CeraVe

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mar, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kíméletesen tisztít és hámlaszt a bőr védőrétegének megzavarása nélkül. 3 alapvető ceramiddal, szalicilsavval és hialuronsavval.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lushaholic

2020. augusztus 1.

Miért nem kap nagyobb hypot ez a termék?? MIÉRT? Annyi ideig szenvedtem, mitesszerektől (főleg orcákon), ezért már kitágult pórusoktól, emellé persze kombinált bőrtípusom is van, ami az abszolút kitolás... Hyramet és Skinsmartot kezdtem nézni karantén alatt, és mennyire jól tettem! Végre választ kaptam az annyi év alatt elszenvedett bőrhibák, pattanások - és azutáni hegek, mitesszerek + mindezeket "gyógyító" márkás kozmetikumok semmi hatására... Nem értem, mért nem lehet iskolában tanítani/szélesebb körökben terjeszteni közösségi médiában, hogy főleg tinédzserek milyen termékekhez nyúljanak arcápolás terén, ha hasonló problémáik vannak. Magam is hittem egyes márkák csalogató reklámjainak; szerintem nincs olyan termék a drogériák polcain, amit ne próbáltam volna ki hosszú évek alatt az említett problémáimra, amik sokszor csak rontottak a helyzeten. Kitanulmányozva az aktív összetevők hatásait a bőrtípusomnak+bőrhibáimnak megfelelően (Niacinamide, retinol, BHA hámlasztók) végre értelmet nyert a skincare rutinom.
De hogy most erről a termékről is beszéljek: a benne található szalicilsav (más néven BHA) tökéletesen kitisztítja a pórusok mélyét, ezáltal egy sokkal szebb és egyenletesebb bőrfelszínt eredményezve, mindezt túlszárítás nélkül. Nem habzik annyira, ami nem is baj. Parfümmentes, minden allergénmentes, amit Cerave-től már ismerünk. Csak hetek óta használom, de már most bátram kijelenthetem: nem volt még soha jobb tisztítóm és szebb a bőröm!
Hogy összegezzem a gondolataim:
Sajnálom, hogy ilyen márkák, amelyek tisztán, félrevezető reklámok és hamis influenszerek nélkül érnek el minket, fogyasztókat nem kapnak akkora figyelmet, amik tényleg a megoldást jelentenék hozzám hasonló arcbőrűeknek (pl. CeraVe, The Ordinary, Paulas Choice helyett mindenki pl. Loreal és Neutrogéna kampányokra emlékszik drogériás vásárlása során, persze tisztelet néhány kivételes terméküknek, amik hatékonyak lehetnek, persze sokkal csúnyább INCI-vel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Hogy összegezzem a gondolataim:

catnisse

2020. július 24.

Sajnos nekem is pattanásokat hozott elő! Alapból is mindig van minimum 1-2 az arcomon, ettől lett még plusz kettő! :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 24.

KingDom

2020. július 18.

Hidratál, de semmi extra hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Hidratál, de semmi extra hatása nincs.

annakunszabo

2020. július 1.

A Cerave hidratáló lemosóval felváltva használom és lényegesen kevesebb a pattanásom ettől a párostól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Blaise

2020. június 30.

Jól tisztít és csak minimálisan habzik. Nekem bevált, nem szárította a bőröm és lényegesen kevesebb pattanásom volt a használata alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

anni57

Korcsoport: < 18
2020. június 28.

Óriási gyulladt pattanásaim lettek a terméktől, teljesen elrontotta a viszonylag elviselhető állapotát... Pedig annyi jót hallani róla. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 28.

vikini

2020. május 26.

Instán az okosszepseg oldalon láttam, hogy érdemes kipróbálni. Egyelőre nagyon szépen teszi a dolgát, lemossa a sminket gyönyörűen és a bőröm is tisztábbnak érződik. Mivel nagyon vízhiányos a bőröm, hosszútávon kiváncsi leszek, mennyire marad a hatás, vagy ettől is húzódni kezd majd a bőröm?

Eddig járnak a csillagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Eddig járnak a csillagok.

zimmbo

2020. május 25.

Remek lemosó, nálam teszi a dolgát. Szépen kordában tartja a pattikat. Nagyon lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

endzsiaj

2020. május 18.

Hatalmas gumós pattanásokat kreált nekem és írdatlan mód csípte a szemem. Arcra e miatt nem javasolnám és testre is csak annak akinek semennyire sem száraz a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

matyasflora

2020. május 6.

Nagyon csípi a szemem még akkor is ha konkrétan nem folyik bele,mert erre odafigyelek mindig.Elhasználom,de nem hiszem,hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0