CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
Dhedi

2019. május 23.

Nagyon jó lemosó!
Reggeli tisztálkodáskor használom.
Szeretem a pumpás kiszerelést , az állagát és a hatását is !
Beváltotta a hozzá fűzött reményeimet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon jó lemosó!
Reggeli tisztálkodáskor használom.
Szeretem a pumpás kiszerelést , az állagát és a hatását is !
Beváltotta a hozzá fűzött reményeimet!

vebu

2019. május 23.

Egy hete használom, nekem nagyon bejön egyenlőre. Rosaceás bőröm van, és az utóbbi időben különböző kozmetikumoktól nagyon bedurrant, folyamatosan piros arccal keltem-feküdtem. Most már tudatosan igyekszem érzékeny bőrre való kencéket választani, ennek a lemosónak pedig az összetevői és az ára is szuperek!
Kicsit furcsa lehet annak, aki habzó lemosókhoz van szokva, ugyanis ez nem habzik fel (de pont ezért is való érzékeny bőrűeknek). Külön plusz pont a sokféle kiszerelés, ha bizonytalan az ember tud egy kisebb, olcsóbb kiszerelést is venni próbának, szerintem ez nagyon vásárlóbarát hozzáállás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

blackrose

2019. május 21.

Èn vagy egy hónapot vártam, míg betudtam szerezni. A vidèki kisvárosunkban nem volt megtalálható. Mèg a hype előtt ismertem, de tudtam hogy Magyarországon nem volt kapható, internetről meg nem rendelek. De türelmes voltam. Közepes kiszerelèsem van, nekem ennyi pont elèg is belőle. Maga a termèk jó. Tetszik, hogy illatmentes ès a formulája is abszolút jó. Ha arctisztítókènt használtam viszont mindig kiszárította az orrom ès hámlott tőle a bőröm, holott normál-száraz bőrre való. Azonban nekem sminklemosókènt döbbenetesen jól funkcionál. Simán leszedi az alapozóm, a szemfestèket is. Egyáltalán nem csíp, nem irritál ès nem lesz piros utána a bőröm. Sminklemosás után szinte semmi nem marad a micellás korongon. Èn elsősorban erre alkalmazom, nekem erre vált be. Nagy ritkán arctisztítókènt is bevetem, de úgy nekem nem működik olyan klasszul. Szeretem, nem kètsèges hogy a közepes kiszerelèsnek helye van a fürdőszoba polcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

oznob64

2019. május 20.

Nagyon szeretem. Illatmentes, nem szárít, nem irritál, kellemesen habzik, kiválóan tisztít, nagyon jó ár-értékarányú termék csodálatos összetevőkkel. Egyedül a csomagolás esztétikuma az, amibe bele tudok kötni, mert kissé gagyinak tűnik számomra, ha nem olvastam volna a véleményeket a termékről és a márkáról, biztosan nem jutott volna eszembe magamtól megvenni, illetve mivel nagy méretű, és napi két alkalommal használom, praktikus elől tartani, ezáltal szem előtt van, ez csak ezért probléma, de a termék öt csillagos értékelését nem befolyásolja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

2019. május 15.

Évi videója után vettem meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Nem mindig ezt használom, váltogatom a Phi I'm so sensitive habzó lemosóval, de reggelenként általában ezt szeretem használni. Kiadós, kevés elég belőle egyszerre, nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, nem irritál, nem szárít, szépen tisztít. Sminklemosásra nem használom, a sminket mindig külön leszedem arcmosás előtt, de pl. BB krémet, fényvédőt maradéktalanul lehoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

wishes

2019. május 13.

Most, hogy lassan az első tubus végére érek, azt hiszem megérdemli, hogy én is írjak róla végre :) Gyönyörű összetétele van (írtam is róla a blogban), szuper az ára és egyszerűen imádok arcot mosni, mióta megvan. Én úgy szoktam használni, hogy száraz(!) bőrre felviszek egy pumpálásnyi adagot, elmasszírozom majd leöblítem. Nagyon jó érzés attól a perctől kezdve ahogy a bőrre kerül, egészen a kis kellemes hidratált utóérzetéig. Túl extra sminket nem visz le, ezért reggelre használom, vagy pedig este, ha csak Snpascarával (vagy más meleg vízzel lemosható spirál) és egy kis színezett fényvédővel kell megküzdenie, ami megy is neki gond nélkül. Újra fogom venni, és nem kérdés, hogy a legnagyobb kiszerelést. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

amazing

2019. május 10.

Szerintem teljesen jogos a hype körülötte: tényleg hidratál, praktikus a pumpás kiszerelés, sminklemosásra nem, arclemosásra tökéletesen alkalmas, az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

jazsa

2019. május 3.

Tavaszi kupon-napokon vettem meg a nagy kiszerelèst a pozitív vélemények alapján. Egyáltalán nem bántam meg ezt a döntésem!:) Smink lemosásra nem ezt használom,csak utána! Szép tiszta lesz a bőröm és a hidratáltságot is érzem.:) Pattik nem keletkeznek tôle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

creammaniac

2019. május 1.

Mivel fogyóban volt az arclemosóm és megjelent nálunk is a CeraVe márka, egyértelmű volt, hogy kipróbálom. Kombinált, pattanásokra hajlamos a bőröm, ezért picit féltem, hogy sok lesz neki ez a lemosó, ne adj' Isten eltömíti a pórusaimat, de nem így lett.

Minimális sminket hordok napközben, először micellás vízzel mosom le, utána vagy simán kézzel vagy arctisztító készülékkel használom. Én úgy érzem, teljesen tiszta lesz utána a bőröm, vízzel könnyedén le tudom mosni, nem hagy utána semmilyen réteget, nem is szárít. Ezt követően folytatom a rutinomat tonikkal és krémmel.

Reggel-este használom, teljesen bevált, különösen tetszik a pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Reggel-este használom, teljesen bevált, különösen tetszik a pumpás kiszerelés.

mano

2019. április 30.

Nem ez lesz a kedvenc lemosóm, nem érzem tőle szuper tisztának a bőröm. Legalább nem is szárítja, de inkább amolyan semmilyen hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak