CeraVe

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimeaZsofia, az összetevőket feltöltötte: ddunai214, Módosítva: 2022. február 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

2021-ben megújult összetétel!

Tisztító habzó lemosó gél amely eltávolítja a felesleges faggyút,  a test- és az arcbőr védőrétegének megzavarására nélkül. 3 alapvető ceramiddal,  niacinamide-dal és hialuronsavval.

Ár: 7000 , Eladó: alaaashy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással ,személyes átvétel lehetséges

Eszti115

2022. június 20.

Az idén kialakított arcápolási rutinom első lemosója volt és milyen jól szerepelt! Nagyon szeretem, jól tisztít, nem szárít, szépen helyre tette a bőrömet, kevés kell belőle és sokáig elég napi használat mellett is. Megéri az árát, viszont nem szeretnék elsiklani a kicsi, apró fehér pöttyök, pattanások mellett amiket okozott. Nem tudom melyik összetevője okozhatta de ezért nem fogok levonni egy csillagot, mivel tényleg olyan apróak, hogy nem látszódtak és azonnal eltávolíthatóak voltak. Tervezem kipróbálni a szalicilsavas lemosót is a márkától, remélem ugyanolyan jól (ha nem jobban) teszi majd a dolgát mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

dodoskin

2022. június 13.

Sok skincare videó nézegetés után megpróbálkoztam ezzel első lemosóként. Azóta esik az egyik legjobbnak tartom. :) Nekem nagyon jól működik kombinált bőrön, nem szárít, nem irritál. Sminket nem mos, de nem is ez a feladata. Kapásból egy 473 ml-és kiszereléssel indítottam, ami ár-érték arányban számomra nagyon jó választás lett, nagyon sokáig kitart ez a mennyiség mindennapi használat mellet is. 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

SzilAnn

2022. június 9.

A kombinált bőrömmel ez a kedvenc lemosóm. Alaposan tisztít és nem szárít. Az első, olajos lemosás után használom vízbázisú lemosóként és minden szennyeződést gyengéden eltávolít. Reggelente a habzó hidrítáló testvére jött be, ezt egy picit soknak éreztem azokon a napokon, amikor szárazabb volt a bőröm és zordabb az idő.

Én szeretek többféle lemosót használni, így nem tartom problémának azt, hogy esténként kettő van használatban (olajos és vizes) reggelente pedig egy harmadik. Biztos vagyok abban, hogy nem mindenki tart igényt erre, ugyanakkor nagyon különböznek az elvárásaim egy reggeli, frissitő mosakodás és egy esti, alaposabb lemosás között.

A habja minimális, de kellemes. Van egy érdekes illata, ami számomra nem taszító, de ismerek olyat, akit zavart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

Anna2408

2022. június 3.

3 éve használom télen-nyáron egész évben. Érzékeny, kombinált bőrömet kicsit szárítja, viszont nem irritál, illatmentes szép az INCI stb. A sebeket, kisebb pattanásokat mintha kicsit gyógyítaná is, hamarabb múlnak. Sminket szépen leszedi (kivéve a vízálló termékeket, de hát nem is erre találták ki).
5 csillagot adnék ha nem szárítana, így viszont csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 3.

5 csillagot adnék ha nem szárítana, így viszont csak 4 csillag.

gavria

2022. május 31.

Kombinált bőrömre ez az egyetlen lemosó, ami bevállt. Próbáltam eucerintől is, de ez az, ami javulást látszódott pár hét után. Több, mint egy éve használom, megfelelően tisztít, nem szárítja ki a bőrömet. Mindennapos rutin része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 31.

Dana1983

2022. május 31.

Nekem nem kell várnom heteket, hogy kiderüljön, hogy egy termék irritálja e bőröm, mert ha nem jót kenek rá szinte azonnal vörös lesz a fejem.
Eddig nem sok terméket tudok használni, de kaptam ebből a lemosóból egy mintát és kipróbáltam. Elég büdös (de kit érdekel), gél állagú, szárít és csak egy kicsit irritálja a bőröm. Ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagját is, mert reménykedésre ad okot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 31.

DancsiTheUnicorn

2022. május 25.

Normál bőrűként nagyon szeretem ezt a terméket, szépen habzik és jól tisztít, tényleg leszedi a sminket. Csak este használom, nem szárít egyáltalán. A literes kiszerelést vettem, ráadásul akciósan, nagyon sokáig kitart mindennapi használat mellett is, újravevős, az biztos!
(Próbáltam samponként is, nekem arra annyira nem jött be.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

(Próbáltam samponként is, nekem arra annyira nem jött be.)

vercsi_ke

2022. május 17.

Nagyon imádom! Egyáltalán nem csalódtam benne. Nagyon szépen tisztítja az arcom, nem okoz irritációt, viszont észrevettem, hogy télen reggel-este történő használat mellett szárít, így akkor csak esténként használom, viszont ha zsírosabb időszakát éli az arcbőröm, akkor bírja reggel-este. A pumpált kiszerelés nagyon jó, és a kisebb kiszerelés nagyon sokáig elég volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

Edivonk

2022. május 7.

Nagyon szeretem,annyira friss,puha es sima lesz az arcom tisztitas utan. Reggel es este is hasznalom. Igaz nem olcso,de nekem honapokig kitart. Jol habzik,keves is eleg belole! Volt hogy tusfurdo helyett is hasznaltam es teljesen jo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

SzalayViola

2022. május 6.

Próbáltam már minden márkát, gyógyszertárit, magyar terméket, de ez az igazi. Majdhogynem érzem, ahogy tiszta, patyolat tiszta lesz a bőröm. Ha sminkelek, akkor egy olajos lemosóval indítok és utána jön a Cerave, állaga hibátlan, illata kellemes, elképesztően sokáig elég, a pumpás kiszereléssel sincs baj, mert az utolsó cseppet is ki lehet folyatni belőle. Abszolút top!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Cholesterol eo I eu 0 0