CD

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hanna.hajzer, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

Hajtógáz nélküli dezodor. 24 órás izzadás gátlás.

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
dorakrem

2019. augusztus 3.

Annak ellenére, hogy szeretme a CD termékeket, ez valamiért nem annyira jött be. Azaz az illatával van valami ami nekem nem az igazi. Furcsa, hogy vizililiom illatú és én ennek ellenére valamilyen levendula jelleget érzek benne, ami kissé porossá teszi az illatát. Nem érzem frissnek.Az üzletben nem éreztem ezt, kell némi kis idő, hogy érezhető legyen. Ezt az illatot nem venném újra, bár ez nem jelenti azt, hogy ez másnak nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Villo

2019. július 30.

Nekem szerencsére jól működnek az alkoholos dezodorok, és miután az alkoholnak van egy erős fertőtlenítő és szárító hatása, a többi összetevő nagyjából dísz az ilyen dezodorokban, lehet választani illat vagy kiszerelés alapján. Én ezt a kicsi mérete miatt vettem meg, hogy legyen "útravaló" kiszerelésben dezodorom. Csak a szagától meg sajnos falra másztam, ráadásul nekem sajnos eléggé tartós illatúnak tűnt... Le is passzoltam nagyanyámnak, aki viszont odavan az ódivatú virágillatokért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 30.

molnori

2018. december 22.

Jobb, mint a Bionsen alumíniummentes dezodorjai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Jobb, mint a Bionsen alumíniummentes dezodorjai.

vnikki99

2018. november 15.

Kifogyott az előző dezodorom és ez akadt a kezembe leghamarabb. Nem fűztem hozzá nagy reményeket,de meglepő módon, egyáltalán nincs mellette izzadtságszagom. Az INCI-je nem a tökéletes,de nagyon jól elvégzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

vadvirag919

2018. június 28.

Kínomban 300 valahány forintért vettem, csak mert láttam, hogy van belőle kicsi üveg.
Örökletes verejtékmirigy gyulladásom (hidradenitis suppurativa) van, néha gondol egyet és belobban az egyik hónaljam. Pár hete ezt ismét megtette, az addig jól használt alus és alu mentes spray dezodorom ment is a kukába. Előbbi úgy elkezdett csípni mint a bánat, utóbbi egy hosszanti vörös/viszkető/csípő foltot eredményezett és jó sárgára fogta az összes ruhámat...... Tehát napokig kénytelen voltam, dezodor nélkül szaladgálni. Nem élveztem.
Az volt a koncepció, hogy alu és irritáns mentes legyen a termék, na ez nem jött össze, viszont ugye nagyon baráti az ára. Átmeneti megoldásnak szánom, amíg helyre nem jön megint a bőröm. És akkor az érdemi rész: NAGYON jó ez a kis deo!!!!!!! Valószínűleg a fehér tündérrózsa kivonat okán, elsőre lehúzta a gyulladt foltot, másnap este pedig elkezdhettem kezelni a maradék gyulladt szőrtüszőt is. Jó illata van a pasim szerint, olyan tisztaságszerű, én túl erősnek és virágosnak találom, de nem fáj, úgyhogy túlélem. Addig tart a hatása, amíg az illata, 3-4 óráig. Kevés, nagyon kevés, elnyomja a parfümöt is ugye, de patthelyzetben vagyok jelenleg. Az üveg kicsi, úgyhogy hordozható, és ezt is fogom tenni, lévén időleges a hatás. NEM fogja sárgára a ruhákat. Akkor is használható, ha már izzadt az ember, eltünteti a szagot, nem pedig keveredik vele. (Megalázó, hogy ezt is tudom, ámbár hasznos remélem.)
Nem a legjobb, viszont a szó szerinti tűzoltásra meglepően tökéletes.
Természetesen izzadni fog vele az ember, nem is dolga ezt megakadályozni. A szagokat viszont igen, és ebben maximálisan meg is állja a helyét. A csúnya INICI ELLENÉRE pedig csodát tett az érzékeny bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Nem a legjobb, viszont a szó szerinti tűzoltásra meglepően tökéletes.

mohano

2018. június 9.

Ha valaki tud ilyesmi illatú parfümöt, azonnal szóljon! Friss, üde, mint egy szellő, és sajnos pontosan addig is tart, őszinte sajnálatomra. Tusfürdővel, dezodorral együtt egy fokkal jobb a helyzet, az illata pedig hibátlan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

zsizi

2018. június 9.

Jajj Istenem...a legrosszabb választás volt. Megígértem magamnak, hogy többet nem veszek drogériás dezodort, már egy hónapja csak natúr krémdeot használok a Cocoontól. Ám sajnos nagyon sok gond van a rendelésekkel és nem tudom átvenni, amit rendeltem tőlük, így addigis kénytelen voltam valamire beruházni, hogy mégiscsak legyen otthon valami. Hangazos, pozitív hívószavak vannak az üvegen (vegán, cruelty-free, alumínium-mentes, parabénmentes stb.), ennek ellenére borzalmas az INCI-je, erős, természetellenesen émelyítő és szúrós illata van, amit a boltban egyáltalán nem éreztem, de magamon szörnyű. Ráadásul másodpercek múlva elkezd égni, csípni tőle a bőröm. Hatalmas pénzkidobás volt, többet nem dőlök be ezeknek a kamu natúr dumáknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

naspolya

2018. június 3.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Sokfélét kipróbáltam már (és még fogok), de ez mindig van otthon, mert alapdarab. Pumpás, ez pozitívum, finom az illata, ami nem idegesít pár óra múlva, mint ahogy sok másiknál tapasztaltam. Egész hatásos is. Ha megizzadok, akkor is valahogy jó szagom marad tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

natasa

2018. február 20.

Jó kis nőies illat, elég jó a hatása is. Rohanós napokon előfordul, hogy többször fújom, vagy a munkahelyemen rásegítek egy alumentes Balea dezodorral.
De összességében tetszik, jó kis alumentes deo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

De összességében tetszik, jó kis alumentes deo.

bokri28

2018. február 9.

Nyaralás alatt használtam, jól teljesített. Kellemes és alig érezhető az illata, 5-6 óra után találtam úgy, hogy érdemes újra használni, de ezzel kb. mindegyik alumentes deo esetében így vagyok. Tetszik a spray forma, ha szebb lenne az összetevőlistája, újravenném, így azonban nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.