, hatékonysága pedig nagyon jó! Tetszik a 0%-os jelzés, legalább nem káros. Én nem vagyok túl izzadós a hónaljamon, sokkal inkább arc, aminél nincs kellemetlenebb. Ettől függetlenül szükséges tennem ellene, s ez a termék teljesen alkalmas a megelőzésre. Egyedül borotválás utáni napon nem merem alkalmazni, mert félek, hogy az irgalmatlanul marná a bőröm, hiszen a hónalj nagyon érzékeny. Jelenleg is ezt használom, nem tudom még hogy újravenném e?
25 év stift használat után (mert azért az hiányzik kicsit).😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 11.

25 év stift használat után (mert azért az hiányzik kicsit).😊

wildrose

2023. szeptember 23.

Nagy kedvenc ez a dezodor: kellemes, diszkrét, púderes illata van és meglepően frissen tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. szeptember 23.

Eria

2023. augusztus 2.

Évek óta ezt és a golyós testvérét használom, lényegében amióta alumínium mentesre váltottam. A nivea termékeit cseréltem le ezekre és elégedett vagyok.
Nagy melegben inkább a golyós változatot használom, de ez a pumpás van a táskámban, hogyha fel kell magam frissíteni. Előfordul, hogy egy forró napon fújom a nem elsődleges pontokra is, felfrissít és szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

KisTigris

2023. március 26.

Izzadás gátlót kerestem, ez nem az. Ez csak illatosít, mint egy parfüm vagy edt. Az első összetevője alkohol. A borotvált hónaljam úgy marta, mint a rossebb! Leszaladtam a boltba, meg haza, (dombon lakom) és büdöset izzadtam. Ez a zermék nem gátolja meg az izzadást és nem is szünteti meg a kellemetlen szagokat!
Eddig is rexona stiftet használtam, ezután is azt fogok. (Ha öltözés UTÁN nyúlsz be és kened be magad, nem hagy folot a ruhán!)
Ezt meg elfújkálom otthon parfümként. Az illatát szeretem, bár nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 26.

Ezt meg elfújkálom otthon parfümként. Az illatát szeretem, bár nem tartós.

bmoni86

2022. november 28.

Nem szeretem a stifteket, ezért is esett rá a választásom, illetve azért mert nem tartalmaz aluminiumot. Néha sok az illata, ilyenkor veszek egy Nivea illatmenteset, de évek óta ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 28.

zomeow

2020. május 10.

Egész eddigi életemben stiftet (dove) használtam, de mindig utáltam, ahogy kiszárítja a bőröm, tapadóssá teszi, vagy edzésnél csomókba áll és kitépi a szőrt :D, vagy ahogy foltot hagy a ruhákon. Meg egyébként is, rólam ugyanúgy folyik vele is a víz, ha úgy van kedve... :D Nemrég kisérletezni támadt kedvem alumíniummentes megoldással, és csak ez az egy típus volt a sparban :) 2 hete használom, és én nagyon megszerettem, hisz a fenti problémák megszűntek, sőőőőt, szerintem a szagokkal is sokkal jobban megbirkózik ez a termék, mint a stift. Az illata szerintem sokáig megmarad, 12 óra múlva simán érezhető ott, ahol kell, erősebbet nem is szeretnék, arra ott a parfümöm. Talán tényleg kicsit púderes az illata, de nekem tisztaság érzetet ad. Borotválkozás után egyből nem javasolt, az valóban csíp. Remélem, hosszú távon is jó lesz vele a tapasztalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

ukuleleslany

2020. április 24.

A termék illata nagyon tetszett, és hatásos volt, de néhány hétnyi használat után elkezdte kicsípni a bőröm. Hosszú időbe telt mire meggyógyult, hónapok múlva is érzékeny maradt a hónaljam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Victory33

2020. február 28.

A kicsi kiszerelést próbáltam ki. Nekem túl intenzív az illata és nem is tetszik, idősebb hölgyeken tudom elképzelni. Viszont legutóbbi utazásom alkalmával csak ez maradt és újra használtam.. Így télen már nem volt annyira zavaró az illata és meglepően jól teljesített fizikai terhelés alatt is. Ugyan izzadtam mellette, de a szagokat semlegesítette és a pólón is csak ennek az illata érződött. Megpróbálkozom a narancsvirágos verzióval. Viszont ebből a márkából az egyik golyós dezodor a kukában landolt, mert ellentétes hatást váltott ki, így maradok a pumpásnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

georginasz

2019. december 6.

Nagyon szeretem az illatát, a gránátalmás után egyből erre esett a választásom, imádom reggelente befújni vele magamat. Semmivel sem rosszabb mint a sprays dezodorok, meg vagyok elégedve a hatásával. Már a második üveggel használom ezt az illatot, de szerintem ez után kipróbálok egy új illatot ettől a márkától. Az összetevői lehetnének jobbak. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Annak ellenére, hogy szeretme a CD termékeket, ez valamiért nem annyira jött be. Azaz az illatával van valami ami nekem nem az igazi. Furcsa, hogy vizililiom illatú és én ennek ellenére valamilyen levendula jelleget érzek benne, ami kissé porossá teszi az illatát. Nem érzem frissnek.Az üzletben nem éreztem ezt, kell némi kis idő, hogy érezhető legyen. Ezt az illatot nem venném újra, bár ez nem jelenti azt, hogy ez másnak nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.