CeraVe

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mar, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kíméletesen tisztít és hámlaszt a bőr védőrétegének megzavarása nélkül. 3 alapvető ceramiddal, szalicilsavval és hialuronsavval.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emma23

2021. szeptember 5.

Az múlt időben valamiért elkezdett zsírosodni a bőröm. Így gondoltam adok ennek a lemosónak egy esélyt. Az utolsót hoztam el a patikából. Egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít és látszik hogy kordában tartja a zsírosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

judit.virag

2021. augusztus 27.

Esténként használom micellás víz után, nekem nagyon bejött kombinált bőröm szereti nagyon. Jelenleg ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Suzy07

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 24.

Mindennapi használat mellett nekem szárít, viszont így hogy minden másnap vagy harmadnap használom egyszerűen csoda. Nagyon könnyed, vizes a textúrája, de olyan szépen tisztít hogy az hihetetlen. Szerintem húzósabb árkategóriába tartozik főleg hogyha valaki egy nap kétszer is használja, de nekem ár érték arányban nagyon megéri, ilyen gyakoriságú használat mellett meg főleg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Plusskutya

2021. augusztus 19.

Jelenleg a kedvenc lemosóm. Ha smink és fényvédő nélkül kódorgok (itthon), elegendő csak ezt használni esténként, egyéb esetben a kettes számú lemosó szerepét tölti be valamelyik olajos után. Mindkét opcióban tökéletesen teljesít, sokat javult a bőröm, mióta használom - ami engem is meglepett, mert eddig minden újdonság csak ideig-óráig hatott, de ezzel határozottan szebb a bőrképem (de persze még van hová javulnia...)
Arra a következtetésre jutottam, hogy a szalicilsav a bőröm barátja és a mitesszereim ellensége, mert a Revox szalicilsavas hámlasztójával kiegészítve határozottan csökkent a számuk és a méretük.
A beszerzése sajnos tényleg nehézkes, a patikában, ahol sikerült megszereznem, fel is hívták a figyelmemet fizetéskor, hogy milyen szerencsés vagyok, mert ez volt az egyetlen és az utolsó :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

luna.nova

2021. augusztus 18.

Szerintem, ha átgondoltan van használva, ez egy nagyon jó lemosó. Sajnos egyszerre vettem a Foaming Cleanserrel, mint később megtudtam szinte ugyanaz a kettő, csak ebben SA is van, úgyhogy nagy különbséget nem látok a kettő között, talán ez kicsit szárítja a bőrömet, tehát nem lehet minden nap használni, de mikor kicsit zsírosabbnak érzem a T vonalamat, őt szoktam bevetni, és nagyon jól teszi a dolgát. Egy Hydrating vagy Cream-to-Foam Cleanserrel felváltva szerintem tökéletes párost alkothatnak. Illetve szerintem sem ettől kell várni, hogy eltüntesse az összes mitesszert, pattanást, sebaceous filamentet, szerintem egy BHA+Nia mellé nagyon jó kiegészítés, ha tényleg katasztrofális a helyzet.
DE ez csak az én véleményem, mindenkinek magának kell ezt kitapasztalnia, hisz mindenkinek más a bőre, valaki bírja ezt kenni napi 2x, nekem meg sok. Heti 3-4 tökéletesen elég, azokon a napokon, amikor nem hámlasztok. Ezért is írtam az elején, hogy ha átgondolod milyen a bőröd, és mennyire van ilyenre szükséged, szerintem rosszat nem fog tenni, de ha napi 5x mosakodsz vele a hét összes napján, sok jót ne várj.
Eddig az összes CeraVe termékemmel meg vagyok elégedve, csoda ez a márka <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Eddig az összes CeraVe termékemmel meg vagyok elégedve, csoda ez a márka <3

KezdoManias

2021. augusztus 18.

Itt olvasva tudtam csak meg, hogy BHA-t és niacinamideot is tartalmaz. Pici próbaméretben vittem magammal nyaralásra, majd otthon az elemis rózsás lemosó balzsamja után használtam az arctisztítás második lépeseként. Teljesen korrekt habzó lemosó. Nem csikorgósra tisztít, de ha nincs rajtam rendes alapozó, hanem csak max. színezett arckrém (vagy csak fényvédő és a szérumok), magában is elegendő. Alapozóhoz, erősebb bb-hez kell a két fázisú lemosás. Szárító hatást nem éreztem, bár nyáron ez eleve kevésbé erős probléma. Nem hiszem, hogy a lemosókban lévő bha-tól vagy niától kell a nagy eredményeket várni, olyan rövid ideig van leöblítés előtt az arcon, de jó alaposan bemasszírozva(vagy egy nem problémás bőrön) biztosan ez is hozzájárul a szebb bőrképhez. Azt hiszem, beszerzem nagyobb kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

viragocskaa

2021. augusztus 16.

Nekem nem annyira vált be, mint a hydrating cleanser (zöld), pedig pattanásokra hajlamos bőröm van. Kissé szárított is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

dunaimano

2021. augusztus 2.

Arclemosáshoz használom főleg, második lépésként. Ez egy habzó lemosó, víz hatására már habzik is, ennek ellenére nem szárítja ki a bőröm. Kíméletesen és hatékonyan tisztít, bár csak most nyáron használom (és terv szerint a hideg idő beálltáig el is fogy), ebben az időjárásban kifejezetten szeretem. Tetszik, hogy BHA-s, így a hámlasztót el is hagytam most nyárra, mert tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

tzrn7u67

2021. július 29.

Egy új szerelem! 😍 Végre én is kipróbáltam ezt a lemosót, amiről már annyi jót olvastam és kezdem érteni, hogy miért volt sokáig készlethiányos termék. Nagyon szépen és hatékonyan tisztít. Tetszik, hogy van benne szalicil sav, segít a mitesszer és tág pórus elleni harcban. Rendkívül kevés kell belőle egy mosás alkalmával, kb. fél-negyed pumpát szoktam használni. Jelenleg minden nap ezt alkalmazom és az én kombinált bőrömet egyáltalán nem szárítja. Lehet ez csak a nagy nyári hőség miatt van és hűvösebb napokon engem is szárítana, majd kiderül ha ott tartunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

Dorci94

2021. július 20.

Végső mentsvárként szereztem be, a hátamra mivel évek óta mindig kijön ott valami csúnyaság így 25 felett is...
Több bőrápolós blog is őt ajánlotta testre, úgyhogy gondoltam miért ne.
Megpróbáltam minden nap becsülettel mosakodni vele, plusz továbbra is heti 2 hámlasztás (Cosrx Bha/Cosrx Aha) és hidratálás.
Azt kell mondjam, hogy igenis működik!
Hámlasztani eddig is hámlasztottam, de áttörést nem hozott.
Ez viszont tényleg jó kis cucc.
Ár érték arányban is megfelel szerintem, mert nekem a legkisebb (236 ml-es) kiszerelés is kitart 2 hónapig.
Bátran ajánlom pattis/miteszeres hátra, mert tényleg működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Több bőrápolós blog is őt ajánlotta testre, úgyhogy gondoltam miért ne.
Azt kell mondjam, hogy igenis működik!
Hámlasztani eddig is hámlasztottam, de áttörést nem hozott.
Ez viszont tényleg jó kis cucc.
Bátran ajánlom pattis/miteszeres hátra, mert tényleg működik!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Calcium Gluconate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0