CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: komyju, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2022. január 5.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló tisztító krém normál és száraz bőrre 3 alapvető ceramiddal a bőr természetes védőrétegének támogatásáért

Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló. Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett.

Legendás kozmetikumok: CeraVe Hydrating Cleanser

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

racheldawes

2022. július 6.

Nemrég fogyott el, a közepes kiszerelés pár nap híján négy hónapig kitartott, második lemosóként, majdnem minden nap használva. Mivel a sminkem nagy részét micellás vízzel mosom le, csak a maradványok eltávolítása maradt rá, de még ezzel sem birkózott meg egy "nyomásra" teljesen. Nem okozott irritációt, viszont a hidratáláson kívül semmi "pluszt" nem tapasztaltam általa, egyszer megérte kipróbálni, de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

Redhoney

2022. június 23.

Sokáig a Balea MED lemosóját használtam, de meguntam, ezért beszereztem ezt. Fantasztikus! Sokkal jobb érzést hagy nekem a bőrömön, mint az előbb említett termék. Nagyon bevált, kicsit sem irritál, ár-érték arányban az érzékeny, esetleg vízhiányos bőrű társaimnak a legjobb választás. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 23.

Salome91

2022. június 13.

Nagyon szeretem ezt a lemosót és már vagy 3-4 alkalommal újravásároltam (amúgy hónapokig elég egy flakon). Száraz, vízhiányos és érzékeny a bőröm, a legtöbb lemosótól húzódik és pattanásos lesz az arcom, viszont ez a termék nagyon jó a bőrömnek, kellő mértékben hidratálja és nem okoz bőrirritációt sem. Online szoktam rendelni, amikor éppen akciós, így az ára sem vészes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

ViviAnne

2022. június 13.

Elfogyott a habzó verziója, és épp szárazabb időszakomat éltem, így gondoltam ezt szerzem be a Glamour napokon.
Ha a másikra azt írtam, hogy T Ö K É L E T E S, akkor ez még egyel jobb! :D Érzem, hogy tisztít, lehozza a maradék sminket amit a micellásvíz esetleg fenn hagyott, és egyáltalán nem szárít. Kicsit sem piros vagy irritált tőle az érzékeny bőröm, úgyhogy ez a legjobb lemosóm ever! :D
Amúgy gyorsan zsírosodó, ám vízhiányos bőröm van, ami a vízhiánytól hámlik. Ettől és a bőrápolási rutinomtól ez a hámlás már nem jelent problémát, úgyhogy nagyon boldog vagyok. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

SzilAnn

2022. június 9.

Ár-érték arányban egy szuper lemosó, ugyanakkor a kombinált bőrömre nem a legideálisabb, mert kicsit olajosodott tőle a bőröm. Amikor nagyon hideg a tél, és száraz a bőröm, esetleg valami miatt megsérült a barrier, naggyon élveztem a használatát.

Jellemzően reggelente használtam, mert második lemosóként nem volt valami hatásos. A szempilláim tövében mindig ottmaradt a spirál maradéka, akármilyen alapos voltam.

Az én bőrömre a habzó változat sokkal inkább megfelelő. Alig vártam, hogy elfogyjon. Az állagával sem tudtam megbarátkozni, olyan, mintha krémmel akarnék arcot mosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

agota21

2022. május 30.

Eddigi kedvenc lemosóm, ár-érték arányban szerintem abszolút megéri. Mióta a Balea Med lemosó összetételét megváltoztatták, nekem pattanásokat okoz, és szárította az amúgy zsíros bőröm. Erre váltottam és jó döntés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

CzFru

2022. május 29.

Nagyon elégedett vagyok vele. Hatalmas adag, szerintem ezért a minőségért elfogadható áron. Nem bántja a bőröm, eltávolítja a szennyeződéseket. A mindennapi arctisztítas mellett is lassan fogy. Minden este használom, reggel pedig, ha úgy érzem. (Máskor a langyos víz is elég reggel.)
Újravevős lesz mostantól.

UPDATE: fél év használat után most fog elfogyni. Dupla lemosás második fázisaként zseniáli, nagyon jót tett a bőrömnek hosszútávon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

Újravevős lesz mostantól.

DancsiTheUnicorn

2022. május 25.

Van ez a "perverzióm" úgymond, hogy a lemosó akkor tisztít, ha habzik. Ennek ellenére szerettem használni ezt a terméket, bár nem szoktam meg a habzás hiányát. Kellemesen tisztít, inkább száraz bőrűeknek ajánlom, én is lepasszoltam anyukámnak, mert nekem picit furcsa (bár nem zavaró) érzetet hagyott a bőrömön (gondolom a hidratáló hatás).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

rkatakr

2022. május 23.

(Update)
2022.05.23.
Még mindig nem érzékelek semmi különleges hatást ennek a tisztítónak, viszont a kis pattanások nem ettől a terméktől jöttek ki.
2022.05.08.
Eddig nem látok semmi különleges hatást ezzel a termékkel. Még nem vagyok benne biztos, de más kommentelőkhöz hasonlóan kicsi pattanások jelentek meg az arcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 23.

(Update)
2022.05.23.
2022.05.08.

_ILivia001_

2022. május 22.

Második lemosóként használom, kombinált bőrre. El kell találni a megfelelő mennyiséget, ha túl keveset használok, akkor nem tisztít rendesen, ha sokat, akkor pedig csikorgós érzést hagy maga után (mai bölcsességem). Sokáig elég, így szerintem nem annyira drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.