CeraVe

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 5 050 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mar, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Cosibella.hu, 5 050 Ft

Kíméletesen tisztít és hámlaszt a bőr védőrétegének megzavarása nélkül. 3 alapvető ceramiddal, szalicilsavval és hialuronsavval.

Ár: 5 050 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csokilany

2024. április 30.

Zsíros-kombinált bőröm van, de még azt képes nagyon durván kiszárítani. Viszont nagyon jól működik pattanásokra, mitesszerekre, alaposan és mélyen tisztít, de csak heti kétszer merem használni. Egy pumpálásnyi adag elég az arcomra + dekoltázsra + felkarra + vállra összesen, így szerintem az idők végezetéig elég lesz nekem a 236 ml-es flakon. :) Végülis megéri és jó termék, csak ki kell tapasztalni, kinek hogyan és milyen gyakorisággal érdemes használni. Hatékony hidratálás mindenképpen szükséges utána. Csak azért 4* mert végülis nekem így mindennapos lemosónak semmiképp nem jó, arra másik terméket kell keresnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 30.

greta00

2024. április 25.

Kissé szárítja a bőrt, de megfelelő hidratálás mellett nagyszerű lemosó, különösen pattanásos bőr esetén!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 25.

ketike

2024. április 24.

Heti 2-3x használom, a kombinált bőröm nagyon szereti, szép sima és puha lesz a bőröm, és ami a legjobb azóta kevesebb a pattanásom is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. április 24.

Snufkin

2024. április 24.

Ez a megváltóm pattanásos hátamra főleg nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 24.

Ez a megváltóm pattanásos hátamra főleg nyáron.

silverin

2024. április 20.

Először arclemosónak használtam kb kétnaponta este, de éreztem, hogy túlságosan szárítja, és sajnos az arom állapotán is rontott. Azóta a testemre használom kb het egy-két alkalommal, viszont így egy kissé drágának tartom. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 20.

gyfanny

2024. április 19.

Hezitáltam az SA és Blemish Control lemosó között, de utóbbiban soknak találtam a szalicilsav tartalmat, illetve sokan jelezték, hogy szárítja a bőrüket, emiatt az SA mellett döntöttem. A bőröm leginkább zsírosnak mondható, de szerencsére csak 1-1 pattanásom van.
Naponta egyszer használom a lemosót, a reggeli arcmosáshoz, nekem teljesen bevált. Hetente 1-2x testre is használom, nekem sehol sem okozott szárító hatást. A kiszerelés ár-érték arányban szerintem megéri (közel 5 hónapig elég lett az első doboz), sőt, a nagyobb kiszerelést majdnem a 236ml-s áráért tudtam akciósan beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 19.

huszonketto

2024. április 18.

Imádom. Nagyon sokáig elég, és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 18.

Imádom. Nagyon sokáig elég, és teszi a dolgát.

Feketemacska

2024. április 14.

Egyik kedvenc arcelmosóm, kíméletes és szépen tisztít, friss érzetet hagy maga után. Többször újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 14.

Gretam

2024. március 17.

Tökéletesen tisztít, a smink maradványokat is eltávolítja, de nem irritál és nem szárítja a bőrt.
Szeretem az állagát, és hogy nincs illata. Enyhén habzik, az ára pedig szerintem korrekt, mert kicsi is elég belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 17.

LolaGR

Korcsoport: >54
2024. március 1.

Mindennap ezt használom arcra, hetente kétszer testre, nem szárít.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. március 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Calcium Gluconate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A Gluconolactone (vagyis a PHA) egy glükonsav, melyet a NeoStrata szabadalmaztatott. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, illetve kelátképző segédanyag, vagyis a krémet stabilizáló funkciója is van. Az AHA-hoz hasonló, de annál gyengédebb, akár rosaceás bőrre is használható hámlasztó, mely gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről, simává és egyenletessé teszi a bőrt. Kiváló hidratáló, e szerint a kutatás szerint pedig antioxidáns tulajdonságokkal is rendelkezik és akár 50%-al megnöveli az UV sugárzás elleni védelmet, sőt, a nem teszi érzékenyebbé a bőrt a napsütésre sem. Az összetevő az INCIdecoder szerint fokozza más hatóanyagok előnyeit, beleértve az azelainsavét rosacea vagy a hydroquinonét a hiperpigmentáció esetén.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.