CeraVe

Ár:   3499 Ft és 4699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancy87, Módosítva: 2022. május 9.

Ár:   3499 Ft és 4699 Ft
Kiszerelés:   236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, habzó olajos tisztító. Normál és nagyon száraz bőrre, atópiára hajlamos bőrre és kisbabák bőrére is. Ez a bőrgyógyászok közreműködésével kifejlesztett, bőrnyugtató habzó formula, amely 3 ceramidot és alapvető lipideket tartalmaz, tisztít és segíti a bőr nedvességgel történő feltöltését a védőrétegének megzavarása nélkül. Illatmentes, nem komedogén, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kovacsrekaa

2022. december 2.

Meg csak most ismerkedem a duplatisztitassal, ezert is vettem ezt a termeket. Szerintem nem rossz, olyan pihe-puha az arcborom hogy orom cirogatni. 😅 Sokkal tisztabbnak is erzem az arcom, es nem szarit. Szerintem ujra veszem, meg a sima zold tesojat is. Azt is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 2.

Monic

2022. december 2.

A bőröm érzékeny, az arcom rozaceás. Arcon és testen is szuper. Röviden: nagyon bevált, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 2.

Palma215

2022. október 30.

Nekem zsíros, olajos bőröm van, de én ezt nagyon szeretem. Baromi jól tisztít, nagyon kellemes, selymes az állaga, mégis eléggé jól habzik, egyáltalán nem hagy maga után olajos réteget, és olyan puha utána az arcom, mint semmi más után. Az SA meg a Foaming cleanser mellé használom alkalmanként, leginkább reggeli arcmosáshoz, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 30.

pannabernadett

2022. október 20.

Sajnos nekem is nagyon szárította az arcom, a zöld hidratálós párjához képest hatalmas csalódás. Mondjuk az én bőröm eléggé száraz, szóval ez is benne lehet a dologban. A szagában is van valami nagyon kellemetlen. Valami nem odavaló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 20.

Betti1113

2022. október 11.

UPDATE:
Sajna ki kellett dobnom... Rendszeresen használtam és sokáig nem is volt vele gondom viszont egy idő utan észre vettem hogy keletkeznek tőle pattanásaim... Tuti hogy ő volt a ludas, kikísérletezgettem és csak ez lehetett... Amióta le álltam vele azóta nem tapasztalok hasonlót.. Nagyon sajnálom mert egyébként elégedett voltam vele

Nem használom még régóta csak pár hete, viszont eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Tudom hogy elméletileg második lemosó mivel habzik, viszont én elsőnek használom este dupla tisztításnál ( csak akkor habzik ha vízzel keveredik viszont az olajos lemosót ugye száraz bőrön kell alkalmazni) második lépésként pedig szintén Cerave, Hydrating Cleanser. A kettő nagyon szépen dolgozik együtt, nem szárítják a bőrömet, sokkal tisztábbnak és egységesebbnek tűnik a bőröm amióta használom. Ár-érték arányban szerintem nagyon megéri, tényleg semmi problémám nincs vele. Kicsit tartottam hogy az olajat nehéz lesz lemosni, viszont nagyon könnyen és maradéktalanul távozik a bőrről, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Külön pont jár a szép INCI-nek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 11.

UPDATE:

skincarefanboy

2022. október 9.

Nekem nagyon nagyon bevált! Nekem ez az a lemosó ami nem tud szárítani de mégis szuper tiszta érzete van az arcomnak a lemosás után.
Az illata egy kicsit fura, de meg lehet szokni azért cserébe amilyen szuper termék.
Első lemosó amit újra fogok venni!😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 9.

Első lemosó amit újra fogok venni!😁

Pofike

2022. szeptember 25.

Szamomra hasznalhatatlan. Csipi a szemem, konnyezek tole. Szaritja az arcborom. Draga. Soha tobbet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Lexy00

2022. szeptember 16.

A megjelenése óta (kb egy éve) töretlen lelkesedéssel használom. Nagyon megörültem, amikor a CeraVe előrukkolt ezzel a termékkel, mivel a lemosók között nem igazán találtam az igazit. Nálam ez A lemosó, nincs más, mégis szuperül működik, eltávolít minden szennyeződést és a szemsminkem 3/4-ét. Hozzá kell tenni, hogy vagy fényvédőt vagy színezett fényvédőt használok, alapozót, erősebb sminket nem, azt nem tudná egyedüli lemosóként eltávolítani. Vizes kézre egy pumpányit nyomok azt oszlatom el a száraz arcomon és szemhéjamon majd a zuhany alatt lemosom. A bőröm sosem feszül a használata után, csak kellemes érzetű. A szemsmink eltávolításra után még használok kétfázisú lemosót, de ez szerintem teljesen rendben van. Nagyon sokáig elég és patikai akciókkal baráti áron beszerezhető. Abszolút újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 16.

Reni666

2022. augusztus 4.

Hát sajnos nem vált be .
nagyon drága , nem olyan olajos alig hidratál.
nálam irritációt okozott arcon s a smiket sem szedte le.
most tusfűrdöként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Hát sajnos nem vált be .
nagyon drága , nem olyan olajos alig hidratál.
nálam irritációt okozott arcon s a smiket sem szedte le.
most tusfűrdöként használom.

Aliz.240

2022. augusztus 1.

Előzőleg a hidratálós lemosóját használtam a Ceravenek, az sokkal krémesebb és testesebb állagú volt.
Az olajos lemosó azonnal folyik, nagyon kevés elég belőle, jól el lehet oszlatni vizes arcon, könnyen habzik.
Utána kellemes tiszta érzés marad, nem ragacsos.
Azért adok csak 4*ot mert kicsit csalódtam a hidratálóshoz képest, nekem az az érzékeny bőrömnek jobb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Utána kellemes tiszta érzés marad, nem ragacsos.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Cholesterol eo I eu 0 0

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.