CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3200 , Eladó: mmoni1
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Veresegyház, fizetés: személyesen, foxposttal vagy postán
nikiii.*

2020. január 16.

Egészen sokáig tudatos bőrápolónak hittem magam, aztán rájöttem, hogy valami biztosan nem stimmel, mivel a bőröm eszméletlenül húzódik, de mégis tele vagyok mitesszerekkel, és a bőröm folyamatosan "meh" állapotban van. Dupla arctisztítás, szalicilsav, retinol pipa, a vízhiányt hialuronsavval és a TO NMF-fel kezeltem, mégsem láttam javulást. Aztán találkoztam azzal a tanáccsal, hogy váltsak kíméletesebb arctisztítóra, mivel a lemosókban lévő illatanyag és alkohol lehet a ludas. Több helyen is körbenéztem, szimpatikus volt a TO lemosója is, de mindenhol elég borsos árú, kis kiszerelésű termékekkel találkoztam, aztán eszembe jutott a Cerave. Jelentem, egy hete használom, és csak ódákat tudok zengeni róla.

Reggel belemasszírozom a bőrömbe, majd nedves kendővel letörlöm az arcomról, este pedig ugyanígy használom a dupla arctisztítás második részeként, az olajos lemosóm után (aki fényvédőzik és/vagy sminkel, annak az olaj kötelező). A bőröm egyáltalán nem húzódik utána, szépen tisztít, és nem jöttek ki újra a mitesszereim, amiket eltüntettem, mielőtt erre váltottam (a szárító lemosóimtól csak egyre durvábbak lettek). A homlokomon lévő mimikai ráncok már alig látszanak, ebből is látom, hogy brutálisan vízhiányos volt a bőröm. Mióta ezt használom az első négy napban az amúgy nüansznyi különbségeket érzékelni képtelen barátom HÁROMSZOR megdicsért, hogy milyen pihe-puha az arcom. Nagyjából 4000 Ft-ért tudtam beszerezni a Benu gyógyszertárból a 437 ml-es kiszerelést, és ha milliomos lennék, az egész testemre csak ezt használnám. Csodálatosan hidratál, szépen tisztít, nem komedogén -- egy csoda. Imádom használni. Örök szerelem (remélem). Hosszabb használat után még jelentkezem, de muszáj volt megosztanom mással is, hogy ha vízhiányos a bőre, lehet, hogy az arclemosó a ludas.

Update: lassan öt hónapja használom reggel-este, most kezd elfogyni a 437 milis kiszerelés. Egyszerűen rajongok érte, minden este ebben fürdetném az egész testemet, ha bírná a pénztárcám. A bőröm soha nem volt ilyen puha és hidratált, amíg ez a termék forgalomban van, csak ezt fogom használni. CSODA. Azóta kikísérleteztem, hogy vízzel lemosni tényleg nem ajánlatos (néha lustaságból emellett döntöttem), mert úgy nem hidratál annyira - a letörlés jobban beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Tarzicia

2020. január 13.

Szerencsére egy ideje már nálunk is kapható. Én az egész családot rászoktattam, nálunk mindenki ezt, vagy a habzó változatát használja bőrtípustól függően, és végre a fiúk se tusfürdővel vagy szappannal (!) mosnak arcot.
Az én érzékeny és száraz bőrömre is bevált, kíméletesen tisztít, nem csikorgósra. Érezhetően hidratál, nem szárít, és egyáltalán nem húzódik utána a bőröm. Én csak reggel használom, este más lemosókat szeretek (Chanel Sublimage ill. L'Huile), amik egy lépésben a sminket is eltávolítják.
Nem egy wellness kényeztetés, illata nincs, ennek hiánya éppen az, ami szerintem nem túl kellemes, én nem bánom, ha egy lemosónak azért van egy enyhe illata.
Az állaga finoman fogalmazva elég bizarr...
A flakonja stabil és praktikus, jól működő pumpával, csak ne lenne olyan randa zöld a teteje meg a cimkéje...
Mivel mindig szem előtt van, én meg szeretem a fürdőszobában a monokróm, letisztult stílust, a zen hangulatot, mindig áttöltöm egy esztétikus, fehér, pumpás flakonba. Kár, hogy nem létezik környezetbarát, utántöltős változata, aki nem ilyen design-megszállott, mint én, az is legalább egyszer újra tudná tölteni a meglévő flakonját, mert elég jól bírja. Na jó, nem leszek ennyire maximalista.
Nem az álom-lemosó, de az összetevői jók, teszi a dolgát, árban pedig verhetetlen.
Csak a felsorolt "apróságok" miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 13.

Az állaga finoman fogalmazva elég bizarr...
Csak a felsorolt "apróságok" miatt vonok le egy csillagot.

nadalandy

2019. december 31.

Update: Nagyon megszerettem a terméket. Hónapok óta használom, nagyon kiadós egy adag. Nagyon rendesen teszi a dolgát. Jól tisztít és szépen leszedi, amit a micellás víz nem tudott. Nagyon kellemes használni és jó illata is van. A pumpája tényleg megváltás a napi rutin szempontjából. Összeségéban nagyon ajánlom, és ár-érték arányban is szuper.

A trnd-től kaptam a terméket és nagyon szeretem. Alaposan tisztít mégsem hagy maga után rossz érzetet a bőrömön. Abszolút beilleszthető a koreai rutinomba. A pumpáért pedig oda vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

pappveronika30

2019. december 21.

Korubelul 3 honapja használom kisebb megszakításokkal, de még több mint a fele megvan benne. Minden este zuhányzásnál 2 pumpányit nyomok a kezemre és átmosom vele az arcom. Nem tudom hogy ez segitett e vagy ez is meg amiket még használok de ennyire sima, puha pattanásmentes nem volt az arcom az elmúlt 8-9 év alatt. Nagyon megvagyok vele elégedve, újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

sziluetta

2019. december 20.

Az itteni vélemények hatására szerettem volna kipróbálni. Alig vártam, hogy elfogyjon a balea lemosóm, közbe be is szereztem ezt, és már pár hete barátkozunk. Nagyon érdekes állaga van, a sok habzó lemosó után fura, mintha egy krémmel mosakodnék. Második lépésnek használom olajos lemosó után, így télre azt hiszem jó választás volt, hidratáltabbnak érzem a bőröm a használatával (persze a sok hidratáló cucc is segít, amit magamra kenek, de ez után nem húzóik kapásból a bőröm, ami jó). Néhol engem is kicsit csíp, a kicsit szárazabb random foltokon/most túlhámlasztottam és valszeg emiatt, de ez szerintem normális (mármint ott az olajos lemosó is rakoncátlankodik). Bevallom én még mindig idegenkedek az állagától, nem tudom, hogy újravenném-e ezt majd eldöntöm, ha elfogy a nagy kiszerelés, de igazából lehet a habzó társával próbálkozok majd legközelebb, mert nekem valahogy jobban esik a könnyedebb habzó állag.
+ pont: amíg a kézfejemen hideg ekcéma volt ezzel mostam kezet is, és nagyon jól nyugtatta, az ekcémakrém mellett remek kiegészítés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

vkata96

2019. december 20.

Nem ezt akartam venni hanem a habzót, csak otthon esett le, de nem bánom, most télen talán jobb is ez mert tényleg hidratál. Nem habzik, ezért kicsit olyan, mintha nem is tisztítana annyira, de persze tisztít rendesen. Én mondjuk nem sminklemosásra használom, hanem micellás vizes tisztítás után a maradék szennyeződések letisztítására, szóval nem tudom, hogy a sminkkel hogy bánna el. A kiszerelése nagyon praktikus, szeretem az ilyen pumpás termékeket. Télre ez tökéletes, nyárra valószínű sok lenne, akkor majd kipróbálom a habzó testvérét.

Candy21

2019. december 8.

Imádom a legjobb amit valaha használtam nagyon könnyed hidratáló lemosó olyan mint egy lotion szépen tisztít a száraz érzékeny bőröm nem húzódik feszül a használata után nem irritál és még az ára is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

peach

2019. december 6.

Jol tisztitott, nem szaritott, viszont csipte a borom. Ha valahol volt kiszaradt resz pl. az orrom korul, ott konkretan egett. Amugy lathato irritacio (pirossag ,kipattogas) nem volt de valamelyik osszetevojet nagyon nem szeret a borom. A hype miatt persze rogton a majdnem felliteres kiszerelest vettem meg, ugyhogy a vegen mar tusfurdokent hasznaltam, annak jo volt, de sajnos nekem csalodas volt ez a termek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

Phoebiee

2019. november 26.

A sminket nem igazán szedi le, arctisztásra egészen jó, de nem vagyok elájulva tőle, nem tudom újra venném-e. 473 ml kiszerelésem van belőle szóval még van időm kitalálni. :) Az ára nagyon jó a 20 %-os akcióval vettem. Illatanyagmentes az állaga kellemes, selymes.Testre is szoktam használni tudfürdőként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

bee1

2019. november 20.

Én nem használom sminklemosásra, a már megtisztított bőrömre szoktam felvinni. Ez az első olyan termék ami bevált és nem húzódik tőle a bőröm, pedig már rengeteget hasonlót használtam. Eszméletlenül szeretem, a kiszerelése praktikus. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak