CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: komyju, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. március 28.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3000 , Eladó: manon
Állapot: A képen jelzett mennyiség, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta
Ár: 2000 , Eladó: firelyl
Állapot: szinte új, 1-szer használt, Helyszín: Budapest, X. kerület, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Rebeka_R09

2021. június 14.

Pár napja szereztem be a moisturizing lotion-nel együtt. Eddig nagyon remekel, nem szárítja az arcomat és enyhe hidratáltságot is ad a bőrnek. Az összetevők listája is baromira tetszik, különösen az E-vitamin tartalma tetszik benne. Sminklemosásra önállóan nem alkalmas, de dupla arctisztítás második fázisaként nálam működik. Száraz, normál és kombinált bőrtípusra ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

lucaanna

2021. június 9.

Nem sminklemosásra, hanem a bőr tisztítására alkalmas. Nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Nem sminklemosásra, hanem a bőr tisztítására alkalmas. Nagyon jó!

saocixio

2021. június 4.

Szeretem, teszi a dolgát, hidratál és tisztít, azonban számomra a cream to foam változat sokkal jobban bevált. Ettől nem lesz olyan puha a bőröm, és a sminket sem távolítja el. Ettől független ezt használom napi szinten, mivel nem sminkelek általában és a másikat sosem kapom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

danna113

2021. június 3.

Nekem bevált, viszont nem magában, hanem a két lépcsős tisztítás részeként és csak naponta egyszer. Kicsit ilyen gyógyszertári fürdető érzésem van tőle, mert gyakorlatilag egy nem habzó krémről beszélünk, de megfelelően tisztít, nem csapja szét az arcom és egyáltalán nem szárít. Nem marad húzódó érzés sem használat után. Száraz bőrre abszolút ajánlom. A problémás, kicsit szétszárított területekkel is jól megküzdött.
Gyanítom, hogy a foaming verziót viszont jobban szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

Gyanítom, hogy a foaming verziót viszont jobban szeretném.

Tamaranna

2021. június 1.

Nagyon szeretem!! Reggel és este is használom, érezhetően hidratál, nagyon puha lett tőle a bőröm :) Először drágának tűnt, de hatalmas kiszerelés, nagyon sokáig jó lesz és abszlút megéri a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 1.

Bviv

2021. május 22.

Szeretem szeretem DE számomra a foaming cleanser verziója hatásosabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Szeretem szeretem DE számomra a foaming cleanser verziója hatásosabb.

LaurM

2021. május 19.

Már nagyon régóta használom, sokszor vettem már újra. Marad is a polcomon :) könnyű állaga van, nem irritál, nem szárít. Mindig a Garnier rózsaszín micellás lemosó után használom. Önmagában szerintem kevés lenne, főleg ha valaki sminket szeretne vele eltávolítani. Nagy pumpás kiszerelésben sokáig elég. Bárkinek nyugodt szívvel ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

lillad2000

2021. május 18.

reggeli lemosónak használom, nem szárít, kellemes krémes állaga van, egy borsónyi bőven elég belőle, augusztusban vettem a 236ml-et és még mindig van benne. felesleges nagyobbat venni, ha napi 1x használod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

AnnaB18

2021. május 18.

Hónapok óta használom és nagyon nagyon szeretem :) Az összetevői tökéletesek, parfümmentes, jól tisztít és közben hidratál is.
1. tisztítónak tökéletes de érdemes mást is használni 2. tisztítónak.
Határozottan 5 csillag :)

1. tisztítónak tökéletes de érdemes mást is használni 2. tisztítónak.
Határozottan 5 csillag :)

gigiszekely

2021. május 17.

(Bőrtípus: Korpas Sebhorrea felszíni vízhiánnyal) A gyógyszertárban, ahol vettem, csak a legnagyobb kiszerelés volt, így félve vettem meg, nehogy rámmaradjon. Első benyomásként nagyon furcsa volt az állaga, illetve én imádom, ha jó illata van egy arctisztítónak, ellenben ennek konkrétan semmi illata nincs. VISZONT! Mindent meg tudok neki bocsátani, hiszen amióta ezt használom látványosan sokat javult a bőröm állapota. Előtte egy kozmetikustól kapott, 7000Ft-os agyonárazott, agyonparfümözött habzó lemosót használtam, ami tönkrevágta az arcomat és eszméletlen gyulladt pattanásaim lettek. Amikor elkezdtem használni a Cerave-t, onnantól kezdve nem jöttek ki újabb pattanások. Úgy érzem megtaláltam a tökéletes lemosót!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak