Celine Dion

Ár:   8888 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2011. december 7.

Nőies illat, gyengéd, elegáns, egy örok klasszikus.

Ár: 1500/2500 Ft+pk , Eladó: vicuskat
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra küldöm, személyes átvétel
Ár: 12.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

vicuskat

2018. november 1.

Fiatalkorom ikonikus illata. Egyszerűen imádtam és nemrég Marcsi jóvoltából ismét hozzájutottam. Azt hiszem, erre a parfümre tudom azt mondani, hogy maximálisan én vagyok. Millió csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

nagyediterika

2018. október 22.

Tiniként és fiatal nőként nagyon nagy rajongója voltam A Legendának, ezért édesanyám meglepett a róla elnevezett, frissen debütált parfümmel. Ez volt az első illatom.
Imádtam. Féltve őrzött kincsként, csak alkalmakkor használtam.
Krémes, elegáns, semmihez nem hasonlítható virágillat...
Sajnos megromlott, vagy nem tudom mi történt, de egy idő után fémszagúvá vált... még jócskán volt az üvegben...
Nem vettem újra és valószínűleg már soha nem is fogom. Megmarad az emlékeimben emlékeztetőül egy olyan korra, amikor még éltek és léteztek dívák, amikor még minden szép volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Imádtam. Féltve őrzött kincsként, csak alkalmakkor használtam.
Krémes, elegáns, semmihez nem hasonlítható virágillat...

zahraa

2017. május 13.

Elegancia, tisztasag, konnyedseg, ezek jutnak eszembe rola. Nem tudom, mit erzek benne, amitol annak idejen megfogott... talan a vizililiom, ambra es gyongyvirag, amit a legjobban ki lehet erezni belole. Nagyon gazdag illat, de nem kellemetlenul. Kellemes emlekek kotnek hozza, de ugy erzem, nem az en korosztalyomnak valo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

egetoerika

2017. március 22.

Ma bementem a R.-ba papírzsepiért... Természetesen a parfümöknél kötöttem ki. És milyen jól tettem!!! 100 ml-es kiszerelés mindössze 5000 forintért. Teszter persze nem volt,de nem is baj, mert ismertem, régebben már használtam. És igen!!!!!!! Amikor kifújtam, ugyanaz a finom, visszafogott, mégis varázslatosan friss virágillat illat bódított el. Kerestem már egy ideje nyárra illatot magamnak. Megtaláltam! Semmivel nem tetszik kevésbé mint évekkel ezelőtt. És akkor rajtam nagyon tartós is volt. Csakis ötöst kaphat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Brigitt

2017. január 14.

Rajtam a virágok kerülnek előtérbe és ezt nem bánom, mert nagyon szeretem a virágillatot.
Visszafogott, nagyon szép illat, abszolút tudok azonosulni vele.
Bármikor viselhető, akár napközben, akár este, akár üzleti tárgyalásra, akár mozizáshoz,
szóval bármikor. Rajtam nagyon jól működik, finom, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 14.

Visszafogott, nagyon szép illat, abszolút tudok azonosulni vele.
szóval bármikor. Rajtam nagyon jól működik, finom, tartós.

Damayanti

2015. február 8.

Egyszer kicsi kiszerelésben kaptam egy ilyet, de anyukám használta el, mert szerintem ez az illat nemhogy egy tizenéveshez (akkor annyi voltam, amikor kaptam) nem illik, hanem még így huszonévesen is azt mondom, hogy ez az érettebb korosztály illata, de egyébként nem rossz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Lotheg

2014. április 6.

Még nagyon régen mentünk el apukámmal anyának parfümöt vásárolni, szerintem még általános iskolába jártam, de engem vitt magával apukám segítségnek, és már akkor is nehezen tudtam dönteni >.< ... Rengeteg illatot kifújkáltunk, mire ennél kötöttem ki, akkor tetszett is,s még gimiben is, mert elég sokszor én is magamra fújkáltam. Aztán egy ideig nem tetszett, mert túl édesnek tartottam, ezt az állítást most is fenntartom. Azonban értem én mi tetszett benne meg akkor, és látom hogy a púderes illatok nekem nagyon bejövősek :D .... Mert mindegyikben azt keresem, azonban talán ez már túl púderes, szóval enkem tényleg határon van az édességgel, legalábbis magamon. Szeretem nagyon a púderes dolgokat, viszont nagyon is érződik rajtam a púderesség és ha sok van belőle nem biztos hogy jó, illetve nekem túlzottan elhajlik a virégis gyümölcsös dolgok felé, és a fás jegyeket is szívesen érezném benne, de nem nagyon érzem sajnos, valószínű ettől túl édes kicsit nekem. Valóban elgáns nem hivalkodó, nőies illat, és biztos hogy akkor kiskoromban is ezt érezhettem, mert azért most is a hasonló kicsit púderes, nőies, visszafogottabb illatokat szeretem :) Tartóssága tetszik, azonban rajtam sajnos egész nap ez sem marad meg :( ... Szerintem az én bőrömmel van valami baj ... Ez ellen nem tudok mit tenni, mindenestre edt-knél nyilván tartósabb mert van ami konkrétan 5 percig érződik rajtam és utána már csak az alapjegyek, amivel nincs gond de azok ugye azért kb 1 cm távolségbólv érezhetőek .... Nekem ez egy 4es illat, most is végül nosztalgiából felfújtam magamra és nem tartom rossznak, de a sokkal kevésbé tartós yardley-kat most sokkal jobban kedvelem... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Wildcat75

2013. november 6.

Olyan kis finom, édeskés, diszkrét illat...
De nem hinném, hogy újra venném, amikor még használtam, már azt hittem, hogy soha nem fogy el...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 6.

Olyan kis finom, édeskés, diszkrét illat...

memyselfandi

2013. március 1.

Jujj, de jó kis illat ez. Diszkrét, finom, krémes.
Nagyon régóta szeretnék egy ilyet. Szinte bármilyen korosztályon el tudom képzelni, egy szolidabb fiatal lányon is.
Én a Müllerben szagoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 1.

Jujj, de jó kis illat ez. Diszkrét, finom, krémes.
Én a Müllerben szagoltam.

anar008

2012. december 20.

Ez volt az első celine dion parfümöm, több üveggel is elhasználtam már. Imádtam, azóta is ez a kedvencem! Kellemes, nem túl erős illat és tartós! Jelenleg mást használok, de egyszer biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)