Celimax

Ár:   $32   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pankafru, Módosítva: 2019. november 22.

Ár:   $32
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Friss, koncentrált ampulla, amely mélyen a bőrbe juttatja a Noni gyümölcs tápanyagait és energiáját. Az öregedésgátló ampulla gyengéden élénkít, a bőrt bőséges nedvességgel és tápanyagokkal látja el. Erősen hidratáló és gyorsan a bőrbe jut, nem hagy maga után ragadós érzetet.

viragi

2020. április 10.

Szettben vettem meg a tonikjával együtt, így elég jó áron jött ki. Élénkzöld színű, géles állagú, gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos az arcom. Az illatmentes cuccokhoz szokott orromnak kissé erőteljes az illata az illóolaj miatt, de szerencsére semmilyen irritációt nem okoz. Éjszakára csak a tonikját és ezt felkenve reggelre pihe-puha, selymes, hidratált bőrrel ébredek. Szép az inci-je és nagyon ötletes a kupakja is! Egyedül az ára, ami nem annyira baráti, legalábbis számomra, pláne, hogy most így áll a forint a dollárhoz képest:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 10.

Enca

2020. január 20.

Mintat probaltam, ketszeri alkalomra volt eleg teljes arcra. Suru geles allaga van es szamomra eros illata (en megszoktam, hogy nincs illata az arcapoloimnak). Felkenve hamar felszivodott, kellemes erzes. Amit iger, megadja... kellemesen hidratal, egeszseges ragyogas. Sok josag van benne, rendelek meg mintat, s lehet, hogy majd teljes kiszerelest is veszek.
Az eros illata miatt egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Az eros illata miatt egy csillagot levonok.

pankafru

2019. november 22.

Először mintát próbáltam, ami kb két használatra volt elég. Az illata enyhe, gyógynövényes, engem valamilyen örökzöldre emlékeztet és nem rozmaringra. Ragacsos, sűrű világoszöld szérum, ami nagyon gyorsan felszívódik. El sem akartam hinni, de már be is szívta a bőröm. Utána egyből puha és feszes lett, mintha frissen és üdén éppen akkor ébredtem volna. Szerintem fokozza a vérkeringést, mert a fakó arcomnak adott egy kis színt, de ez lehet, hogy csak saját tapasztalat.
Mindenesetre megrendeltem a teljes kiszerelést ajándékba édesanyámnak. Az érettebb bőr szerintem nagyon hálás lesz ezért a készítményért. De néha azért én is hozzányúlok majd. Hosszútávú hatásról nem tudok véleményt írni, de ha elfogy, akkor még updatelek.
Szárazabb bőrre működik szerintem, de nekem a zsírosabb részeken sem okozott gondot. Érzékeny bőrre is jó lehet, engem nem irritál. Az adagoló nagyon praktikus. Legalább 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Squalane eo 1 0

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Cholesterol eo I eu 0 0