Celimax

Ár:   $12   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2020. január 20.

Ár:   $12
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Madecassoside és a Cica összetevők megnyugtatják a sérült és problémás bőrt. Mélyen és kíméletesen tisztítja a bőrt finom buborékokkal, melyek segítenek eltűntetni az elhalt hámsejteket.

Bettiiyy

2020. január 22.

Mindig azt hiszem, hogy már nem tudja egy koreai lemosó sem fokozni a gyönyört, és jobb lenni az előző lemosómnál, de mindig tévedek.
Szerintem nagyon szép, letisztult a csomagolása, és hatalmas adagot kapunk. Én egy akció keretében vettem (de a Jolse-n minden hónapban többször is le van árazva), így nagyon baráti az ára, és hatalmas a kiszerelés. Boldogan el leszek vele sokáig.
Nekem - mint szerintem sokaknak - az első habzó lemosóm az Innisfree Blueberry lemosója volt, amit nagyon szerettem, igaz, picit szárított. Na, ez a Celimax lemosó nekem pontosan az Innisfree lemosó emlékeit hozta el. Ugyanaz az illat, mint amit akkor éreztem. Valószínűleg ugyanazok az illóolajok lehetnek benne, de még nem csekkoltam le.
Az állaga is nagyon tetszik nekem, nem ez a mindenhová folyós, hanem sűrűbb, mégis krémes, és mégsem olyan kemény és tömény textúrájú, mint pl. az Innisfree. Kissé gyöngyházfényű csillanása van. Könnyen habzik, nem kell belőle sok.
Nagyon kíméletesen tisztít, gyengéd, nem irritál, a szemet sem csípi. Érzékeny, sérült bőrre nagyon jó választás. Nem szárít.
A PH-ja is jó, szép az összetevőlista, nagyon elégedett vagyok vele.
A két legmeghatározóbb lemosóm összeolvadásának érzem ezt a lemosót. A kedvenc dolgaimat, amelyek a legjobban tetszettek az Isntree és az Innisfree lemosókban, mintha valaki összeolvasztotta volna, és még egy picit fel is turbózta volna, hogy még jobb legyen, és megszületett volna belőle a Celimax. (Az általam próbált lemosók közül, erre a kettőre hasonlít a legjobban a Celimax.)
Mondanám, hogy szempont, amiért öt csillagot adok, hogy az ár-érték aránya csodás (szerintem akció nélkül sem olyan vészes, mert hatalmas kiszerelés), de ha drágább lenne, akkor is újravenném. Egyszerűen az egyik legjobb lemosó, amit eddig próbáltam. Versenyzik az Isntree Sensitive Balancing lemosójával, de az viszonylag gyorsabban fogy el, így inkább ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

A PH-ja is jó, szép az összetevőlista, nagyon elégedett vagyok vele.

Antioxidánsok: Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.