Best of Beauty 2019

CeraVe

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimeaZsofia, Módosítva: 2019. április 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Tisztító habzó lemosó gél amely eltávolítja a felesleges faggyút,  a test- és az arcbőr védőrétegének megzavarására nélkül. 3 alapvető ceramiddal,  niacinamide-dal és hialuronsavval.

beresregina95930

2019. június 18.

Jó kis lemosó. Jól tisztít, használat után puha a bőr. Kellemes állaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Jó kis lemosó. Jól tisztít, használat után puha a bőr. Kellemes állaga van.

Stanczi

2019. június 17.

Impulzusvásárlás eredménye, nem olvastam nagyon utána, így nagyon örültem neki mikor megláttam, hogy egyébként milyen szép összetevői vannak. Kellemes, gyengéd lemosó, jól tisztít nem csípi sem a friss sebet (ha van), sem a szemem, nem szárít, friss, puha és hidratált marad a bőröm. Nincs húzódó, csikorgó érzés, alig van illata, reggelre tökéletes, hatalmas kiszerelés sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

oszibarack

2019. június 3.

Hezitáltam, hogy ő legyen vagy a Hydrating cleanser, de nem bántam meg, hogy őt választottam. Alaposan és kíméletesen tisztít, a Cosrx good morning lemosóját használtam előtte, na annál is kevésbé szárít, pedig az sem volt durva. Puha és tiszta az arcom utána, a tonikkal már alig jön le bármi. Nagyon kellemes az állaga, pont eléggé habzik fel, de könnyű lemosni, nem ragad az arcomhoz. Ami nálam még plusz pont, hogy nem csípi a szemem, ellentétben sok habzó lemosóval, így a teljes arcomon tudom használni. Az is külön tetszik, hogy illatmentes és hogy pumpás adagolója van, mert így sosem nyomok túl sokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

kiscsillag1990

2019. május 28.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Végre egy olyan lemosó, aminek nincs illata. Miért kell minden arckrémet telenyomni parfümmel? Brrr. Jól és kíméletesen tisztítja az arcom, nincs húzódó érzés utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

JaNka84

2019. április 28.

Nagyon jó ez a lemosó. Jól tisztít, finom puha habja van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Nagyon jó ez a lemosó. Jól tisztít, finom puha habja van.

jugoslavia

2019. április 15.

Nagyon vártam hogy lehessen itthon is kapni, de csalódás volt. Vélhetően valamelyik összetevőre rosszul reagál a bőröm, ugyanis pattanásos lettem tőle, és a rutinom megszokott lépeseire is érzékennyé váltam. Elajándékoztam egy barátnőmnek, akinek viszont nagyon bevált, és teljesen jól reagál rá a bőre, a pórusai tisztábbak lettek tőle elmondása alapján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

bogiiiiiixxx

Korcsoport: < 18
2019. április 13.

Nem olyan régóta használom de nagyon meg vagyok vele elégedve! Imádom! ez az eddigi legjobb lemosóm. csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 13.

WorkingClassGirl

2019. április 8.

Hosszas gondolkodás után végül is ezt választottam a hydrating cleanser helyett, bár arra is nagyon kíváncsi vagyok.
Határozottan erősebben tisztít, mint hittem, erősebben, mint a BMUS. Tényleg inkább normál-zsíros bőrre jó, mikor elkezdtem használni elég szársz volt a bőröm, és ez egy kicsit bántotta, de mióta megszűnt a szárazság, remekül működik. Szépek az összetevői, kellemes használni, jól habzik, határozottan jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

TimeaZsofia

2019. április 4.

Véletlenül vettem, összekevetem a Hydrating Cleanser -rel, de nem bántam meg. Nagyon finom, puha habja van, (én szeretem, ha van habja egy tisztítónak, bár tudom, hogy nem ettől függ a tisztitóereje, kissé régimódi vagyok😊)
Jól tisztít, még a durva fizikai fényvédőt is simán lehozta.
Kicsit talán szárít, de nem is vártam mást, mivel száraz a bőröm. Remek összetevők, jó ár, illatmentes.
Eddig az összes Cerave termék bevált. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Jól tisztít, még a durva fizikai fényvédőt is simán lehozta.
Eddig az összes Cerave termék bevált. 5 csillag.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak