Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Finom, vaníliás, klasszikus illat. De ezt hamar felváltja az üde, friss, virágos illat, mely egész napra energikus frisseséget kölcsönöz viselőjének.

Illatcsalád: orientális-virágos

Ár: 9.000ft postaval , Eladó: RoodGirl
Állapot: 100ml / foto , Helyszín: --, fizetés: --
Fújós - Chanel Allure
Ár: 2700 ft/5 ml és 4700 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Linett21

2021. április 16.

Jajj, valami nagy baj lehet velem. Csak én érzem metszően hideg-rideg savanyú-citrusosnak?
Elnézve az itteni véleményeket, igen. Rajtam kizárólag a barack és a mandarin kegyetlen és éles kettőse ül meg. Semmi vanília, semmi púderesség, semmi virágillat.
Kerek egy éve próbálkozom vele, hidegben-melegben, alkalomra és semmittevésre. Nem megy. Se szeretnem, és most már viselnem sem. Az első Chanelem, ami tényleg kifogott rajtam, mert még lesajnálni sem tudom. Ez biztos nem rossz, de mi nagyon taszíthatjuk egymást. Bőrkémia talán :-(
Erősnek erős, tartósnak viszont nem az. Mármint ahhoz képest, hogy Chanel. Ennyi hibája viszont igenis van.
Sorry

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Sorry

Marcsi66

2021. március 2.

Hát szabad ilyet csinálni?? Én úgy tudom h királynő csak EGY lehet,parfümországban azért más a helyzet,C.M.bitorolja ebben a kategóriában ,a trón az övé (nekem biztosan) de mellette van Ő,szoros küzdelem a szépségük. Mind a kettő a jómód -gazdagság komfortja,elképesztő illatok,,,,sok niche vaníliája a világ végére is elbújhatna mellette. Imádom,még a felnőtt fiam is méltatta egy szóra ,ritkán figyel föl az illataimra,,,de azt észrevettem Chanelekre szinte mindig!
Tartóssága jó:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 2.

Tartóssága jó:)

BTimi81

2021. január 25.

A leglégiesebb, emelkedetebb illat, amit a mainstream felhozatalból valaha volt szerencsém használni. És használtam is, sokszor, mert a későbbi férjemtől kaptam az első üveget belőle, még udvarlása első karácsonyára. De nem csak az emlékek miatt szép, egyszerűen elegánsabbnak érzem magam, mikor ezt viselem. Akkor is, ha csak farmer és pulcsi van rajtam. (bár nem igazán illő egy ilyen szettre pazarolni)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Mamamacica

2020. november 29.

Nekem nagyon hajaz két AVON-os parfümre, a Sensuelle-re és a Celèbre Ice-ra.
Fejfájdító és gyomorforgatóan erős illat. Tartóssága hagy némi kivetni valót.
Túlzóan lepontozni nem fogom, csak azért, mert nem működik a kémiánk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Nekem nagyon hajaz két AVON-os parfümre, a Sensuelle-re és a Celèbre Ice-ra.
Fejfájdító és gyomorforgatóan erős illat. Tartóssága hagy némi kivetni valót.
Túlzóan lepontozni nem fogom, csak azért, mert nem működik a kémiánk.

sedo80

2020. március 4.

Számomra a Parfüm! Nagyon dögös,nőies illata van,évek óta szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Számomra a Parfüm! Nagyon dögös,nőies illata van,évek óta szerelem.

pmarcsi

2020. március 4.

Egy kellemes virágos,púderes illat, legalábbis rajtam. Egyáltalán nem tolakodó, kellemesen körül leng egész nap, de abszolút ízléses kereteken belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

abodri

2019. november 29.

Elmondhatatlanul nagy szerelem volt. Elmúlt. Remélem, csak átmeneti és visszajön. Én változtam? Vagy más illatok letaszították őt a dobogó első helyéről?
Nagyon finom, csodálatosan elegáns nőies illat. Eszméletlen tartós. Szerintem valamikor még újra lesz a polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

MissKenedy

2019. november 26.

Bár megvenni még nem mertem, de sok mintám volt belőle amiket különböző alkalmakra fújkáltam magamra, hogy lássam hányadán állunk.
Játszik velem ez az illat...
Néha úgy érzem éretlen vagyok még hozzá a magam 30 évével, mert ez egy sikeres, határozott üzletasszony illata.
Néha egy húzósabb munkanapon simán átlendít a "Nincs kedvem bemenni sem" érzésen, mert magamra fújva egész nap magabiztosan, kihúzva járok fel alá az irodában:)
Máskor, rosszabb pillanataimban simán szappanos öregasszony illatnak érzem.
Aztán legközelebb egy partyhoz magamra fújva megint dögös vagyok benne. Rejtély na...
Mindenesetre nem való mindennapra, vagy legalábbis nem mindenkinek. El tudok képzelni olyan karaktert akin még a kutyasétáltatáshoz is jól áll, de szerintem ennél a parfümnél is előfordulhat, hogy a parfüm elnyomja a viselőjét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Játszik velem ez az illat...
Máskor, rosszabb pillanataimban simán szappanos öregasszony illatnak érzem.

Timi27

2019. november 16.

Régebben nem hagyott bennem mély nyomokat ez a parfüm.volt benne egy olyan jegy, ami nagyon erős és zavaró volt. De pár napja hűvösebb időben újra próbáltam. Friss citrusossággal indít, leszáradása púderes, elegáns, virágok is érezhetőek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

lizuka122

2019. november 7.

A napokban olvastam valakinél a vélemények között, ahogy idősödik, egyre jobban szereti a Chanel parfümöket... Hogy ez mennyire nagyon igaz! Én ismertem ezt az illatot, évekkel ezelőtt nem találtam benne semmi vonzót. Újra magamra fújtam és nagyon-nagyon tetszik! Már csak azt kell újra próbálnom, hogy az EDP vagy az EDT. Azóta ott illatozik a kabátom ujján, mindenképp kívánságlistás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 7.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)