CD

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hanna.hajzer, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

Hajtógáz nélküli dezodor. 24 órás izzadás gátlás.

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

zomeow

2020. május 10.

Egész eddigi életemben stiftet (dove) használtam, de mindig utáltam, ahogy kiszárítja a bőröm, tapadóssá teszi, vagy edzésnél csomókba áll és kitépi a szőrt :D, vagy ahogy foltot hagy a ruhákon. Meg egyébként is, rólam ugyanúgy folyik vele is a víz, ha úgy van kedve... :D Nemrég kisérletezni támadt kedvem alumíniummentes megoldással, és csak ez az egy típus volt a sparban :) 2 hete használom, és én nagyon megszerettem, hisz a fenti problémák megszűntek, sőőőőt, szerintem a szagokkal is sokkal jobban megbirkózik ez a termék, mint a stift. Az illata szerintem sokáig megmarad, 12 óra múlva simán érezhető ott, ahol kell, erősebbet nem is szeretnék, arra ott a parfümöm. Talán tényleg kicsit púderes az illata, de nekem tisztaság érzetet ad. Borotválkozás után egyből nem javasolt, az valóban csíp. Remélem, hosszú távon is jó lesz vele a tapasztalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

ukuleleslany

Korcsoport: < 18
2020. április 24.

A termék illata nagyon tetszett, és hatásos volt, de néhány hétnyi használat után elkezdte kicsípni a bőröm. Hosszú időbe telt mire meggyógyult, hónapok múlva is érzékeny maradt a hónaljam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 24.

Victory33

2020. február 28.

A kicsi kiszerelést próbáltam ki. Nekem túl intenzív az illata és nem is tetszik, idősebb hölgyeken tudom elképzelni. Viszont legutóbbi utazásom alkalmával csak ez maradt és újra használtam.. Így télen már nem volt annyira zavaró az illata és meglepően jól teljesített fizikai terhelés alatt is. Ugyan izzadtam mellette, de a szagokat semlegesítette és a pólón is csak ennek az illata érződött. Megpróbálkozom a narancsvirágos verzióval. Viszont ebből a márkából az egyik golyós dezodor a kukában landolt, mert ellentétes hatást váltott ki, így maradok a pumpásnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

georginasz

2019. december 6.

Nagyon szeretem az illatát, a gránátalmás után egyből erre esett a választásom, imádom reggelente befújni vele magamat. Semmivel sem rosszabb mint a sprays dezodorok, meg vagyok elégedve a hatásával. Már a második üveggel használom ezt az illatot, de szerintem ez után kipróbálok egy új illatot ettől a márkától. Az összetevői lehetnének jobbak. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Annak ellenére, hogy szeretme a CD termékeket, ez valamiért nem annyira jött be. Azaz az illatával van valami ami nekem nem az igazi. Furcsa, hogy vizililiom illatú és én ennek ellenére valamilyen levendula jelleget érzek benne, ami kissé porossá teszi az illatát. Nem érzem frissnek.Az üzletben nem éreztem ezt, kell némi kis idő, hogy érezhető legyen. Ezt az illatot nem venném újra, bár ez nem jelenti azt, hogy ez másnak nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Villo

2019. július 30.

Nekem szerencsére jól működnek az alkoholos dezodorok, és miután az alkoholnak van egy erős fertőtlenítő és szárító hatása, a többi összetevő nagyjából dísz az ilyen dezodorokban, lehet választani illat vagy kiszerelés alapján. Én ezt a kicsi mérete miatt vettem meg, hogy legyen "útravaló" kiszerelésben dezodorom. Csak a szagától meg sajnos falra másztam, ráadásul nekem sajnos eléggé tartós illatúnak tűnt... Le is passzoltam nagyanyámnak, aki viszont odavan az ódivatú virágillatokért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 30.

molnori

2018. december 22.

Jobb, mint a Bionsen alumíniummentes dezodorjai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Jobb, mint a Bionsen alumíniummentes dezodorjai.

vnikki99

2018. november 15.

Kifogyott az előző dezodorom és ez akadt a kezembe leghamarabb. Nem fűztem hozzá nagy reményeket,de meglepő módon, egyáltalán nincs mellette izzadtságszagom. Az INCI-je nem a tökéletes,de nagyon jól elvégzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

vadvirag919

2018. június 28.

Kínomban 300 valahány forintért vettem, csak mert láttam, hogy van belőle kicsi üveg.
Örökletes verejtékmirigy gyulladásom (hidradenitis suppurativa) van, néha gondol egyet és belobban az egyik hónaljam. Pár hete ezt ismét megtette, az addig jól használt alus és alu mentes spray dezodorom ment is a kukába. Előbbi úgy elkezdett csípni mint a bánat, utóbbi egy hosszanti vörös/viszkető/csípő foltot eredményezett és jó sárgára fogta az összes ruhámat...... Tehát napokig kénytelen voltam, dezodor nélkül szaladgálni. Nem élveztem.
Az volt a koncepció, hogy alu és irritáns mentes legyen a termék, na ez nem jött össze, viszont ugye nagyon baráti az ára. Átmeneti megoldásnak szánom, amíg helyre nem jön megint a bőröm. És akkor az érdemi rész: NAGYON jó ez a kis deo!!!!!!! Valószínűleg a fehér tündérrózsa kivonat okán, elsőre lehúzta a gyulladt foltot, másnap este pedig elkezdhettem kezelni a maradék gyulladt szőrtüszőt is. Jó illata van a pasim szerint, olyan tisztaságszerű, én túl erősnek és virágosnak találom, de nem fáj, úgyhogy túlélem. Addig tart a hatása, amíg az illata, 3-4 óráig. Kevés, nagyon kevés, elnyomja a parfümöt is ugye, de patthelyzetben vagyok jelenleg. Az üveg kicsi, úgyhogy hordozható, és ezt is fogom tenni, lévén időleges a hatás. NEM fogja sárgára a ruhákat. Akkor is használható, ha már izzadt az ember, eltünteti a szagot, nem pedig keveredik vele. (Megalázó, hogy ezt is tudom, ámbár hasznos remélem.)
Nem a legjobb, viszont a szó szerinti tűzoltásra meglepően tökéletes.
Természetesen izzadni fog vele az ember, nem is dolga ezt megakadályozni. A szagokat viszont igen, és ebben maximálisan meg is állja a helyét. A csúnya INICI ELLENÉRE pedig csodát tett az érzékeny bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Nem a legjobb, viszont a szó szerinti tűzoltásra meglepően tökéletes.

mohano

2018. június 9.

Ha valaki tud ilyesmi illatú parfümöt, azonnal szóljon! Friss, üde, mint egy szellő, és sajnos pontosan addig is tart, őszinte sajnálatomra. Tusfürdővel, dezodorral együtt egy fokkal jobb a helyzet, az illata pedig hibátlan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.