CeraVe

Ár:   2450 Ft, 3520 Ft, 4790 Ft és 9790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml, 473 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: komyju, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2023. január 2.

Ár:   2450 Ft, 3520 Ft, 4790 Ft és 9790 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml, 473 ml és 1000 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló tisztító krém normál és száraz bőrre 3 alapvető ceramiddal a bőr természetes védőrétegének támogatásáért

Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló. Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett.

Legendás kozmetikumok: CeraVe Hydrating Cleanser

Ár: 3499 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 4000 Ft , Eladó: gvivienne
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető Budapesten vagy posta/Foxpost/Packeta

mlexa

2024. február 24.

A habzó tesóját nagyon szerettem, gondoltam ez is jó lesz. Hát nagyon más a kettő sajnos. 😔 Krémes állaga van, de valami darabos cucc van benne. Legalábbis az enyémben. Csak csúszkál az arcomon, nem érzem, hogy szépen tisztítana. Elég nehéz lemosni. Alig várom, hogy elfogyjon. A szememet és kicsit az arcbőröm is csípi, ami abszolút nem tetszik. Egyébként illata nincs. Pattanásokat nem okozott. Nem ajánlom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

morcidorci

2024. február 24.

Nagyon szeretem, hogy használat után nem hagy ilyen szárító, feszítő érzést. Dupla tisztítás második lépéseként használtam régebben, most már van hogy kizárólag csak ezzel mosom le az arcom, fényvédőt és korrektort leszedi. Nagyon sokáig elég, így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 24.

Kencefan

2024. február 23.

Nagyon várom már hogy elfoggyon… nem érzem sem különösebben tisztának, sem különösen ápoltnak (ha betudjuk hogy ezért a nem habzó állag) tőle az arcomat. Voltak ennél sokkal jobb élményt és eredményesebb erdeményt adó tisztítóim. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 23.

agika95

2024. február 23.

Arctisztításra és smink eltávolítására használom. Az állaga kicsit fura, mintha egy krémet vinnék fel az arcomra, de szépen megtisztítja. Nem irritál, nem lesznek tőle pattanásaim. Lemosás után egy kicsit furcsa érzetet hagy a bőrömön, de ez gyorsan elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

KCsenge

2024. január 24.

Pár alkalommal használtam csak, mert gyűlöltem már az elejétől. Mintha arckrémmel próbálnám lemosni az arcom. Valószínűleg száraz bőrön jól működik, emiatt nem is pontozom le teljesen, de az én kombináltam nagyon nem szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

gyongyalis

2024. január 24.

Nagyon sokáig használtam és sok ideig is elég volt, így árérték arányban szerintem zseniális, mint maga a termék. Szebb lett tőle a bőröm, a textúrája is megfogott. Nagyon jó lemosónak gondolom.

Heni96

2024. január 24.

Dupla tisztításom második lépése. Nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Dupla tisztításom második lépése. Nagyon szereti a bőröm.

trabgret

2024. január 24.

Sminklemosó után használom. Nagyon szépen tisztítja a bőrömet, kellemes tapíntású, hidratált a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

hedvig2000

2024. január 23.

Kb egy évig csak ezt használtam, az egy pár hónapig csodákat tett, aztán sajnos elmúlt a hatása, lehet hogy hozzászokott a bőröm🤷‍♀️. Ezért lett leváltva, de télre szárazságra hajlamos bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 23.

00Anita99

2024. január 23.

Normál/száraz bőrre ajánlják, az én kombinált/zsíros bőröm viszont nagyon szereti. A pumpás kiszerelés is egy nagy plusz nálam. Az ára miatt gondolkodok csak, hogy legközelebb mást is kipróbáljak, de ha nem találok jobbat ár-érték arányban, akkor biztos visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.