CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: komyju, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. március 28.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

kremmanias24

2020. augusztus 12.

Zsíros, aknés bőröm van és számomra megváltó volt. Eddig minden szemét kiszárította a bőrömet, de ez valami mennyei, és egyáltalán nem zsírosít! Akciósan vettem a majdnem fél literest, szóval nagyon megérte! 5 hónapja megvan és még egy csomó van benne :)

(Illetve azoknak üzenem, akik lepontozzák mert nem mossa le a sminkjüket, hogy hol olvasták hogy ez sminklemosó?:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

SzapiAnna

2020. augusztus 9.

SLS mentes tusfürdőt kerestem és eközben találtam rá a CeraVe termékekre. A bőröm (az arcomon kívül) hajlamos az ekcémára és inkább száraznak mondanám, így gondoltam ezt kipróbálom. Kellemesen tisztít, utána szinte alig szükséges a testápoló használata. Sajnos, mint tusfürdő, nagyon gyorsan fogy és sajnos nem tudom mindig megengedni magamnak, bár tényleg nagyszerű termék. Használata után az ekcémás területek a bőrömön, nem vörösödtek ki és nem viszkettek.

Aki szereti az illatos termékeket pl tusfürdőket, annak nehéz lesz megszeretnie, kicsit az a "patika" illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

fancicorn0812

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 4.

Kb 2-3 hete használom,az elején csodaszernek tartottam,nagyon szép lett tőle a bőröm,de a második hét végére tele lett aknés pattanással a homlokom,és az arcom két oldala viszonylag enyhén,de azt megfigyelve,hogy előtte életemben egy pattanás se volt a homlokom területén,kicsit nagyon meglepődtem:)
Használom még 1-2 hétig,és ha nem javul a bőröm,valószínű megy a kukába az egész 1 literes kiszerelés:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

szadri82

2020. augusztus 1.

Az itteni vélemények miatt vettem meg a márka fényvédő hidratálójával együtt, pár használat után nem bántam meg. Kellemes érzés az arcomon, kíméletesen tisztít, nem szárít. Sminket még nem mostam le vele, de nem is erre a célra szántam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

DianeD

2020. július 29.

Már egy hónapja használom, szóval biztosan állíthatom, hogy nagyon szereti a bőröm. Régen volt már ennyire jó lemosóm. Tiktokon láttam, hogy sokan ezt használják és ajánlják, szóval úgy gondoltam, egy próbált megér. Mikor sminkelek, a sminket nedves törlőkendővel távolítom el, és utána használom ezt a lemosót, egy pumpa elég is, majd a Benton tonikomból viszek fel egy keveset. Mióta ezt a párosítást használom, határozottan tisztább, puhább és ragyogóbb lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

posagi

2020. július 28.

Nagyon vártam ezt a terméket. Viszont én előtte a Bioderma Sebium habzó géljét használtam, ami ugyan szárít kicsit,viszont nekem sokkal látványosabban leoldotta sminkem. Színes volt a víz, amit lemostam. Ezzel nem az... Puhának puha a bőröm és imádom, hogy nincs benne kemikália, viszont dupla annyi micellás vizet elhasználok még utána (szintén Bioderma), hogy megfelelően tiszta legyen a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Maleficent237

2020. július 25.

Tökéletes lemosó, imádja a bőröm. Puha, hidratált az arcom csak a lemosas után is, a hidratálókrémükkel együtt meg verhetetlenek. Nemrégóta használom, de sokkal szebb lett az egész arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

Fannci07

2020. július 22.

Nagyon szeretem!! A 236 ml-s kiszerelés kb. 2,5 hónapig(!) elég volt úgy, hogy reggel és este is ezzel tisztítottam meg az arcom. Nem szárít, nem illatos, jól tisztít. Először meglepődtem az állagán, egyáltalán nem habzik, de nem is kell. Praktikus a csomagolása is. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

rrituss

2020. július 20.

A Paula's Choice lemosók helyett szerettem volna egy gazdaságosabb megoldást találni, így jutottam el a Cerave lemosóhoz. Szépek az összetevők, és igazán kíméletesen tisztít, egyáltalán nem habzik, nem illatozik feleslegesen, egy nagyon szerethető kis lemosó, ami ráadásul sokáig elég is lesz. Bevallom, eleinte azért hagyott némi kívánni valót maga után a termék hatékonysága, ugyanis az esti arcmosásnál rendre azt vettem észre, hogy nem hozott le minden szennyeződést, így többször meg kellett ismételnem, de aztán rászántam magam és hazavittem mellé egy (Mixa) micellás vizet, így a 2 kombinációja már tökéletesen működik. A micellás víz feloldja és leszedi a fényvédő, bb krém, és napi kosz nagyrészét, a lemosó pedig befejezi a munkát, és egyáltalán nem szárít, nincs kellemetlen húzódás, tényleg hidratálja, ápolja is a bőrt. Így azt tudom mondani, még a micellás vízzel együtt is, hogy nem bánom, hogy lecseréltem a PC lemosókat, mert még így is olcsóbban kijövök és szép, tiszta bőrrrel vághatok neki a többi lépésnak. Ja, és csak este használom, reggel csak ritkán érzem szükségét, általában csak langyos vízzel öblítem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Podhorszkiniki

2020. július 20.

Végre egy olcsó termék, ami felvesz a versenyt drágább társaival. Eddig Paula's choise lemosokat használtam, de megtalaltam őt. Aki ötöd áron is szuper. A dupla lemosasom 2. lépéseként használom. Nem szarit, nem huzodikutaba a bőröm, hidratálót marad. Nem leszek tőle vörös, semmi égető érzés :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak