CeraVe

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimeaZsofia, Módosítva: 2019. április 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Tisztító habzó lemosó gél amely eltávolítja a felesleges faggyút,  a test- és az arcbőr védőrétegének megzavarására nélkül. 3 alapvető ceramiddal,  niacinamide-dal és hialuronsavval.

Ár: 5500 , Eladó: ediiitkeee
Állapot: Új 1L, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxi automata vagy személyesen Szegeden

hairmaniac34

2021. június 14.

Szépen tisztít, nem szárítja a bőrt és nagyon sokáig elég a 473 ml-es kiszerelés. Plusz pont, hogy illatanyagmentes!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

adrienn00

2021. június 9.

Nem gondoltam volna, hogy olyan tisztító, ami habzik, nem fogja feszülősre szárítani a bőrömet, de ez a termék nem tette. Jól tisztít, puha utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 9.

spetr

2021. június 8.

Szkeptikus voltam vele az elején, de már pár használat után rendkívül látványos volt a változás. Tisztít, de nem szárít, pont tökéletes a kombinált bőrömre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

tulip

2021. június 7.

Csoda egy lemosó! Szépen tisztít, és rendszeres használat mellett csökkent az arcbőröm zsírossága is. Egyik kedvenc arctisztítóm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Annabeth

2021. június 1.

Már egy éve használom napi kétszer, én imádom. Először furcsa volt az illatmentesség, de ez előnye, hiszen nincs benne felesleges illatanyag. Úgy érzem segít a bőrömet tisztán tartani, ami számomra fontos, és hozzájárul ez is a t-vonalam állapotának javulásához. Nagyszerű lemosó, korrekt összetevőkkel, és ár értékben szerintem verhetetlen. Nálam abszolút újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

f_fancsu

2021. május 29.

Sok jót hallottam a Cerave tisztítókról. Kombinált bőröm van, egyből fejest ugrottam és a Foaming tisztítót vettem meg. Olvastam véleményeket róla, hogy sokaknak szárított, és húzódó érzése volt, túl erős a lemosó. Lassan egy hónapja használom már, esténként főként, de van hogy reggel is. Nekem semmi negatív tapasztalatom nem volt vele! Az állaga picit fura volt nekem az előző lemosóm után. Nem habzik nagyon, pont amennyire kell. Úgy érzem, hogy nagyon tisztán tartja az arcomat. Most a Cream to Foam verziót szeretném kipróbálni, de később szerintem visszatérek még ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Lina14

2021. május 26.

Nagyon jó arctisztító, nem hagyja a bőröm csikorgósan, de mégis tiszta érzete van, és puha. Elég nekem egy fél pumpányi is egyszerre, így a nagy kiszerelés nagyon sokáig elég lesz. Nem pattogtam ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

dudorka

2021. május 23.

A PC Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser helyett kerestem olcsóbb, de hatásban hasonló alternatívát, és megtaláltam. A nagy kiszerelés hónapokig elég, úgy, hogy napi kétszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

Bviv

2021. május 22.

Kedvenc! Miután a fényvédőt, és a sminket is először babaolajjal távolítom el, ezért ez az egyetlen lemosó ami hatékonyan tisztítja az arcom. Próbáltam már a hidratálós verzióját is, de azzal nem tudtam azt az igazán tiszta arcbőr érzést elérni. Már újra vettem, megtaláltam A tisztítómat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Cofi1234

Korcsoport: < 18
2021. május 18.

Nagyon jó áron van, sokáig elég és jól tisztít. Nem számítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 18.

Nagyon jó áron van, sokáig elég és jól tisztít. Nem számítja a bőrömet.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak