CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Színezék-mentes. Diszkrét illattal.

Moonbride

2015. október 15.

A legnagyobb nyári melegben csak őt bírom elviselni magamon, mert akkor is tiszta, friss illata van, nem válik fullasztóvá. Nem bántja a bőröm, sokáig érezni, és kevés is elég egyszerre. Teljesen elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

fehercica80

2015. február 22.

Nagyon megörültem neki amint a Müllerben rátaláltam. Örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Nagyon megörültem neki amint a Müllerben rátaláltam. Örök kedvenc.

toteme3

2014. szeptember 12.

Immár minimum 1 éve használom, nekem nagyon bevált. Ez már örök kedvenc marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

juhaszregina

2014. augusztus 11.

Nagyon tartós az illata, de sokallom benne az alkoholt. Időnként csípi a hónaljam. Emiatt részemről csak 4-eske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Tytto

2014. augusztus 2.

Na most már véleményezek, bár még csak 3 napja használom, viszont cukrászdában nagy párás melegben minimum 12 óra talpalás mellett, már éreztem hogy közel járok, hogy spontán öngyulladjak, mégis illatos maradtam :) nekem ennyi bőven elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

prehalekjudit

2014. július 24.

Régebben Ausztriából szereztem be CD cuccokat, a kedvenceim voltak és ma is azok.Szeretem ezt a dezodort mert friss tiszta illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

Chootie

2014. június 24.

Ár-érték arányban jobb, mint a golyós, így már ezt veszem inkább. Frissítő, jól dezodorál, meg vagyok vele elégedve. Jó, hogy fújós, mert nap közbeni utánpótláskor is higiénikus a dolog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

tara95

2014. május 11.

Tökéletes♡♡♡♡♡

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

Tökéletes♡♡♡♡♡

kryptonklary

2013. október 7.

Nagyon szeretem az illatát, nyáron folyton ezt fújkáltam a nagy melegben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Nagyon szeretem az illatát, nyáron folyton ezt fújkáltam a nagy melegben!

elfi777

2013. június 18.

Kellemes, üde friss illat, semmi extra, de a régi időkben rengeteget használtuk. Viszonylag drága volt, emlékszem, sokszor csak piacon akadtunk rá, alig lehetett kapni egy időben.
Egy illat, ami mindenkinek jól áll:)
Csak azért 4, mert deo-ként nem tartós az illata (vizililom? ez új infó:D).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Egy illat, ami mindenkinek jól áll:)
Csak azért 4, mert deo-ként nem tartós az illata (vizililom? ez új infó:D).

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.