Cetaphil

Ár:   $11   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   470 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Ár:   $11
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Cetaphil hidratálókrém kiváló minőségű, extra erős bőrpuhító és hidratáló összetevőket tartalmaz, amelyek klinikailag bizonyítottan a bőrhöz kötik a vizet és megelőzik a dehidratáltságot. Hosszan tartó enyhülést biztosít még a nagyon száraz bőrnek is. Nem zsíros, így tökéletes kézre, lábfejre, könyökre, térdre, és bármilyen területre, ami intenzív hidratálást igényel. Parfümmentes.

Isabelle

2019. május 13.

Egy 75 ml-.es tubust próbáltam ki először egy gyógyszertári boxból. Nem nagyon fűztem reményeket hozzá, mert az arcbőröm nagyon kevés krémet visel el égő érzés és pirosodás nélkül. És mivel testre is ajánlják egyben, biztos voltam benne, hgoy a vége a szokásos érzékenység lesz. De nem lett. Elhasználtam. Elég zsíros, így inkább a téli őszi hónapokban éjszakai krémnek arcra tökéletes. de testre is használom. A 75 ml-es tubus elfogyott, már ezt a nagy kiszerelést szereztem be. Tavasszal és nyáron faktoros vizesebb krémeket használok, de télen nappal is használtam , mindenféle irritáció nélkül. Nagyon bevált, így éjszakára búcsút vehetek a drága kencéktől. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2