Celine Dion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Mossyka, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. május 23.

Romantikus, virágos illat, melyben a nektarin és a vízililiom jegyeit követi a szívillatban meghatározó vad orchidea, melyet a záró fás illatjegyek tesznek izgalmassá.

Hecate

2018. január 11.

Ajándékba kaptam és imádom az illatát. Van még belőle, de boltban egy ideje én sem látom, pedig újra vennék. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

adrica

2016. július 5.

Amikor kismama voltam nem sok, sőt alig tudtam magamon elviselni bármilyen illatot. Ez volt az egyik, de ezt is csak pár alkalommal, mert aztán hamar már ezt sem. Ez azt jelenti, hogy nagyon jónak kell lennie, ha arra a pár alkalomra eltudtam viselni. Számomra egy frissítő, kellemes, komfort illat, ápoltságot sugalló. De mivel többet nem is nyújt, mint egy kedves hangulatot, nálam is csak úgy csücsül a szekrényben. Még nem tudom mi lesz a sorsa. Egyenlőre még melengeti a lelkem, hogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Boginyuszi

2016. március 14.

Nőies, virágos illat. Kifinomult, elegáns :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Nőies, virágos illat. Kifinomult, elegáns :)

HelenaMerle

2016. február 29.

Hatalmas rajongója vagyok Celine Dionnak, így öt évvel ezelőtt elmentem nézelődni, és a parfümjei közül ezt választottam. Nagy kedvenc volt, kár, hogy most már sehol se találom. Azóta áttértem a sensationalra tőle, amit szintén imádok, de a kedvenc mindig ez lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

JudithBeauty

2015. május 17.

Ajándékba kaptam tavaly a szülinapomra. Nagyon szeretem kifinomult, virágos illatát, tartós, méltó Celine Dion nevére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

anystone74

2014. november 1.

Kedvencem! Sok Celine Dion illat közel áll hozzám, de ez az egyes számú. Szolíd elegancia jellemzi. A natural spray változata is tartós, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.