CeraVe

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mse, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 15.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• 3-in-1 formula tisztít, hidratál és eltávolítja a sminket a bőr védőrétegének megzavarása nélkül
  • Eltávolítja a sminket az arcról és a szemekről
  • Szemorvosi felügyelet mellett tesztelt, érzékeny szemekre is megfelelő
  • Ceramidok: támogatják a bőr természetes védőrétegét
  • Niacinamide: segít nyugtatni a bőrt
  • Nem komedogén, illat- és parabénmentes

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

viragocskaa

2021. május 7.

Igazából nagyon jó, de inkább a garnier rózsaszín kupakos micellás vizét venném, mert hasonlónak érzem, de olcsóbb. Tudom, hogy nem ugyanaz a kettő, de nekem a garnier jobban megéri. Egyébként nagyon jó, nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

Kajmi

2021. április 14.

Az elmúlt hetekben több CeraVe terméket is vásároltam, többek között a márka micellás vizét is. Nekem egyáltalán nem okozott csalódást.
A dupla lemosás első lépéseként használom esténként, a smink és a szennyeződések eltávolítására, teszi a dolgát, szépen tisztít. Nem hagy maga után zavaró réteget, bár mindegy is, mert nyilván lemosom a második lépessel arclemosóval (amire szintén CeraVe terméket használok). Egyébként a micellás vizet MINDIG le KELL mosni, akkor is, ha rá van írva, hogy nem szükséges. Nekem nem okozott irritációt, nem csíp, még a szemkörnyékemen sem. Összességében meg vagyok elégedve vele. Szeretem, hogy illat-és parabénmentes. Újabban igyekszem tudatosan választani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

pankusz

2021. március 3.

A bioderma sensibio micellás lemosója után vettem, mert mindenki áradozott róla, hogy minőségben ugyanott van, ill árban is kedvezőbb. Nem volt jó döntés. A sminkkel kevésbé tud megküzdeni, ráadásul csípi a szemem, irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

Amadea

2021. január 6.

Nem tudom, miből vagyok összerakva, de nekem ettől (is) majdnem kifolyt a szemem, annyira marta. Sok micellás vizet kipróbáltam már, de eddig egyetlenegy ment át a szemteszten (lehet, hogy a Bioderma által kitenyésztett klón vagyok).
Nagyon szerettem volna, ha működik, mert eléggé drágállom a Bioderma Sensibiót, de úgy néz ki, tehetetlen vagyok.
Két csillagot azért kap, mert a sminket szépen leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Két csillagot azért kap, mert a sminket szépen leszedte.

Barbs

2021. január 6.

Én elsősorban sminklemosásra használom. Gyengéd, kíméletes a bőrmmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Én elsősorban sminklemosásra használom. Gyengéd, kíméletes a bőrmmel.

dunaimano

2020. október 30.

Update: Hosszabb használat után sajnos ez is elkezdett csípni a szemkörnyékemen, főleg ha erősebb smink lemosásával próbálkozom. Nem olyan durva, mint a korábbi próbálkozásaim során némely micellás víz, de a lényegen nem változtat. Hatékonynak hatékony, csak hát szeretném, ha maradna arcom sminklemosás után. Kísérletezek tovább. 2020.10.30.

Nagyon hatékony, nem irritál. Sajnos ez is csak egy kiszerelésben kapható, és annyira nem olcsó. Örülök, hogy kipróbáltam, mert a Garnierrel és a Biodermával sem voltam maradéktalanul megelégedve - ez pedig egyelőre úgy néz ki, eléggé bevált. Jól leszedi a sminket, nem kell dörgölni, nem csíp. 2020.06.12.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

2020. október 28.

Miután a habzó lemosó gyorsan kedvencemmé vált, megörültem, amikor láttam, hogy megjelent a márka micellás vize is a patikákban. Nem okozott csalódást, teszi a dolgát, nem irritál (a szememet sem), nem hagy réteget maga után (bár ez nálam nem szempont, mert úgyis megmosom az arcomat a használata után, reggel sima vízzel, nap végén a márka habzó lemosójával. Sminket viszonylag szépen leszedi, legalábbis a hétköznapi, átlagos sminket. Nem tudok rosszat mondani róla, a Bioderma és a Mixa micellás víz mellett most már ő is beállt a kedvenceim sorába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Serephina

2020. október 16.

Gyönyörű az összetevőlistája a többi micellás vízéhez képest, nagyon alaposan szedi le a sminket és gyengéd is. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

PrincessBell

2020. szeptember 16.

Leghatékonyabb micellás víz, amit valaha használtam. Az előttem szólóval nagyon egyetértek, hogy nem gondoltam volna, hogy ekkora különbség van micellás víz és micellás víz között. Eddig Natics vagy Bioderma rózsaszín volt itthon, ezt a Cerave-t összetevők alapján impulzusvásárlásként dobtam bele az online kosárba.
Leszed minden koszt, nincs illata (nyilván) és nem kell telelocsolni vele 3-4 vattakorongot, míg tiszta lesz a bőröm. Nem hagy kellemetlen érzést se maga után (nyilván lemosom magamról használat után, de az eddigieknél volt egy kellemetlen érzet a bőrömön, ami ezzel nincs).
Nem sminkelek, így arról viszont nem tudok nyilatkozni, ott hogyan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Nem sminkelek, így arról viszont nem tudok nyilatkozni, ott hogyan teljesít.

matyasflora

2020. augusztus 26.

Első blikkre nagyon tetszik,sokkal kellemesebb érzés használni, mint például a Garnier micellás vizét. A sminket szépen eltávolítja és olyan könnyed érzés vagy nem tudom hogy mondjam. Őszintén szólva én eddig nem gondoltam, hogy micellás vizek között akkora különbség lehet, mert én azért még azokat is le szoktam öblíteni, de tévedtem. Kellemes csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0