Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: citrom, bergamot, mandarin, barack, pünkösdi rózsa, jázmin, vízililiom, bazsarózsa, magnólia, narancsvirág, szantálfa, vetiver, vanília

mmaryann

2018. október 3.

Az a fajta illat, melyet jó viselni. Számomra a nyugalom illata, mert nincs benne semmi irritáló, egyszerűen csak lágyan, nem feltűnően körülölel egész nap. Aki "dög" illatra vágyik nem ő a megfelelő választás. Ez az illat megnyugtat, önbizalmat a Gucci Guility edt ad számomra, ha viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 3.

pomme

2018. március 21.

Nagyon hasonlít valamelyik Shalimar Souffle-ra. Nekem sajnos nagyon virágos. Olyan szürke mártír-anyuka illat, aki visszament melózni. Puha, megnyugtató, púderes, majd átfordul egy éles, karmolós hideg virág"illat"ba.... Mindenkihez igazodó, halk szavú nő, semmi feltűnőség, semmi egyediség, vélemény meg aztán végképp nem, mert mit szólnak. Visszafogott, célok nélküli. Belül meg eszi az ideg, meg állandóan sajnáltatja magát. Maga a 2 lábon járó elegáns depresszió, de nem sikkesen, hanem olyan dolgozó anyukás szinten. :P Nekem nagyon kevés és semmitmondó, a férjemnek viszont tetszik, mint illat. Valaki kedves régi ismerős vagy rokon jut róla eszébe. Mint parfüm, neki sem jön be, csak mint emlék. 2 csillagot a tartósságáért kap, többet nem tudok adni, mert többre számítottam egy Chaneltől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

micsmics

2018. január 11.

Ajándékba kaptam. Gyanítom én sose választottam volna, pláne nem akkoriban. Eléggé hangulat függő darab nekem, viszont ha olyan vacak kedvem van, akkor csak ez segít. Elegáns, stílusos illat, kicsit komolyabb féle. Nagyon tartós, mondhatnám, mint bármelyik Chanel, de ez nem igaz, mert a L'eau No5 csak egy szempillantásig tart, na ez nem. Non-stop illatozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Kremcica

2017. október 23.

Csodás illat, végtelenül nőies és rafinált. Van benne valami ami tényleg vonzza az embereket. Citrusos nyitány utána virágos-púderessé válik. A tartóssága edt-hez képest nagyon jó. De sajnos nem passzoltunk így átadtam másnak aki viszont imádja. Kezdem feladni hogy a Chanelnél megtalálom a parfümömet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Ita

2017. október 3.

A csodás Allure könnyedebb, frissebb kiadásban. Több edt is tartósabb rajtam mint az edp, de ennél a parfümnél ez különösen igaz, míg az Allure edp egy óra múlva bőrközeli meleg, keresem szimatolom hol van. Ő viszont egész nap körbeleng, nagyon tartós! Allure és citrusok leginkább így tudnám leírni. Stílusos, különleges. Engem elvarázsolt! Sok csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Berti

2017. május 29.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de a csoda elmaradt.
Ennyi pénzért szerintem sokkal többet kellene tudnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de a csoda elmaradt.
Ennyi pénzért szerintem sokkal többet kellene tudnia.

googles

2017. május 22.

Az Allure-t Angliaban ismertem meg 1997-ben... biztosan nem felejtem el, hogy egy noi magazinban volt belole minta es hogy milyen oriasi elmeny volt ez az illat. Imadom. Az EDP es az EDT is finom, itt ervenyesul az alapszabaly, hogy ez a verzio konnyedebb, az EDP pedig komolyabb, alkalmi.

Rajtam vanilias es edeskes, semmi citrus. De az illatot leirni nem lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

Rajtam vanilias es edeskes, semmi citrus. De az illatot leirni nem lehet.

bobherceg80

2017. február 13.

Kezdetben eléggé szappanos illat,aztán idővel egyre finomabbá,édesebbé,krémesebbé válik.Csodás érzés,ahogy körbe vesz.
Nyári parfümnek tökéletes,imádtam tavaly nyáron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Nyári parfümnek tökéletes,imádtam tavaly nyáron!

Edina313

2017. február 3.

Amikor először befújtam magam vele, én is locsolókölninek éreztem. Aztán egy kis idő után szuper citrusos-vanílíás csoda lett belőle. Nagyon kellemes, különleges illat. Sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

HDR

2016. szeptember 19.

Buja, varazslatos kremesseg. Isteni finom. Nekem a barack es vanilia legszebb osszhangja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.