CeraVe

Ár:   3499 Ft és 4699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancy87, Módosítva: 2021. szeptember 13.

Ár:   3499 Ft és 4699 Ft
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hidratáló tisztító olaj:

• Gyengéden tisztítja a bőrt, és finoman eltávolítja a felesleges olajat és sminket
  • Hidratálja a bőrt és megakadályozza a kiszáradást
  • Hidratáló olajokat, ceramidokat és aminosavakat tartalmaz
  • A parfümmentes formulának köszönhetően érzékeny bőrtípusokra is alkalmas

bioglar

2021. október 13.

Már vagy 3 hete ezt használom tusfürdő helyett, a márka hidratáló tisztítóját és az SA-s lemosóját is egész testre is szoktam használni, mivel iszonyat száraz és KP-s bőröm van. Előbbi kicsit időigényesebb, mivel nem habzik, utóbbi meg a hideg beköszöntével már nagyon szárítja a bőröm. Ez a verzió nagyon jól működik, valamennyire habzik, vagy legalábbis állagot vált, így könnyebben eloszlatható és abszolút nem szárít. Októberben máskor testápoló nélkül már vakarózok, mint a bolhás kutya, de ez még egyszer sem fordult elő! És ami plusz pont, hogy a mostani levakarhatatlan dezodoromat is lemossa. Jó, az illata, már amennyi van neki, az nem üde virágillatú, de a sok jó mellett ez engem nem is érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

sophiaR

2021. október 11.

Amint elérhető volt Magyarországon, azonnal rendeltem is és abszolút nem csalódtam. :) Száraz, érzékeny bőröm van, sminkelni nem szoktam, de a fényvédőt tökéletesen leszedi, nem irritál és nagyon kellemes érzés marad utána, és már egy pumpa elég belőle. Jelenlegi kedvencem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

WorkingClassGirl

2021. szeptember 24.

Mikor megláttam, hogy a cerave kidobott egy olajos lemosót, meg kellett vennem, pedig egyértelműen látszott a név és leírás alapján, hogy nem egy first cleanse. Sűrű, olajos, géles állaga van, eloszlatni még csak el lehet száraz bőrön (nehezen, mert húzódik a bőr, és elkezd felhabzani a termék), de átmaszírozni az arcot aligha.
Szépen felhabzik, bár nem annyira, mint a sima foaming cleanser, valóban második lépésnek, vagy egyedüli lemosónak alkalmas. Én most zuhanyzáshoz használom. Alapvetően szertem. Durván kiszárdt kezekre is remek lehet. Arcra sem problémás, bár én továbbra is a foaming vagy az sa cleansert preferálom a márkától, de túlhámlasztás esetén még jó szolgálatot tehet.
A cream-to-foamot nem használtam, de hasonlónak képzelem sok szempontból.
Nem olyan, amilyen olajos lemosó nekem kell, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

A cream-to-foamot nem használtam, de hasonlónak képzelem sok szempontból.
Nem olyan, amilyen olajos lemosó nekem kell, de ez nem a termék hibája.

2021. szeptember 22.

Egy hete használom, amúgy a cream-to-foam cleansert használom jó ideje, de mivel ahogy jön a hideg, rohamosan egyre szárazabb lesz a bőröm, gondoltam kipróbálom ezt. Eddig nagyon bevált, szépen tisztít, nem irritál, pici is elég belőle, kicsit ugyan húzódik utána a bőröm, de nekem kb. minden lemosótól. Ez egyébként nem olaj, hanem egy vízbázisú, habzó, olajos arctisztító, szóval double cleansinghez használva második tisztítónak alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

i.napcsi

2021. szeptember 16.

Úgy tűnik ez lesz az új kedvencem,eddig a hidratálós verzióját használtam de erre azonnal lecsaptam!Nagyon kellemes olajos de nem zsíros az állaga,vízzel krémessé válik,azonnal és alaposan feloldja a vízálló fényvédőket és korrektül lemos mindent,utána a bőröm tiszta és nem száraz!Egyenlőre megelőlegezem az 5 pontot,tetszik az állag,a semleges illat, a hatása és ez olyan kettő az egyben termék!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Natalie

2021. szeptember 5.

Nagyon bevált! A bőröm már átállt a hidegebb évszakokra,szárazabb,igènyesebb. Napi fényvédő, BB krém(jó fedésű) némi púder és a napi por amit le kell oldania,tökéletes. Nagyon sok terméket kipróbàltam már e célra,Clinique,TBS,Biotherm stb.olajok,balzsamok…igazából mindannyian beváltak,így ár és praktikusság ami miatt kedvem volt még próbálgatni mást. A kisebb kiszerelést mertem megvenni,de így is kedvezőbb az eddigieknél és párja nincs e pumpás kiszerelésnek,főleg arctisztításnál.Egy pumpànyi elég az arcomra,sűrűbb állagú,de nem ragacsos,tapadós. A két tenyerem közt röviden összedörgölve egy fehéres,enyhén habosnak tűnővé válik a cucc,és kimondottan kellemesen és könnyen szétkenhető a száraz arcbőrön. Nem kell húzni-nyúzni a bőrt,de nem is csúszik túl könnyen,így hatékony hamar felold mindent,(szemet sem irritálva)és langyos vízzel pillanatok alatt,olajos maradék és annak érzete nélkül eltávolítható. Lemosáskor nyoma sincs olajnak,egy habos lemosóhoz hasonlíthatóNem szárít,érzetre sem. Remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.