CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3200 , Eladó: mmoni1
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Veresegyház, fizetés: személyesen, foxposttal vagy postán
WorkingClassGirl

2019. június 16.

A közepes méretűt megkaptam ajándékba, és nagyon örülök, hogy nem ebből vettem magamnak nagy flakonnal. Ez a cerave lotion lemósónak szánt verziója. Könnyű krém, nem habzik egyáltalán, nem is érzem annyira, hogy különösen tisztítana.
Nekem csak reggel kényelmes használni, a nap végén inkább egy erősebb lemosót használok.
Azonban érzékeny bőrre megváltás lehet, erős retinoid mellé pl., nekem is volt olyan időszakom, amikor jól jött volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

natulcien

2019. június 15.

Hogy én mennyi arclemosót próbáltam: (pl. korei vonalon rengeteget, drunk elephant, Mossa, régebben drogériás vonalon többet, stb). Szóval koreai, natúr, drogéria és high end vonalon is mozogtam. Na ez leütötte a trónról a nagy kedvenc mossa lemosómat is. Ez a lemosó első használat után woww érzést okozott.
2.lépésnek használom olajos sminklemosó után. Így mindent levisz. Én nem hiszek amúgy az egy fázisú sminklemosás, arctisztításban. Szóval szememről nem ezzel mosom le a sminket, csak az egész arcomról az olajos sminkmaradványos réteget. Egy nagyon lágy, szinte zselés krémes fehér állag, ami már felvitelkor iszonyat puha érzetű. komolyan élvezet ezzel a termékkel arcot mosni. A nedves kezemre rakok egy pumpányit, és maszírozó mozdulatokkal viszem fel az arcomra, majd leöblítem bő vízzel.
Tökéletes, főleg ennyiért, engem meggyőzött. Szerintem tényleg életem 1.lemosója ami nem szárított, és nem is volt semmi mellékhatása. Nagyon remélem, hogy hosszútávon jó barátok leszünk, mert meg van a tökéletes lemosóm és nem is tervezek tovább keresgélni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

motherofwesties

2019. június 10.

Bőrápolással kapcsolatos külföldi fórumokon hallottam róla először, és nagyon örültem, hogy végre nálunk is kapható. Minden sminket/szennyeződést maradéktalanul eltávolított, és nem hagyott maga után kellemetlen, feszülő érzést. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Gina1031

2019. június 7.

Mielőtt megismertem, nem tudtam, hogy lehet arclemosót szeretni. :) Gyengéd a bőrömhöz, nem irritál. Élmény vele az arcmosás. Általában esténként használom. Mivel nem vagyok igazán "sminkelős" típus, nem tudom, hogy egy durvább sminkkel mennyire birkózna meg - tehát sminklemosóként nem tudom értékelni. De arctisztítóként remek. Évi ajánlóját követően - bízva a véleményében - a legnagyobb kiszerelést szereztem be és nem bántam meg - a pumpás kiszerelés egyébként is nagyon praktikus. Ha elfogy: biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

horireni

2019. június 6.

Nem tetszik... nekem is csípi a szemem. A sminket nekem nem igazán szedi le, foreora szoktam nyomizni belőle, de dupla annyit kell rányomni mint a PC-s lemosómból. Lehet hogy az drágább, de nem csípi a szemem, és tök jól leszedi a sminket, illetve foreoval nagyon jól működik. A párom elhasználja, de nem vesszük újra. Az összetevők miatt tetszett meg, illetve kerestem egy olcsóbb alternatívát a PC-s lemosóra. Nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

kontrakcio

2019. június 3.

Nagyon jó termék ... lenne, de sajnos én mindig egy enyhe égő-csípő érzést tapasztalok amikor használom, főleg a szemem körül, ahol érzékenyebb a bőröm. Nem vészes, de határozottan érzem, és zavar. Fogalmam sincs mitől lehet, amikor ilyen szépek az összetevői, és senki más nem panaszkodott itt ilyesmire. :( Az eddig használt lemosóimnál nem tapasztaltam ilyet. Pedig tényleg tök jó lenne, nagy kiszerelés jó áron, kellemes az állaga, nem szárít, teszi a dolgát. Elhasználom, de nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Dhedi

2019. május 23.

Nagyon jó lemosó!
Reggeli tisztálkodáskor használom.
Szeretem a pumpás kiszerelést , az állagát és a hatását is !
Beváltotta a hozzá fűzött reményeimet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon jó lemosó!
Reggeli tisztálkodáskor használom.
Szeretem a pumpás kiszerelést , az állagát és a hatását is !
Beváltotta a hozzá fűzött reményeimet!

vebu

2019. május 23.

Egy hete használom, nekem nagyon bejön egyenlőre. Rosaceás bőröm van, és az utóbbi időben különböző kozmetikumoktól nagyon bedurrant, folyamatosan piros arccal keltem-feküdtem. Most már tudatosan igyekszem érzékeny bőrre való kencéket választani, ennek a lemosónak pedig az összetevői és az ára is szuperek!
Kicsit furcsa lehet annak, aki habzó lemosókhoz van szokva, ugyanis ez nem habzik fel (de pont ezért is való érzékeny bőrűeknek). Külön plusz pont a sokféle kiszerelés, ha bizonytalan az ember tud egy kisebb, olcsóbb kiszerelést is venni próbának, szerintem ez nagyon vásárlóbarát hozzáállás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

blackrose

2019. május 21.

Èn vagy egy hónapot vártam, míg betudtam szerezni. A vidèki kisvárosunkban nem volt megtalálható. Mèg a hype előtt ismertem, de tudtam hogy Magyarországon nem volt kapható, internetről meg nem rendelek. De türelmes voltam. Közepes kiszerelèsem van, nekem ennyi pont elèg is belőle. Maga a termèk jó. Tetszik, hogy illatmentes ès a formulája is abszolút jó. Ha arctisztítókènt használtam viszont mindig kiszárította az orrom ès hámlott tőle a bőröm, holott normál-száraz bőrre való. Azonban nekem sminklemosókènt döbbenetesen jól funkcionál. Simán leszedi az alapozóm, a szemfestèket is. Egyáltalán nem csíp, nem irritál ès nem lesz piros utána a bőröm. Sminklemosás után szinte semmi nem marad a micellás korongon. Èn elsősorban erre alkalmazom, nekem erre vált be. Nagy ritkán arctisztítókènt is bevetem, de úgy nekem nem működik olyan klasszul. Szeretem, nem kètsèges hogy a közepes kiszerelèsnek helye van a fürdőszoba polcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

oznob64

2019. május 20.

Nagyon szeretem. Illatmentes, nem szárít, nem irritál, kellemesen habzik, kiválóan tisztít, nagyon jó ár-értékarányú termék csodálatos összetevőkkel. Egyedül a csomagolás esztétikuma az, amibe bele tudok kötni, mert kissé gagyinak tűnik számomra, ha nem olvastam volna a véleményeket a termékről és a márkáról, biztosan nem jutott volna eszembe magamtól megvenni, illetve mivel nagy méretű, és napi két alkalommal használom, praktikus elől tartani, ezáltal szem előtt van, ez csak ezért probléma, de a termék öt csillagos értékelését nem befolyásolja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak