Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle 35 ml
Ár: 20000 , Eladó: bobca1
Állapot: Kb. 3 ml hiányzik belőle, Helyszín: Csurgó, fizetés: Posta, foxpost előre utalás esetén megoldható
Chanel Allure Sensuelle fújós eladó
Ár: 4250 Ft / 8000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Anett0721

2020. szeptember 14.

A legdrágább parfümöm, abszolút nem szaladgálós, még nekem sem, pedig imádom az erős és karakteres illatokat akár minden napra is. Ő azonban tényleg bizonyos hangulatot kíván, mély, erős és nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

reteszke

2020. június 29.

A férjemtől kaptam, de sajnos nekem ehhez az illathoz még “érnem” kell. Féltve őrzöm a szekrényben, várom a találkozást... ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

bambibett

2020. május 25.

Régi szerelem a miénk :) Bár kísérletképpen más-más illatokkal is el-elkalandoztam olykor, ö az egyetlen, amelyhez valahogyan mindig visszatértem elválaszthatatlanul, és ez már így is marad...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 25.

Bigris

2020. február 7.

A blatteren nagyon szép. A bőrömön egy elviselhetetlen katyvasz. Pedig többször próbálkoztam, szerettem volna szeretni. Dehát nem lehet minden parfüm nekünk gyártva. Hála Istennek (vagy sajnos? ) van rengeteg illat, amiből válogatni lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 7.

Savajuj

2020. január 27.

Ha van illatszerelem akkor nekem Ő az..
10 éve kezdődött az ismeretség, de végül a szerelem kezdetén kezdtem használni :) A kedves is nagyon szereti rajtam, mindig, de tényleg mindig kiszúrja ha ezt viselem. Olyan mintha nem is parfümöt viselnék, saját illatomnak érzem. Télen a legfinomabb szerintem, igazi felnőtt nő, szoknyával, cipőhöz választott táskával. vörös rúzzsal vagy anélkül, de mégis hordható, nem kell különleges alkalmakra tartogatni..Otthon hajmosás után is használom, ha csak úgy van kedvem, pusztán a komfortosság miatt.
Tartóssága 8-10 óra, sálon, hajon tovább is megmarad.
Annyira gazdag illat, hogy nem is tudom jellemezni, minden benne van amit szeretek, és szépen sorban jönnek elő a jegyek. Már annyi szépet írtatok róla, hogy csak ismételnék mindent..
Egy szó csak: lélekbalzsam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Ha van illatszerelem akkor nekem Ő az..
Tartóssága 8-10 óra, sálon, hajon tovább is megmarad.
Egy szó csak: lélekbalzsam :)

dalma92

2019. szeptember 6.

Krémes, vaníliás, aszalt gyümölcsös, fás csodaillat. Sajnos nincs meg a signature, de erre az illatra minden alkalommal rácsodálkozok: miért is ne lehetne ez az az illat?

'18. Április
Ezt a szépséget is ma vehettem át, és a nővérkéjével ellenben ezt nem ismertem egyáltalán. Még csak egy órás az ismeretségünk, mégis muszáj leírnom az első benyomásom.
Jellegében az Allure edp ellentéte. Ez egy vörösrúzsos, csábító, dögös Nő illata. Ez az első parfüm egész eddigi életemben, amire ezt mondhatom. Nagyon komoly, érett illat, csöppnyi maszkulin éllel, talán pont ettől olyan...keresem még a jelzőt...
Egy magassarkút viselő nőt képzelek el hozzá, akin csak egy bő, fekete férfiing van, derekát pedig vékony övvel emeli ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

'18. Április

Érzéki csábító mégis oly finom
Gyengédség csábítás szerelem
Ebben az illatban benne vannak a vágyaim az álmaim a legtitkosabb titkaim
Szenvedélyből szépségből fakadó érzelmes vallomás
Egyszerre testet és lelket is elcsábít!
Reggel fújtam 9 óra tájékán,és délután 5 óra után amikor Husband megérkezett csak ennyit mondott:Hmmmm de jó illatod van!
(A legtöbb illatot általában leszólja 😆) A Chanel.eau Tendre ami még nagyon tetszik neki 😊rajtam!
/ELNÉZÉST,TEGNAP ROSSZ HELYRE ÍRTAM A SIMA ALLURE-hez,DE IDE SZÁNTAM!
ÍRÁSOM NEKI SZÓL 😊💝

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Ti írtátok,és ehhez én már semmit sem tudok hozzá tenni,ebben minden benne van:
A női lélek esszenciája
Érzéki csábító mégis oly finom
Gyengédség csábítás szerelem
Ebben az illatban benne vannak a vágyaim az álmaim a legtitkosabb titkaim
Szenvedélyből szépségből fakadó érzelmes vallomás
Egyszerre testet és lelket is elcsábít!
/ELNÉZÉST,TEGNAP ROSSZ HELYRE ÍRTAM A SIMA ALLURE-hez,DE IDE SZÁNTAM!
ÍRÁSOM NEKI SZÓL 😊💝

Agi7777777

2019. augusztus 10.

Fantasztikus, szenzuális, tartós. Imádom. Nagyon komplex illat, ahányszor ez van rajtam, érkeznek a bókok. Különleges alkalmakra tartogatva, ami az én esetemben a nagy megbecsülés jele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

leila0803

2019. augusztus 1.

Klasszikus es elegans. Nem tartom szexinek, inkabb olyan olelos illat. :)
Mostmar, hogy a gyujtemenyem ekes tagjava fogadtam, nagyon kiteljesedni latszik a kapcsolatunk.
Ez a parfum az egyetlen, amelyet magamra fujva nem erzem, hogy `mas' illat lenne rajtam. Egyszeruen hozzam tartozik, mintha a sajat illatom lenne, amely hozzam tartozik. Hihetetlenul el vannak benne az illatjegyek keverve, muveszi alkotas, amely kicsit sem mesterkelt.
Termeszetes, noies. Viszont nem hiszem, hogy ez a parfum pasimagnes lenne, aki azt keresi, szerintem ez nem az. Ez egy elegans, meleg, bujos illat. Nekem hetkoznapra es alkalomra egyarant tokeletes, hiszen teljesen egybeolvad szimbiozisba a sajat illatommal. Nem is sejtettem, hogy ilyen lehetseges. Ha lehetne, 10 csillagig meg sem allnek.

Update: Sajnos hamar vege lett a "szerelemnek". Egy jo kis virusos gyomorfertozes tunetei akkor jottek ki, amikor jol be voltam fujva Allure sensuelle-lel, es az illatelmeny ami a kedvenc volt osszetarsitodott a rosszullettel. Azota ahanyszor magamra fujtam, mindig ez az asszociacio jott vissza. Igy mar nem tudtam elvezni egyaltalan, pedig milyen szep volt, amig tartott. Abszolut 5 csillagos parfum, de azt hiszem, mi mar sosem "kezdhetjuk ujra".

A vegen mar neheznek, odonnak es kellemetlennek ereztem magamon. Igy mar abszolut nem akarta viselni egy porcikam sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Klasszikus es elegans. Nem tartom szexinek, inkabb olyan olelos illat. :)

senskin

2019. március 18.

Mennyei illat! A megfontolt, de csábos és, szenvedélyes, a férfi szíveket megnyerő nő illata. Tartása van, vonalai, határozottsága és végtelen szellemessége. Csodaillat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)