CeraVe

Ár:   3499 Ft és 4699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancy87, Módosítva: 2022. május 9.

Ár:   3499 Ft és 4699 Ft
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, habzó olajos tisztító. Normál és nagyon száraz bőrre, atópiára hajlamos bőrre és kisbabák bőrére is. Ez a bőrgyógyászok közreműködésével kifejlesztett, bőrnyugtató habzó formula, amely 3 ceramidot és alapvető lipideket tartalmaz, tisztít és segíti a bőr nedvességgel történő feltöltését a védőrétegének megzavarása nélkül. Illatmentes, nem komedogén, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

CsengeT96

2024. február 22.

Ez az első olajos lemosóm, a gyorsan zsírosodó bőrömre még nem mertem venni de nem bántam meg. Jól tisztít, könnyen leszedi a sminket és semmi rosszat nem tesz az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

catmommy96

2024. február 18.

A használta kellemes volt nekem, úgy általában tette a dolgát, de sajnos hosszútávon nem volt az igazi én mindig picit zsírosnak éreztem az arcom tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 18.

suzume11

2024. február 9.

Először is gyönyörűen lehozza a tusvonalat és az alapozót (kivéve az orrcimpa tövéből, ott akármennyire dörzsölöm, nem szedi le, úgyhogy emiatt egy fél csillagot levonnék belőle). Másodszor pedig kombinált bőrön működik, nem okoz pattanásokat, úgyhogy egyelőre úgy tűnik, hogy ezen márka hidratálójával kombózva igencsak elnyerte a bőröm tetszését.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 9.

Gellka

2024. január 24.

Sajnos nekem ez nagy csalódás,második lemosásra vettem az arcomra az itteni vélemények után, nagyon vártam!
Tehát rettentő folyékony az állaga,ezért nehéz úgy felkenni hogy ne menjen bele a számba,szemembe amit ráadásul csíp is!Testre elhasználom,de nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

kicsinyuszko

2024. január 24.

Nagyon szuper, egyáltalán nem szárítja a bőrömet, és mégis jól megtisztítja!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Nagyon szuper, egyáltalán nem szárítja a bőrömet, és mégis jól megtisztítja!:)

k_lauraaa

2024. január 23.

A zsíros bőröm nagyon szereti, szépen eltávolítja a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 23.

A zsíros bőröm nagyon szereti, szépen eltávolítja a sminket.

ClauMau

2024. január 18.

Ekcéma miatt vettem meg a terméket teljes test lemosásra.
Mellette: Nagyon kellemes érzés volt egy sima tusfürdőt leváltani vele. Végre valami, ami kezdte megnyugtatni a hátamon az érzékeny és problémás bőrömet.
Ellene: A nyakamon lévő ekcéma fellángolt és szerintem csak szó szerint olaj volt a tűzre ezt használni. Kezdem gyanítani, hogy seborrheás ekcémám van, aminél az olajos lemosók tiltólistásak.
Összeségében: Jó kis termék és sima száraz bőrre egyenesen áldás, de sajnos hosszútávon nálam nem vált be. Kénytelen vagyok másik alternatívát keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. január 18.

Ekcéma miatt vettem meg a terméket teljes test lemosásra.

GyDorka

2023. december 30.

Hú nagyon szeretem! Könnyű vele dolgozni, pont jó az állaga, pont jó az illata, remekül tisztít! Nyilván utána még érdemes egy géles vagy krémes arclemosót is használni, de a tisztítás első lépéseként tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 30.

kockasfulu

2023. december 28.

Kellemes tisztító, a bőröm kifejezetten szereti, jót tesz a barriernek. Nekem csak egy oucut habzik, ha nagyon dolgozom rajta is.
Annyi a problémám vele, hogy szemkörnyékre nem mehet, úgyhogy a sminkelős napok kizárva. Amúgy kifejezetten jó cucc, szerintem viszonylag kevéd elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 28.

kismancoka

2023. november 27.

Ez a termék már egy fél éve része a mindennapi arcápolási rutinomnak, és nem is tervezek egyhamar megválni tőle! Mivel zsíros bőröm van, nem mertem olajos lemosókkal próbálkozni korábban, aztán mindenféle akne elleni dolgot összekenve túlhámlasztottam a bőrömet, és valami gyengédebb termékre volt szükségem. Ez a lemosó és a márka hidratálója hozták vissza az életbe a bőröm védőétegét. Mindezen felül remekül oldja a sminket illetve tapintásra a mitesszereimet is "oldja" az orca részen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.