Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Finom, vaníliás, klasszikus illat. De ezt hamar felváltja az üde, friss, virágos illat, mely egész napra energikus frisseséget kölcsönöz viselőjének.

Illatcsalád: orientális-virágos

Timi27

2019. november 16.

Régebben nem hagyott bennem mély nyomokat ez a parfüm.volt benne egy olyan jegy, ami nagyon erős és zavaró volt. De pár napja hűvösebb időben újra próbáltam. Friss citrusossággal indít, leszáradása púderes, elegáns, virágok is érezhetőek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

lizuka122

2019. november 7.

A napokban olvastam valakinél a vélemények között, ahogy idősödik, egyre jobban szereti a Chanel parfümöket... Hogy ez mennyire nagyon igaz! Én ismertem ezt az illatot, évekkel ezelőtt nem találtam benne semmi vonzót. Újra magamra fújtam és nagyon-nagyon tetszik! Már csak azt kell újra próbálnom, hogy az EDP vagy az EDT. Azóta ott illatozik a kabátom ujján, mindenképp kívánságlistás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 7.

Verona5

2019. november 2.

2019.11.02
Számomra ő A Chanel! Pasztell rózsaszín elegáns burok egy hűvös napon, amihez próbálok hasonló színt társítani ruhában is, pedig nem az én színem, de együtt a kettő harmónia! A hidegebb idő a barátja a fűszereinek és a vaníliájának, elő is vettem a rejtekéből. Bő 30, de inkább 40 felett illik szerintem, nem a tinik játékszere.

A márka legtöbb termékét nem számomra alkották, a jellegzetes Chaneles DNS-ük miatt nem tudtam megkedvelni őket - Coco és társaik és érdekes modon még az Allure Sensuelle sem ütötte át a tetszésfaktoromat.

2018.02.18
Nem vagyok egy Chanel őrült, sőt, de ő a nyugodt, komoly felnőtt-nő illatom - rózsaszín felsővel az igazi ;) és nem kell hozzá alkalmi öltözet sem. Egyszer majd lesz nagyban is! Köszönet érte Havana-nak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 2.

2019.11.02

2018.02.18

erika830104

2019. augusztus 30.

Nagyon finom illat,de a Sensuelle klasszisokkal jobb,fenségesebb 😊👸🏼

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nagyon finom illat,de a Sensuelle klasszisokkal jobb,fenségesebb 😊👸🏼

Dottir

2019. április 19.

Én még csak nemrég fedeztem fel, és nagy szerelem lett. Akkora, hogy egy időre minden mást sutba vágtam érte.
Igazi nagypályás, nem lehet mellette unatkozni. Leszáradás után körülhízeleg a kellemes púderes vaníliájával, aztán egy mozdulatra kiosztja a virágkártya jokereit: magnólia, jázmin, liliom...mikor már épp belebódulnál, friss, lédús barackot nyom a fejedre.:D
Sokrétegű, ugyanakkor érett és kifinomult, karakteres és erős, de mégis elbűvölő, nagyon minőségi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

senskin

2019. február 10.

Ez egy határozott, komoly nőnek való illat. Ehhez igazán érettnek kell lenni, mert különben viselhetetlen.
Nagydáma illat. Kérem! Igazi elegáns csemege, annak a nőnek aki érti önmagát, szenvedélyes és okos. Mindenre válaszol akkor is, ha nem mond semmit. A szeme a fegyvere. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Brigitt

2019. február 9.

Rossz helyre írtam a véleményt, az alábbiakat a Blue Up Accenthez szerettem volna, de mivel az az Allure másolata így itt hagyom.

Nagyon szuper illat DE: ez rajtam egy az egyben Dior Dune. Totálisan megegyezik a két illat. Kíváncsi lennék, hogy ez csak rajtam ilyen, vagy más is érezte a hasonlóságot. Szeretem a Dunet, van is belőle egy kis kiszerelés, de ritkán fújom. Lett két egyforma illatom. Ráadásul jó nagy mennyiség :-) Ettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 9.

csakmoni

2018. december 16.

Ez egy elbűvölő, puha illat. Kivételesen az edp finomabb, könnyedebb a bőrömön, az edt-ben valami zavar, nem tetszik. Számomra nem nagyasszonyos vagy elegáns, hanem mindenféle túlzástól és erőlködéstől mentes, barátságos, mosolygós illat. Barack, vanília és citrusok, kár, hogy nem használja senki a környezetemben.

Újra: vettem egy fújóst, két próba után feltettem eladásra, aztán levettem, és ma reggel megvilágosodtam (kutyasétáltatás közben, a havas mezőn, egyedül, igen, Chanelben:)
Rájöttem, hogy ez az illat egy női archetípus illata. Gyerekkoromban az anyukám néhány munkatársnőjét láttam ilyennek: hetente fodrász, rendezett családi élet, kellemes jómód, pontosan térdig érő szoknya, varrónő, "a szerelőt és a számlákat a férjem intézi" élet. Irigyeltem őket, talán, mert az anyu is irigyelte őket. A nő, a feleség, az anya, és majd a nagymama, akihez jó odabújni, a biztonságérzet, az otthon melege. A kiegyensúlyozottság, a beérkezettség, az életbe és a jövőbe vetett bizalom.
Vágyom erre az érzésre, mindig azt reméltem, az életem ilyen lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 16.

Vágyom erre az érzésre, mindig azt reméltem, az életem ilyen lesz.

mariasoros

2018. november 6.

Kb 15 éve használom kisebb- nagyobb szünetekkel. Számomra a tökéletes komfortillat minden évszakban. Ha biztosra akarok menni, akkor fújom. Feltűnést nem kelt, de stabilan kellemes napot biztosít. Rajtam nem extra tartós, de egy munkanapot kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

karaibrahimgil

2018. november 2.

Sokáig használtam egy öntős, 100 ml-es edt verziót. Egy idő után soknak éreztem, és továbbadtam.
Aztán egy pár héttel ezelőtti kirándulás előtt megtaláltam az Edinától kapott fújós edp-t. Megörültem neki, mert utazásokhoz csak hasonlókat viszek magammal. Eleinte az edp-nél is az volt az érzésem, hogy kicsit öreges.
De a mostani utazásnál már nagyon tetszik. Elegánsnak, kortalannak és nőiesnek tűnik. Nem tudom, mi változott ilyen kevés idő alatt (az idő ugyanannyira meleg, habár ősz van), de azt érzem, az Allure neve kicsit kifejezi azt az ambivalenciát, amit érzek iránta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)