Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle parfum
Ár: 17500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost
Chanel Allure Sensuelle extrait!
Ár: 25000 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!
dalma92

2019. szeptember 6.

Krémes, vaníliás, aszalt gyümölcsös, fás csodaillat. Sajnos nincs meg a signature, de erre az illatra minden alkalommal rácsodálkozok: miért is ne lehetne ez az az illat?

'18. Április
Ezt a szépséget is ma vehettem át, és a nővérkéjével ellenben ezt nem ismertem egyáltalán. Még csak egy órás az ismeretségünk, mégis muszáj leírnom az első benyomásom.
Jellegében az Allure edp ellentéte. Ez egy vörösrúzsos, csábító, dögös Nő illata. Ez az első parfüm egész eddigi életemben, amire ezt mondhatom. Nagyon komoly, érett illat, csöppnyi maszkulin éllel, talán pont ettől olyan...keresem még a jelzőt...
Egy magassarkút viselő nőt képzelek el hozzá, akin csak egy bő, fekete férfiing van, derekát pedig vékony övvel emeli ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

'18. Április

Érzéki csábító mégis oly finom
Gyengédség csábítás szerelem
Ebben az illatban benne vannak a vágyaim az álmaim a legtitkosabb titkaim
Szenvedélyből szépségből fakadó érzelmes vallomás
Egyszerre testet és lelket is elcsábít!
Reggel fújtam 9 óra tájékán,és délután 5 óra után amikor Husband megérkezett csak ennyit mondott:Hmmmm de jó illatod van!
(A legtöbb illatot általában leszólja 😆) A Chanel.eau Tendre ami még nagyon tetszik neki 😊rajtam!
/ELNÉZÉST,TEGNAP ROSSZ HELYRE ÍRTAM A SIMA ALLURE-hez,DE IDE SZÁNTAM!
ÍRÁSOM NEKI SZÓL 😊💝

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Ti írtátok,és ehhez én már semmit sem tudok hozzá tenni,ebben minden benne van:
A női lélek esszenciája
Érzéki csábító mégis oly finom
Gyengédség csábítás szerelem
Ebben az illatban benne vannak a vágyaim az álmaim a legtitkosabb titkaim
Szenvedélyből szépségből fakadó érzelmes vallomás
Egyszerre testet és lelket is elcsábít!
/ELNÉZÉST,TEGNAP ROSSZ HELYRE ÍRTAM A SIMA ALLURE-hez,DE IDE SZÁNTAM!
ÍRÁSOM NEKI SZÓL 😊💝

Agi7777777

2019. augusztus 10.

Fantasztikus, szenzuális, tartós. Imádom. Nagyon komplex illat, ahányszor ez van rajtam, érkeznek a bókok. Különleges alkalmakra tartogatva, ami az én esetemben a nagy megbecsülés jele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

leila0803

2019. augusztus 1.

Klasszikus es elegans. Nem tartom szexinek, inkabb olyan olelos illat. :)
Mostmar, hogy a gyujtemenyem ekes tagjava fogadtam, nagyon kiteljesedni latszik a kapcsolatunk.
Ez a parfum az egyetlen, amelyet magamra fujva nem erzem, hogy `mas' illat lenne rajtam. Egyszeruen hozzam tartozik, mintha a sajat illatom lenne, amely hozzam tartozik. Hihetetlenul el vannak benne az illatjegyek keverve, muveszi alkotas, amely kicsit sem mesterkelt.
Termeszetes, noies. Viszont nem hiszem, hogy ez a parfum pasimagnes lenne, aki azt keresi, szerintem ez nem az. Ez egy elegans, meleg, bujos illat. Nekem hetkoznapra es alkalomra egyarant tokeletes, hiszen teljesen egybeolvad szimbiozisba a sajat illatommal. Nem is sejtettem, hogy ilyen lehetseges. Ha lehetne, 10 csillagig meg sem allnek.

Update: Sajnos hamar vege lett a "szerelemnek". Egy jo kis virusos gyomorfertozes tunetei akkor jottek ki, amikor jol be voltam fujva Allure sensuelle-lel, es az illatelmeny ami a kedvenc volt osszetarsitodott a rosszullettel. Azota ahanyszor magamra fujtam, mindig ez az asszociacio jott vissza. Igy mar nem tudtam elvezni egyaltalan, pedig milyen szep volt, amig tartott. Abszolut 5 csillagos parfum, de azt hiszem, mi mar sosem "kezdhetjuk ujra".

A vegen mar neheznek, odonnak es kellemetlennek ereztem magamon. Igy mar abszolut nem akarta viselni egy porcikam sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Klasszikus es elegans. Nem tartom szexinek, inkabb olyan olelos illat. :)

senskin

2019. március 18.

Mennyei illat! A megfontolt, de csábos és, szenvedélyes, a férfi szíveket megnyerő nő illata. Tartása van, vonalai, határozottsága és végtelen szellemessége. Csodaillat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

erda74

2019. február 20.

2018. augusztus 9.
Mintát vettem, és mélységesen csalódott vagyok. A vélemények alapján sokat vártam ettől a parfümtől, de itt valami félreértés történt, még keresem, hogy hol és mi... de ennek az illatnak, ami rajtam van, az én bőrömön hatósugara, tartóssága 0. Ezek után, hogy kellemeske nem sokat javít rajta.

Update: 2019. február 20.
Már nem is nevezném döbbenetnek, hogy lehet pillanatok alatt kiszeretni egy parfümből, és hogy lehet egy első szaglásra erős felindulásból elutasított parfümöt mégis megszeretni. Ez van, ilyen ez a parfümszenvedély, ettől is, az, ami. Lehet, hogy megtaláltam, amit kerestem. Ez vagyok én.
Első alkalommal talán gyengének, vérszegénynek tűnhet, de kimondottan tartós, szívós, a párom visszacsatolása alapján a hatósugara sem kevés. Fantasztikus illatorgia, minden benne van, amit szeretek. Ami benne van, mindent szeretek. Mire kellett, megérett, igazi (Nagy)Ő lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 20.

2018. augusztus 9.

Update: 2019. február 20.

Lia09

2018. november 18.

Tavaly kaptam szülinapomra ezt a parfümöt, és egyszerűen imádom, nagyon tartós, kellemes fűszeres, meleg, inkább téli illata van. Nagyon sokan megdícsérték már rajtam, jelenleg a második üveget fogyasztom belőle és biztosan újra fogom venni. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Nenuka

2018. november 10.

Őt akkor használnám, ha már 50 körül lennék, és pasira vadásznék. Intelligens, 50es művelt, erotikus nő.... hotelben egy Gin alapú koktél mellett beszélget egy öltönyös fiatal pasival. Pl.színházi élményekről, enyhe távolságtartással,mégis diszkréten flörtölve. Nem is feketében, nem is vörösben...valami sötét, virágos ruhában. Ősszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

karaibrahimgil

2018. október 22.

Első kifújásra Allure (sokáig használtam, de aztán túl soknak éreztem), majd annál puhább, nőiesebb, elegánsabb és kevésbé tipikus Chanellé vált a bőrömön.
Szerintem egyszerre elegáns és szexi.
Egyelőre sokkal jobban bejön az anyaillatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Szerintem egyszerre elegáns és szexi.
Egyelőre sokkal jobban bejön az anyaillatnál.

csakmoni

2018. május 5.

2018: Két éve nem sikerült összeszokni, hamar továbbadtam. Most újra van egy szép kicsi üvegem, és ez boldoggá tesz. A fejillatot most sem szeretem, de a leszáradása kárpótol. Puha, összetett, tartós, és még a férjemnek is tetszik (érdekes, a Chanel illatokat mindig megdicséri).

2016: Puha, erőteljes, nem túl édes illatot kerestem, aminek kicsit nagyobb a hatósugara. Ez tökéletes....Vagyis nem teljesen, mert a fejillatában nagyon hasonlónak érzem a Chance-hoz, és van valami, ami egyikben sem tetszik, talán a bors?
A nyakamra fújtam, és kb egy óra után már puha, fás, fűszeres-édes illatot érzek. Nem dögös (talán, mert én se), inkább kényelmes, otthonos. Még nem szoktunk össze, de ígéretes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol