CeraVe

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   236 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 5 050 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mar, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Cosibella.hu, 5 050 Ft

Kíméletesen tisztít és hámlaszt a bőr védőrétegének megzavarása nélkül. 3 alapvető ceramiddal, szalicilsavval és hialuronsavval.

Ár: 5 050 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 3099 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 3500 , Eladó: dramaqueen
Állapot: vadiúj, nem volt használva , Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés utalással, személyes átvétel/posta

kunzsuzsi

2023. január 26.

Korábban nem használtam arcra, száraznak éreztem, de aztán rájöttem, hogy ez nem a lemosó hibája, hanem egy rutinprobléma volt az oka. Mostanra rendszeresen használom egy gyengédebb, nem savas lemosóval váltogatva, egyszerűen tökéletes az eredmény. Testre is gyakran bevetem, eltüntette az eperbőrömet és mindenféle kis kipattogzást. Nem szárít, talán csak a használat elején éreztem így, de utána, megfelelő hidratálóval használva jóformán tökéletessé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 26.

csecseiszaboandrea93

2023. január 15.

Hónapok óta ő a kedvencem, megmentette a pattanásos bőrömet. Szoktam mást is használni,de belőle mindig van itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 15.

Tavasz tündér

2023. január 3.

Nálam sok hű hó a semmiért. Mire sikerült beszereznem... 6 hónapot vártam rá. 😀 Volt egy időszak, mikor hypeolták. Sehol sem lehetett kapni, se gyógyszertárba, se webshopba, mindenhol hiánytermék volt. Ezt meglovagolva, több webáruház, ha betudta szerezni kb. 3x annyiért kínálta, akkor meg már azért nem vettem meg. Szóval mire lecsillapodtak a kedélyek és alább hagyott a vásárlási láz, végre eljutott hozzám is. A márkának nagy piros pont, hogy a termékeik több kiszerelésben is megvásárolhatók, így kipróbálhatod kell -e neked a nagyobb verzió. A többi lemosóból van utazó kiszerelés, persze ebből nem találtam. Nekem csalódas a termék. Nem tudtam elhasználni, mert kipattogtam tőle sajnos. Nem tudom melyik összetevőjére lehetek érzekeny. Kézmosónak hasznaltam el, de mivel picit szárít, annak sem volt jó. Úgy hogy alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 3.

Bunny23

2022. december 27.

Hátamra használom minden 2.nap. Ott nem szárít de arcon igen. Viszont, a gyulladt pattikat szépen mérsékli, lehúzza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 27.

Erika729

2022. december 22.

Egy tubussal már elfogyott. A hasonló nevű hidratálóval használom. Egy youtubos videóban ajánlották szőrbenövésre, főleg a lábszáramon és hónaljamon használom, sokat segített. Tovább marad selymes a bőröm és a szőrbenövések is csökkentek. Az arcomon is próbáltam, ott picit szárít, húzódik utána a bőröm, de hidratálóval orvosolom a problémát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

ladyfalcon

2022. december 22.

Nagyon szeretem. Felváltva használom a Balea Med lemosóval, mert néha túlságosan szárít, főleg hideg időben, de nagyon jó termék. Pattanásos/mitteszeres/zsíros bőr ellen must have.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

MissSejla

2022. december 22.

Heti 2x max 3x hasznalom, mert azert szarit, de hatasos. Nem tudom ujraveszem e ha elfogy, mert hasznalok hamlasztot is, es egyeb aktivokat.

Ezt regebben irtam, ma mar minden reggel ezt hasznalom, nem szarit már. Szerintem sikerült megtalalnom a helyet a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

Niki1991

2022. december 15.

Szuper! Egyik legjobb lemosó! Mindennapi használat mellett viszont picit szárít, ennyi a hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 15.

krita80

2022. december 13.

Gyermekem használja, aki 17 éves. Az arca kisgyermek kora óta grízes tapintású, ez az első termék, ami valóban megoldást nyújtott. A pattanasokra is jó hatással van, gyorsan elmúlnak. Reggel és este használja, már több flakonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 13.

petruszanna

2022. december 1.

Nekem bevált. Csak a problémásabb részekre használom, és határozottan meg vagyok elégedve vele. Nem tapasztaltam szárító hatását,de azt igen, hogy sima a bőröm, mint a baba popsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Calcium Gluconate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Cholesterol eo I eu 0 0