Celine Dion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 7.

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Illatjegyei: ozmantusz, vörösbogyós gyümölcsök, gyémánt orchidea, gardénia, frézia, szantálfa, tonkabab, borostyán

Kiszerelés: 75 ml

Nessy

2017. április 13.

Anyukám kapta Karácsonyra, mivel nagyon szereti Celine Diont. Szerintem egész kellemes, van benne valami amivel kitűnik celebparfümök közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Damayanti

2015. február 8.

Egyszer apukámtól kaptam karácsonyra még évekkel ezelőtt :) Különösen kedves emlék, mert Apa azóta már sajnos nem él, de többek közt a tőle kapott tárgyak is őrzik az emlékét, ezért is értékelődött fel különösen a szememben ez az illat. Még több, mint a fele meg van, nehogy el fogyjon, mert ez még Ő vette nekem, a kezében volt, csomagolta... Egyébként mindig egy lágyan nőies, kellemes illatnak tartottam, ami picit talán Anyukámnak áll jobban, ő használja időnként mostanában, de csak módjával, hogy ne fogyjon gyorsan :) Mi mást is adhatnék rá, mint ötöst? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

gwyneira

2013. augusztus 30.

Tinédzserkorom illata, hiányzik. :) Az árához és ahhoz képest, hogy nem parfüm, nagyon kellemes és hosszan tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

miomio

2013. február 25.

Nagyon finom illat,6 óra után is érezhető volt rajtam. Csak talán kicsit fiatal vagyok még hozzá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Henci

2013. január 5.

Én nagyon szeretem az illatát, sokáig érződik. De! Nem tudja valaki, hol lehet mostanában kapni??? egyszerűen sehol sem látom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Anna28

2012. szeptember 21.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Eleinte tetszett az illat, de meguntam ... Vannak ennél jobb illatú Celine Dion parfümök is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Indigo

2012. május 3.

Megkülönböztethető karaktere van, ami pluszpont a mai celebkreációk körében. Parfümben ezt sem vállalnám be. Tartóssága ok. Nekem valamiért nem nőtt a szívemhez, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)