Cerruti

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Szív : bazsalikom, ánizs, koriander
Alap : guajakfa, szantálfa, cédrus

Joe38

2013. augusztus 5.

Ennek a parfümnek az üvegét biztosan nem fogom eldobni!!Ha tehetitek nézzétek meg interneten!Egy tökéletes remekmű!Az illat:Friss,fiatalos,fás, némi eleganciával és egy csipetnyi Olasz fűszerezéssel.Véleményem szerint egy ici-pici Coty esszenciát is bele csempésztek!Mégpedig a
korábban gyártott - szerintem már nem kapható - Extase / Pure Passionból ,mert nekem ott lebeg benne az is a háttérben, amolyan "zenei aláfestés"-ként ...............(ja ha nem mondtam volna már ez is egy Coty-Cerruti kompozíció és Franciaországban készült!)
Mindenesetre szerintem jól sikerült parfüm lett!Fiatalos,dinamikus,elegáns,nap mint nap használható, nem hivalkodó ,de figyelemfelkeltő illat egy csipetnyi édeskés Coty esszenciával megfűszerezve és mindezt Olaszosan tálalva................és az ára is kellemes!
Mindenkinek jó szívvel ajánlom!Ár-érték arány csillagos 6-os,tartósság 4-es,átlag 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Antioxidánsok: BHT