Celine Dion  Notes
Celine Dion  Notes

Celine Dion

Celine Dion Notes

Ár:   4689 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. április 24.

Ritkaság! Celine Dion Notes fújós eladó
Ár: 3200 Ft/5500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
telelle

2016. február 24.

Az egyik első parfümöm volt, de mindenképp az első komolyabb, még gimiben kaptam egy pici üvegecskével. Csak különleges alkalmakkor fújtam magamra és nagyon vigyáztam rá, szerettem a kifinomult kis illatát. Még mindig egészen finom illata van, de szerintem valami már megváltozott benne (ez az életkorát tekintve egyáltalán nem meglepő).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

pnerita

2015. augusztus 20.

Karácsonyra kaptam, de szerintem idősebb hölgyhöz passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Karácsonyra kaptam, de szerintem idősebb hölgyhöz passzol.

ildiann

2015. augusztus 11.

Mióta egyszer ajándékba kaptam még évekkel ezelőtt, csak ezt használtam, amíg tudtam. Az illatába egyszerűen beleszerettem, rajtam nagyon tartós is volt. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Moncsi044

2014. december 5.

Tetszik az illata. Nőies, kifinomult ízléses..Mindig van egy üvegcsével :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 5.

Tetszik az illata. Nőies, kifinomult ízléses..Mindig van egy üvegcsével :)

anystone74

2014. november 1.

Kedvencem! Sok Celine Dion illat közel áll hozzám, de ez az egyes számú. Szolíd elegancia jellemzi. A natural spray változata is tartós, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

maczkovivien

2014. szeptember 21.

Én sajnos nem szerettem meg, túl visszafogott és nem is tartós. Észrevettem magamon, hogy bizonyos parfümöktől szexisebbnek, határozottabbnak vagy egyszerűen vidámabbnak érzem magam, de ez egyiket sem váltotta ki belőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Csücsök

2013. december 19.

2000 ft-ért jutottam hozzá és elsőre nem is tűnt rossznak, de így utólag nem az én illatom! Amúgy meg nem hiszem, hogy túl tartós lenne! Nálam három csillag a max.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

klau810614

2013. november 8.

Megvettem mert abban a pillanatban tetszett de nem használom.Szerintem kellemes hétköznapi illat,tartósnak is bizonyult rajtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Wildcat75

2013. november 4.

Egyszer vettem meg ezt a parfümöt...
Olyan kis semmi, szerintem....
Nem rossz, de az áráért én többet vártam volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

Egyszer vettem meg ezt a parfümöt...
Olyan kis semmi, szerintem....
Nem rossz, de az áráért én többet vártam volna...

Lotheg

2013. augusztus 4.

Szerintem még ezer éve választottam ezt apukámmal anyukámnak valami ajándéknak, akkor valahogy tetszett, most újraszaglászva nekem túl virágos, és tényleg elég tucatillat is. Régen néha én is fújtam még magamra, ma már nem tenném ezt, bár ahogy nézem rosszat választottam, mert anyukám se nagyon használja mostanság. Bár azt mondta nekem, hogy neki tetszik az illat szüval nem tudom mit mondjak, zerinetm egy közeoesben kiegyezek és akkor nincs harag ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.