CeraVe

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mse, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 15.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• 3-in-1 formula tisztít, hidratál és eltávolítja a sminket a bőr védőrétegének megzavarása nélkül
  • Eltávolítja a sminket az arcról és a szemekről
  • Szemorvosi felügyelet mellett tesztelt, érzékeny szemekre is megfelelő
  • Ceramidok: támogatják a bőr természetes védőrétegét
  • Niacinamide: segít nyugtatni a bőrt
  • Nem komedogén, illat- és parabénmentes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Virag93

2023. július 12.

Nem rossz termék, de nekem kicsit drága, így hogy ennyire hamar fogy. Smink eltávolításra nekem nagyon kevés, mindig marad valami maradvány az arcomon, így a lemosót követően újra kell használnom ezt a micellás vizet. Ha nem volt kedvem leöblíteni használat után az arcomat az sem okozott pattanást. Nem szárít, nem irritál. Jó-jó, de engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 12.

golestan

2022. október 17.

Szerencsére illatmentes, jól működik smink eltávolítónak is.
Minden reggel és este használom. Jelenleg már majdnem elfogyott egy üveg,
Szerintem jobb lett tőle a bőröm a Cerave hirdatáló arcápoló krémmel együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 17.

Szerencsére illatmentes, jól működik smink eltávolítónak is.
Minden reggel és este használom. Jelenleg már majdnem elfogyott egy üveg,

lenochka

2022. július 4.

A leghatékonyabb micellás víz, amit valaha használtam. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

A leghatékonyabb micellás víz, amit valaha használtam. Csak ajánlani tudom!

bzsifi

2022. február 18.

Nagyon tetszik, hogy nincs illata, egyszerű és nagyszerű kis termék. Esti rutin első lépéseként használom többi CeraVe termékkel. Szuperül leszedi a sminket és a szennyeződéseket, nem csíp. Újravevős lesz szerintem. Valamint egyre inkább kezdek rájönni, hogy a drogériákban kapható mindenféle vackot el kell felejteni, mert azok csak bőrproblémákhoz vezetnek... viszont ez, és a márka többi terméke kiválóan teszi a dolgát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

viragocskaa

2021. május 7.

Igazából nagyon jó, de inkább a garnier rózsaszín kupakos micellás vizét venném, mert hasonlónak érzem, de olcsóbb. Tudom, hogy nem ugyanaz a kettő, de nekem a garnier jobban megéri. Egyébként nagyon jó, nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

Kajmi

2021. április 14.

Az elmúlt hetekben több CeraVe terméket is vásároltam, többek között a márka micellás vizét is. Nekem egyáltalán nem okozott csalódást.
A dupla lemosás első lépéseként használom esténként, a smink és a szennyeződések eltávolítására, teszi a dolgát, szépen tisztít. Nem hagy maga után zavaró réteget, bár mindegy is, mert nyilván lemosom a második lépessel arclemosóval (amire szintén CeraVe terméket használok). Egyébként a micellás vizet MINDIG le KELL mosni, akkor is, ha rá van írva, hogy nem szükséges. Nekem nem okozott irritációt, nem csíp, még a szemkörnyékemen sem. Összességében meg vagyok elégedve vele. Szeretem, hogy illat-és parabénmentes. Újabban igyekszem tudatosan választani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

pankusz

2021. március 3.

A bioderma sensibio micellás lemosója után vettem, mert mindenki áradozott róla, hogy minőségben ugyanott van, ill árban is kedvezőbb. Nem volt jó döntés. A sminkkel kevésbé tud megküzdeni, ráadásul csípi a szemem, irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

Amadea

2021. január 6.

Nem tudom, miből vagyok összerakva, de nekem ettől (is) majdnem kifolyt a szemem, annyira marta. Sok micellás vizet kipróbáltam már, de eddig egyetlenegy ment át a szemteszten (lehet, hogy a Bioderma által kitenyésztett klón vagyok).
Nagyon szerettem volna, ha működik, mert eléggé drágállom a Bioderma Sensibiót, de úgy néz ki, tehetetlen vagyok.
Két csillagot azért kap, mert a sminket szépen leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Két csillagot azért kap, mert a sminket szépen leszedte.

Barbs

2021. január 6.

Én elsősorban sminklemosásra használom. Gyengéd, kíméletes a bőrmmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Én elsősorban sminklemosásra használom. Gyengéd, kíméletes a bőrmmel.

dunaimano

2020. október 30.

Update: Hosszabb használat után sajnos ez is elkezdett csípni a szemkörnyékemen, főleg ha erősebb smink lemosásával próbálkozom. Nem olyan durva, mint a korábbi próbálkozásaim során némely micellás víz, de a lényegen nem változtat. Hatékonynak hatékony, csak hát szeretném, ha maradna arcom sminklemosás után. Kísérletezek tovább. 2020.10.30.

Nagyon hatékony, nem irritál. Sajnos ez is csak egy kiszerelésben kapható, és annyira nem olcsó. Örülök, hogy kipróbáltam, mert a Garnierrel és a Biodermával sem voltam maradéktalanul megelégedve - ez pedig egyelőre úgy néz ki, eléggé bevált. Jól leszedi a sminket, nem kell dörgölni, nem csíp. 2020.06.12.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.