CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3200 , Eladó: mmoni1
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Veresegyház, fizetés: személyesen, foxposttal vagy postán
Candy21

2019. december 8.

Imádom a legjobb amit valaha használtam nagyon könnyed hidratáló lemosó olyan mint egy lotion szépen tisztít a száraz érzékeny bőröm nem húzódik feszül a használata után nem irritál és még az ára is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

peach

2019. december 6.

Jol tisztitott, nem szaritott, viszont csipte a borom. Ha valahol volt kiszaradt resz pl. az orrom korul, ott konkretan egett. Amugy lathato irritacio (pirossag ,kipattogas) nem volt de valamelyik osszetevojet nagyon nem szeret a borom. A hype miatt persze rogton a majdnem felliteres kiszerelest vettem meg, ugyhogy a vegen mar tusfurdokent hasznaltam, annak jo volt, de sajnos nekem csalodas volt ez a termek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

Phoebiee

2019. november 26.

A sminket nem igazán szedi le, arctisztásra egészen jó, de nem vagyok elájulva tőle, nem tudom újra venném-e. 473 ml kiszerelésem van belőle szóval még van időm kitalálni. :) Az ára nagyon jó a 20 %-os akcióval vettem. Illatanyagmentes az állaga kellemes, selymes.Testre is szoktam használni tudfürdőként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

bee1

2019. november 20.

Én nem használom sminklemosásra, a már megtisztított bőrömre szoktam felvinni. Ez az első olyan termék ami bevált és nem húzódik tőle a bőröm, pedig már rengeteget hasonlót használtam. Eszméletlenül szeretem, a kiszerelése praktikus. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Mia0602

2019. november 17.

Ez is Joy napi beruházás volt, már nagyon régen szerettem volna kipróbálni. Vártam, hogy a Baleás lemosóm elfogyjon ezért csak 4 napja használom. Tudom, hogy ez nem sok, de ELSŐ BENYOMÁSra is lehet valamitől a fellegekben járni. Vagy utálni.
Használok már 2 CeraVe-s krémet egy ideje, de ez a lemosó.....!!!!!!
Már az első alkalommal levett a lábamról. A hidratálás első lépése az arctisztítás ezzel a termékkel. Olyan mintha lotionnal mosakodnék! És ha nem krémezek rögtön akkor sem feszül, húzódik a bőröm. Reggeli lemosás és esti rutin 2. lépése. Jól tisztít, sminklemosásra nem ezt használom. Hidratált, kellemes tapintású a bőröm a használata után.
Ez számomra a csodaszer kategória!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

Használok már 2 CeraVe-s krémet egy ideje, de ez a lemosó.....!!!!!!
Ez számomra a csodaszer kategória!!!!

epipremnum

2019. november 16.

Alapdarab. Alaposan tisztít, egyáltalán nem irritál, nincs szárító hatása, kellemes a használata, nagy és praktikus a kiszerelés, kedvező az ár. Mindenkinek bátran ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

judvid

2019. november 15.

Arcomra és néha a kezemre is használom. Nagyon szeretem, nagyon puha, hidratált lesz tőle a bőröm, szerintem ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

kogabi

2019. november 14.

Reggeli lemosóként tökéletes, gyengéd és elengedő is, nem húzódik a bőr utána. Azonnal lehet érezni, amint hidratálja az arcom. Nem csak száraz-normál bőrre jó, hanem zsírosra is (reggel). Felesleges összetevőktől mentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

zimmbo

2019. november 8.

Ud.: Alapozóval nem bánik el, reggel használom.

Kellemes használni, jól tisztít és érezhetően táplálja is a bőrt. Csak az arcomra használom. Azt hittem gyorsan el fog fogyni a közepes kiszerelés, mert nem sajnálom, de meglepően hosszan kitart. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Ud.: Alapozóval nem bánik el, reggel használom.

KiAn

2019. november 1.

Egyszerűen imádom! Nem csak arctisztításra, hanem teljes testre tusfürdőnek is használom. Fantasztikusan hidratálja a bőröm, teljesen puha lesz tőle.Nem húzódik, egyáltalán nem viszket. Testápolót sem kell használnom mellé. Ami más tusfürdők mellett elképzelhetetlen. Teljesen azt hozza amit igér. A 3 bőrazonos ceramid teszi a hatását! Nagyon is kijár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak