Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: citrom, bergamot, mandarin, barack, pünkösdi rózsa, jázmin, vízililiom, bazsarózsa, magnólia, narancsvirág, szantálfa, vetiver, vanília

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost
Chanel Allure Edt teszter kép/100 ml
Ár: 17.000 Ft+posta , Eladó: abodri
Állapot: Kép/100 ml, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó vagy foxpost

gladiola

2021. március 20.

Az a szó jut eszembe róla, hogy "jóravaló". Nekem/rajtam vanília-barack-magnólia. Egyik sem a kedvencem parfümben, de olyan jó megfogalmazásokat olvastam itt, hogy kipróbáltam. Nem jött össze.
Évek óta megvan, most tartok a felénél kb. az üvegnek. Nem érzek változást a minőségében. Itthonra szoktam használni, napközben és akár estére is, de csak hideg időben. Számomra egy komfortillat, de az a fajta, ami ha elfogy, nem veszem újra, mert nincs benne számomra semmi, ami miatt enne érte a fene, hogy legyen még. Megeszi a bőröm.
Az ízlésem és az illat tartóssága tükröződik a 3 pontban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Az ízlésem és az illat tartóssága tükröződik a 3 pontban.

Marcsi66

2021. március 8.

Azt hittem h olcsóbban megúszhatom,,,mert az EDP elvarázsolt,de lényegesen drágább,inkább őt veszem,bár nem próbáltam vakvásárlás történt..Nem baklövés, mert gyönyörű ez is,de jobbnak érzem mégis a töményebb verziót,,Van eltérés az illatukban is,citrusos-fás,azután lesz virágos púder , Szép biztonságos könnyed elegancia ,abszolút négyes. Nehéz engem becsapni,itt első blikkre tán sikerült ,,,nem biztos h rögtön Chanel-re tippeltem volna,annak ellenére h az EDP-ről rögtön tudom kicsoda.tartóssága megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 8.

anita763

2021. február 14.

Oh Allure, hol voltál egész életemben ?! A helyzet az, hogy általában nem szeretem a nagyon vad, erős parfümöket és az első kiadás óta, még hallgatói koromban kerültem az Allure-t; Különösen az 1990-es évek eredeti EDP-je volt nehéz az őszibarack-vanília jegyekkel, ami szó szerint tűrhetetlenné (vagy az ember ízlésétől függően csábítóvá) tette. Azonban az történt, hogy egy időben használtam a Benetton Hot edt-t, amely állítólag hasonlított az Allure-ra. Elkezdtem viselni, és rájöttem, hogy „ez egyáltalán nem olyan rossz!” De akkor még úgy gondolkoztam, hogy miért is ne, majd rájöttem, hogy „mégis miért használok olcsó dupe illatot, amikor megengedhetem magamnak az igazit is?” - és így a legközelebbi parfümériába vettem az irányt. Az Allure EDP és EDT verzióit kínálták fel számomra, ezért mindkettőt kipróbáltam. Az EDP ugyanolyan kellemetlen volt, mint amilyenre az 1990-es évekre emlékeztem, azonban az EDT gyönyörű virágos jegyekkel, különösen a lonc és a magnólia, valamint a Chanel védjegyű jázmin csábítottak el. Tehát az EDT büszke tulajdonosaként hagytam ott a parfümériát. :)
Az Allure sok rajongója panaszkodik, hogy reformulálták az illatot és megváltoztatták az összetevőket, azonban annak hosszú élettartamával nincs problémám, hiszen 5-6 óra szerintem rendben van egy EDT esetében. A múltban általában a parfümök koncentráltabb változatait választottam, azonban most, hogy idősebb vagyok, egyre nehezebben tolerálom a szuperkoncentrált illatokat. Csodálatos illat, nagyon szeretem! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Timi8

2020. szeptember 8.

Minél többször pròbálom annál jobban tetszik! Pedig nem volt ez mindig ìgy, a Chanel-okkal kifejezetten 35 felett kezdtem el kacérkodni. Mostanra szuper illatnak érzem ezt is!
Igazi 4-évszakos ápoltság-illat. Télen melenget, akkor valahogy ròzsásabb, vanìliásabb, szantálosabb, puhább. No, és az ìrisz! Elvileg nincs benne, de én azt télen-nyáron beleérzem, finom. Nyáron felüdìt, akkor kissé élesebb, szappanosabb, citrusos-fehérvirág.

A friss gyümiket kiérezni de csak lágyan, halványan. Van még benne ròzsa, talán szép fehér ròzsa vagy krémsárga szirmù, ilyet képzelek bele, csak egy csepp jázmin és magnòlia is. Bőrön de ruhán, hajon is extra-tartòs! Sokáig idegenkedtem tőle, de most valahogy egyre közelebb kerülök hozzá, rá szoktam kìvánni. Nagyon megnyugtatò, letisztult illat. Egy bajom van vele, vmiért ehhez is inkább világos hajù, világos bőrű törékeny szépséget társìtanék, ìgy azt gondolom, hozzám nem igazán illik, én inkább egyértelműen délies külsejű vagyok az ehhez "illő" temperamentummal, ìgy talán tùlzòan visszafogott is ez az illat hozzám de mégis jò!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

mmaryann

2018. október 3.

Az a fajta illat, melyet jó viselni. Számomra a nyugalom illata, mert nincs benne semmi irritáló, egyszerűen csak lágyan, nem feltűnően körülölel egész nap. Aki "dög" illatra vágyik nem ő a megfelelő választás. Ez az illat megnyugtat, önbizalmat a Gucci Guility edt ad számomra, ha viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 3.

pomme

2018. március 21.

Nagyon hasonlít valamelyik Shalimar Souffle-ra. Nekem sajnos nagyon virágos. Olyan szürke mártír-anyuka illat, aki visszament melózni. Puha, megnyugtató, púderes, majd átfordul egy éles, karmolós hideg virág"illat"ba.... Mindenkihez igazodó, halk szavú nő, semmi feltűnőség, semmi egyediség, vélemény meg aztán végképp nem, mert mit szólnak. Visszafogott, célok nélküli. Belül meg eszi az ideg, meg állandóan sajnáltatja magát. Maga a 2 lábon járó elegáns depresszió, de nem sikkesen, hanem olyan dolgozó anyukás szinten. :P Nekem nagyon kevés és semmitmondó, a férjemnek viszont tetszik, mint illat. Valaki kedves régi ismerős vagy rokon jut róla eszébe. Mint parfüm, neki sem jön be, csak mint emlék. 2 csillagot a tartósságáért kap, többet nem tudok adni, mert többre számítottam egy Chaneltől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

micsmics

2018. január 11.

Ajándékba kaptam. Gyanítom én sose választottam volna, pláne nem akkoriban. Eléggé hangulat függő darab nekem, viszont ha olyan vacak kedvem van, akkor csak ez segít. Elegáns, stílusos illat, kicsit komolyabb féle. Nagyon tartós, mondhatnám, mint bármelyik Chanel, de ez nem igaz, mert a L'eau No5 csak egy szempillantásig tart, na ez nem. Non-stop illatozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Kremcica

2017. október 23.

Csodás illat, végtelenül nőies és rafinált. Van benne valami ami tényleg vonzza az embereket. Citrusos nyitány utána virágos-púderessé válik. A tartóssága edt-hez képest nagyon jó. De sajnos nem passzoltunk így átadtam másnak aki viszont imádja. Kezdem feladni hogy a Chanelnél megtalálom a parfümömet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Ita

2017. október 3.

A csodás Allure könnyedebb, frissebb kiadásban. Több edt is tartósabb rajtam mint az edp, de ennél a parfümnél ez különösen igaz, míg az Allure edp egy óra múlva bőrközeli meleg, keresem szimatolom hol van. Ő viszont egész nap körbeleng, nagyon tartós! Allure és citrusok leginkább így tudnám leírni. Stílusos, különleges. Engem elvarázsolt! Sok csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Berti

2017. május 29.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de a csoda elmaradt.
Ennyi pénzért szerintem sokkal többet kellene tudnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de a csoda elmaradt.
Ennyi pénzért szerintem sokkal többet kellene tudnia.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.