CeraVe

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimeaZsofia, Módosítva: 2019. április 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Tisztító habzó lemosó gél amely eltávolítja a felesleges faggyút,  a test- és az arcbőr védőrétegének megzavarására nélkül. 3 alapvető ceramiddal,  niacinamide-dal és hialuronsavval.

Ayase

2020. március 31.

Glamour napok alkalmával ruháztam be a nagyobb kiszerelésre. Kevés is elég belőle, nagyon jól habzik, kíméletesen tisztít, nem húzódott a bőröm a használata után. Napi kétszeri használat mellett is kitart legalább egy fél évig. Más terméket is szeretnék kipróbálni a márkától, de ha nem kísérleteznék megszállottan, szívesen újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

sannabella

2020. február 27.

Szuper termék, bejött, viszont semmi "extrát" nem tapasztaltam a használatakor.
Elfogyott az előző arclemosóm és annak helyettesítésére vettem ezt, viszont mostmár kombóban használom a kettőt és egy fél hét alatt látványos lett a hatás.
Kíváncsi vagyok hosszú távon elhagyhatom-e mellette a Niacinamide szérumot.
Nekem is irritálja egy kicsit a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

Szuper termék, bejött, viszont semmi "extrát" nem tapasztaltam a használatakor.
Kíváncsi vagyok hosszú távon elhagyhatom-e mellette a Niacinamide szérumot.
Nekem is irritálja egy kicsit a szemem.

Fannipap

2020. január 23.

Jól tisztít és hidratál. Smink eltávolításra nem alkalmas, legalábbis nekem nem sikerült. Picit büdösnek érzem. Nem feltétlenül venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

babyface

2020. január 16.

imádom! a PC lemosómat cseréltem le erre és abszolút nem bántam meg. :) kellemes használni, finom puha habja van és kevésbé szárít, mint a PC. örülök hogy végül emellett döntöttem és nem a zöld változat mellett. foreoval használva egy álom és nem mellesleg az ára is barátibb, mint a PC-nek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

HevesPetra

2020. január 5.

A "patikai sorbanállás közben üssük el az időt" miatt vettem meg. Emlékeztem, hogy jókat olvastam róla, nézegettem vagy 5 percig, mert nem haladtunk.
Nagyon alaposan tisztít: 2* megyek végig az arcomon vele. Nekem kicsit csípi a szemem, de alig van valami ami nem, és ez az én szemem hibája. Kellemes használni. Mondjuk előtte szereztem be a Phi-s arctisztítókat is, így most szinkronban használgatom őket. (azok is nagyon jók)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

clairenoctuelle

2020. január 5.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az itt olvasott pozitív vélemények miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom és nem bántam meg. Kiválóan tisztít, anélkül hogy túlságosan kiszárítaná a bőrt. Az illata és állaga is kellemes, a pumpás csomagolása pedig praktikus. Ár-érték arányban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

sackoka

2020. január 2.

Kellemes használni, de én használat után nem érzem, hogy olyan csikorgósan tiszta lenne az arcom, pedig én azt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

dettusbettus

2019. december 21.

Egy deciemes csoportban folyamatosan ódákat zengenek róla a tudatos arcápolók. Utána olvastam, és amikor felfedeztem, hogy harmad annyiba kerül, mint a Paula’s Choice arclemosóm, gondoltam, kipróbálom én is. Milyen jól tettem!
Tulajdonképpen ugyanazt tudja, mint a drága társai. Tisztít, ápol, hidratál, minden szempontból bőrbarát és nagyon sokáig elég a flakon.
Ha valaki arclemosót keres, ne keresgéljen tovább! Ez a termék tökeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Ha valaki arclemosót keres, ne keresgéljen tovább! Ez a termék tökeletes.

macooka

2019. december 21.

Erről az arclemosóról nem lehet nem ódákat zengeni. Szuper összetevők, parfümmentes, de van benne niacinamide és hyaluronsav is. Az állaga szuper, szépen habzik, a tisztító hatása is csodás, anélkül, hogy széjjel szárítaná az ember bőrét. Zsírosodást nem hiszem, hogy csökkentette, de a pattanások igen szépen visszahúzódtak és nem is jönnek elő. Elég nagy adagot kapunk szinte semmi pénzért, úgyhogy én biztosan újraveszem majd, ha a jelenlegi arctisztítókat elhasználtam. Egyedül az zavar, hogy nem látom mennyi van még benne :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Tekka

2019. december 11.

Itteni ajánlások alapján vettem meg, egyelőre néhány hete használom, de nagyon szeretem idáig, majd updatelek ha változna valami, de remélem nem fog. :D Nagyon jól tisztít, és olyan puha lesz utána a bőröm hogy az első napokban alig bírtam ki hogy ne tapogassam, mintha új bőröm lenne. Pedig nekem amúgy vegyes a bőröm és a száraz részekkel alapból nehéz (volt) bármit is kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak