Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle edp
Ár: 2600.-/4900.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/ Fox
Chanel Allure Sensuelle EDP
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

narcissus

2021. november 15.

Az egyetlen Chanel, amit szeretek, a többi Chaneltől egy cseppet sem jövök lázba, sőt, van olyan, aminek az illatától a világból kiszaladok (nem nevezem nevén, nem akarok megsérteni egy Chanel-rajongót sem!) - de az ALLURE SENSUELLE más... Az egyetlen kivétel a Chanel-házból.
Ő igazi nagy szerelem.
Elegáns, finom, decensen ragaszkodó, titokzatos, roppant nőies, de tudni kell viselni, 30 alatt nem ajánlanám...Persze hogy csillagos ötös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 15.

Ő igazi nagy szerelem.

Kamea

2021. október 15.

Most ismerkedek a Chanel illatokkal. Annyira kifinomultnak érzem az összeset, amiket ez idáig megismertem, hogy most egyelőre úgy érzem, felesleges is túlságosan kísérletezgetnem más illatházak parfümjeivel.
Itt, a krémmániás véleményeket olvasgatva jutottam hozzá kb. 10-12 ml-hez üvegében. Aránylag érett batch-el rendelkező példány. Már az első kifújás alkalmával a rabjává lettem. Kihúznám róla a szexi, dögös, stb. jelzőket. Számomra egyáltalán nem az. Én inkább a kifinomult, elegáns, vonzó, diszkrét, titokzatos és nőies jelzőkkel illetném. Akire illenek ezek a jelzők, az akár mindennap IS viselheti.
Rajtam mézesen balzsamos, virágos, de mégse édes, mert a citrusok, mint a szorgos kis méhecskék folyamatosan ott duruzsolnak a háttérben.
„Ha mézedbe olvadok,
Nem tudom, hol vagyok,
Minden dolgom várhat,
Lehet a neved
Öröm vagy bánat,
Én otthon vagyok nálad.”

Ugyanakkor érzem benne a fűszerességet is. Nem találok benne hasonlóságot a Mademoiselle-hez, pedig vele is elég friss az élmény. Nagyon egyedi, semmihez nem hasonlítható (bár ez az én tájékozatlanságomnak is betudható).
Ez a parfüm engem átölel.
„Örökre enyém
De mindig várom
Nem valóság
Bár nem is álom
Ahogy átölel
Nem vádol semmivel
Csak ölel.”

Úgy érzem, megérkeztem, amikor viselem. Akár a signature illatom egyik komoly várományosa is lehet belőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 15.

„Ha mézedbe olvadok,
Nem tudom, hol vagyok,
Minden dolgom várhat,
Lehet a neved
Öröm vagy bánat,
Én otthon vagyok nálad.”

Ez a parfüm engem átölel.
„Örökre enyém
Nem vádol semmivel
Csak ölel.”

gladiola

2021. március 20.

Nagyon nagyon nőies. De számomra ez a csábító nőiesség megjelenítése Chanel módra. Balzsamos-fás-aszalt gyümölcsös. És kicsit vaníliásabb, mint amit én kedvelek úgy általában. Illetve emiatt én csak hideg időben tudom használni. Nekem sem mindenapokra használt illat, viszont nagyon jó ez a "lélekbalzsam" hasonlat. A tartósságáról, erejéről csak annyit, hogy dobozban tárolva is átveszi minden körütte kis sugárban az illatát.
Nekem nem szerelem, de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Nekem nem szerelem, de nagyon szeretem.

Anett0721

2020. szeptember 14.

A legdrágább parfümöm, abszolút nem szaladgálós, még nekem sem, pedig imádom az erős és karakteres illatokat akár minden napra is. Ő azonban tényleg bizonyos hangulatot kíván, mély, erős és nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

reteszke

2020. június 29.

A férjemtől kaptam, de sajnos nekem ehhez az illathoz még “érnem” kell. Féltve őrzöm a szekrényben, várom a találkozást... ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

bambibett

2020. május 25.

Régi szerelem a miénk :) Bár kísérletképpen más-más illatokkal is el-elkalandoztam olykor, ö az egyetlen, amelyhez valahogyan mindig visszatértem elválaszthatatlanul, és ez már így is marad...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 25.

Bigris

2020. február 7.

A blatteren nagyon szép. A bőrömön egy elviselhetetlen katyvasz. Pedig többször próbálkoztam, szerettem volna szeretni. Dehát nem lehet minden parfüm nekünk gyártva. Hála Istennek (vagy sajnos? ) van rengeteg illat, amiből válogatni lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 7.

Savajuj

2020. január 27.

Ha van illatszerelem akkor nekem Ő az..
10 éve kezdődött az ismeretség, de végül a szerelem kezdetén kezdtem használni :) A kedves is nagyon szereti rajtam, mindig, de tényleg mindig kiszúrja ha ezt viselem. Olyan mintha nem is parfümöt viselnék, saját illatomnak érzem. Télen a legfinomabb szerintem, igazi felnőtt nő, szoknyával, cipőhöz választott táskával. vörös rúzzsal vagy anélkül, de mégis hordható, nem kell különleges alkalmakra tartogatni..Otthon hajmosás után is használom, ha csak úgy van kedvem, pusztán a komfortosság miatt.
Tartóssága 8-10 óra, sálon, hajon tovább is megmarad.
Annyira gazdag illat, hogy nem is tudom jellemezni, minden benne van amit szeretek, és szépen sorban jönnek elő a jegyek. Már annyi szépet írtatok róla, hogy csak ismételnék mindent..
Egy szó csak: lélekbalzsam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Ha van illatszerelem akkor nekem Ő az..
Tartóssága 8-10 óra, sálon, hajon tovább is megmarad.
Egy szó csak: lélekbalzsam :)

dalma92

2019. szeptember 6.

Krémes, vaníliás, aszalt gyümölcsös, fás csodaillat. Sajnos nincs meg a signature, de erre az illatra minden alkalommal rácsodálkozok: miért is ne lehetne ez az az illat?

'18. Április
Ezt a szépséget is ma vehettem át, és a nővérkéjével ellenben ezt nem ismertem egyáltalán. Még csak egy órás az ismeretségünk, mégis muszáj leírnom az első benyomásom.
Jellegében az Allure edp ellentéte. Ez egy vörösrúzsos, csábító, dögös Nő illata. Ez az első parfüm egész eddigi életemben, amire ezt mondhatom. Nagyon komoly, érett illat, csöppnyi maszkulin éllel, talán pont ettől olyan...keresem még a jelzőt...
Egy magassarkút viselő nőt képzelek el hozzá, akin csak egy bő, fekete férfiing van, derekát pedig vékony övvel emeli ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

'18. Április

Érzéki csábító mégis oly finom
Gyengédség csábítás szerelem
Ebben az illatban benne vannak a vágyaim az álmaim a legtitkosabb titkaim
Szenvedélyből szépségből fakadó érzelmes vallomás
Egyszerre testet és lelket is elcsábít!
Reggel fújtam 9 óra tájékán,és délután 5 óra után amikor Husband megérkezett csak ennyit mondott:Hmmmm de jó illatod van!
(A legtöbb illatot általában leszólja 😆) A Chanel.eau Tendre ami még nagyon tetszik neki 😊rajtam!
/ELNÉZÉST,TEGNAP ROSSZ HELYRE ÍRTAM A SIMA ALLURE-hez,DE IDE SZÁNTAM!
ÍRÁSOM NEKI SZÓL 😊💝

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Ti írtátok,és ehhez én már semmit sem tudok hozzá tenni,ebben minden benne van:
A női lélek esszenciája
Érzéki csábító mégis oly finom
Gyengédség csábítás szerelem
Ebben az illatban benne vannak a vágyaim az álmaim a legtitkosabb titkaim
Szenvedélyből szépségből fakadó érzelmes vallomás
Egyszerre testet és lelket is elcsábít!
/ELNÉZÉST,TEGNAP ROSSZ HELYRE ÍRTAM A SIMA ALLURE-hez,DE IDE SZÁNTAM!
ÍRÁSOM NEKI SZÓL 😊💝

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)