Chanel

Ár:   20 000-30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2018. december 17.

Ár:   20 000-30 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Jacques Polage 1981-es kreációja.

Fej jegyei: Koriander,Bergamott,Amalfi Citrom,Zsálya,Mirha

Szív jegyei: Jázmin, Kakukkfű,Rózsa,Bazsalikom

Alap jegyei:Francia Labdanum,Pacsuli,Tölgymoha,Hódzsír

Ár: 1600 Ft, 2600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Ár: 1.600 Ft (5 ml); 2.600 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

savonm

2020. február 2.

Hihetetlen mit próbálnak egyesek lehúzni csak hogy képbe legyetek nem egy Paco Rabanne pure xs nárcisztikus illatáról vagy a mai nagy hypebot kapott Deep Suavage edp ről beszéltek így amit ...... amit meg értek egy 1million vagy egy édes kedvelő vagy egy "nem merek férfi parfümöt hordani így veszek olyant aminek óceán illata van izompólóban így én is tucattá válok " nek nem tetszik azzal nincs baj (vagyis van nem pici lásd mai trend divat ....) hanem hogy miért kiváncsiak egy ekkora atombomba férfi vad állat illatra ?! Minek ?! Azért hogy itt leírjátok azt hogy hát sz.r?! Meg azért hátha nem lesz érezhető a hódzsír ultra minősége ami azért csoda mert meg eszi a fa kérgét és full fás friss illata lesz az állat zsírjának ?! Na jó ..... le kell írnom valamit nem ismertem a tagot de az orrom csalhatatlan felismerek bármit bárhol 28 éve vagyok parfüm gyüjtő na tehát egy bárban bejött egy 35 ös fiatal ember fekete garbó fekete nadrág dús fekete haj nagyon izléses volt széles vállak markáns határozott meg jelenés és bummmmmm de rég vártam ezt végre valakin meg érezzem ezt a remek művet hát leírhatatlanul jól állt neki ez az illat !! Én utoljára a kourost tettem fel magamra direkt a buszra felszálltam na mondom fiatalok tessék ez férfi parfüm hát voltak arcok a buszon xdd soha nem értettem amikor pl egy hypeos új sz.rt ilyen rommá gyúrt feszülős retró polós tagok feltesznek magukra pl egy sauavget oda azért (oda is ) kell egy stílus ez meg kevés ilyen óriás bébi stílusúaknak nem ajánlom ezeket .. nekem a Chanel csúcsa ez az illat Polge volt a parfüm meg alkotója pl ehhez egy nagyon egyszerű Allure sport valami szégyen nálam ez ami Chanel ez is marad sokáig bizonyos körökben annyira sötét világa van és füstös hogy vámpír illatnak is nevezik mintha egy fény nélküli gyönyörű kastélyba térne az ember ahol kitömött hódok fogadják.
Csodát alkottak halhatatlan csodát.
Nem értem ilyen rommá gyúrt 50es karú tagok minek fogják a kezükbe ez nem tenger part ahol meztelenül rohangálhattok na ezt kell megérteni az illat szigorúan meg követeli a fekete öltözetet .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Csodát alkottak halhatatlan csodát.

Praeustus

2019. november 12.

Imádjuk egymást, reggel eddzek majd tusolok és egy jobbra egy balra, fel is ébreszt. Tökéletesen követi a napomat, a hangulatomat, úgy reagál mint egy jó sportautó, egész napos komfort, este pedig lágy alvás. Sok szépet illetve csúnyát írtak már előttem, aminek az oka nyilvánvaló, nem mindegy hogy ki hordja. Az unalmat, nyugalmat nem támogatja, karakter és akciószomjas, megfelelő összhang esetén mégis udvarias, finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

emb1p3

2019. október 26.

Jaj, hát szerintem gyönyörű, és érdekes módon nem érzem olyan ősállatian férfiasnak sem, hordanám néha. (Bár Kouros-nak csak a kortárs verzióját ismerem, de az jóval karcosabb.) Van benne minden, ami szem-szájnak ingere, friss, ficánkoló fűszerek és a kesernyés kakukkfű, a ciprusos illatok karcos éle, a hamu alatt izzó, meleg, édes orientális jegyek, és egy először zavarbaejtő, de aztán nagyon vonzó ragadós-olajos, talán kicsit szappanos jegy - ami semmiképp sem áporodott izzadságszag. Első blikkre elegánsnak és visszafogottnak tűnő illat, ami izzik a felszín alatt. Még nem voltam 30-as, 40-es férfi, de ha az lennék, biztos azt akarnám sugallni az illatommal, amit az Antaeus mond. Kíváncsi lennék, ki hordja manapság, mert nem tűnt fel még senkin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

barni8

2019. szeptember 2.

Suhanc voltam. Rám talált. Nem hagyott nyugodni. Eredeti illatminta, majd parfüm vásárlás.
Mindig volt benne valami taszító...mint amikor felszállsz egy vonatfülkébe és tudod, biztosan tudod, hogy ezzel az emberrel-ottszemben gond lesz..s aztán teleköhög, meglop, rádfekszik vagy egy óvatlan pillanatban kidob az ablakon..

Kitartottam és barátkoztunk.
Van benne valami hihetetlenül jó...
és valami eszement ottromba.

Coco és Karl zseniálisak voltak.
Úgy tudták felhalmozni a giccset, a közönségest, hogy az túlragyogta Párizst, éteri luxus arany molekulákat szórtak szét a világban, azt sem bántad, ha tudtad: műanyagból vannak.

A Chanel illatainak nagy részében ezt nem érzem..
A Bleu-től egyenesen bLőgök..

Karizmatikus designerek voltak, de nem parfümőrök..
Csak rábólintottak egy- egy kreálmányra...
S itt a baj...ez lehet a titok..a gond.

Az Antaeus egy 30 méteres nehéz zöld bársony függöny. Csak 8 ember tudja megmozdítani.
És amikor mögé bújsz...csak félhomályt, züllött suttogást találsz, apró asztalokat, amiknél nem ül senki...a lámpákról verejtékszagú zsinórok lógnak földig. Megbotlasz bennük.

Viseltem. Tudtam valami gond van ezzel.
Talán a hódzsír..( Még leírni is rossz..😉)..

S aztán amikor egy híres énekesünk szerelme- jó barátném megszaglászta üvegből...kijelentve: áporodott izzadtság szaga van...
Kukába hajítottam.
No nem Őt..
Az üveget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Kitartottam és barátkoztunk.
Van benne valami hihetetlenül jó...
és valami eszement ottromba.

Coco és Karl zseniálisak voltak.

A Chanel illatainak nagy részében ezt nem érzem..
A Bleu-től egyenesen bLőgök..

Karizmatikus designerek voltak, de nem parfümőrök..
Csak rábólintottak egy- egy kreálmányra...
S itt a baj...ez lehet a titok..a gond.

Viseltem. Tudtam valami gond van ezzel.
Talán a hódzsír..( Még leírni is rossz..😉)..

Kukába hajítottam.
No nem Őt..
Az üveget.

Atter76

2018. december 26.

Az Antaeus lényegében az YSL Kouros "megszelídített" verziója, nem annyira orrbavágóan brutális, ettől függetlenül szó nélkül kivégzi a manapság trendi, pamacsfejű kisfiúknak kreált csingilingi illatokat (lásd 1Million & tsaik) ahogy lentebb is írták, nagyon nem való mindenkinek, ráadásul iszonyatosan tömény, rengeteg időnek el kell telnie hogy az ember "megtalálja a szagban az illatot", nekem elsőre is tetszik, ahogy a Kouros is, de a feleségem kitiltotta a házból, a Villoresi féle Piper Nigrummal együtt.
Ez az illat, tipikusan egy letünt (daliás?) korszak illata, aki ezt magára fújta egyértelműen Férfi volt, nem valami metroszexuális, pláne beazonosíthatatlan nemű, és Férfi ma is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Rhodesian Ridgeback

2018. december 15.

„Szokatlan vadállat.” Kapásból, ami beugrik erről a parfümről. Valahol irigylem azokat, aki(k)n ek jól áll ez az illat, mert a maga módján bitang jó. Annyira eltér a Chanel vonaltól. Ugyanakkor mégis érződik rajta a Chanel minőség. Sajnos nincs összehasonlítási alapom, de állítólag ezt az illatot is alaposan megreformálták, így lett belőle az, amitől olyan misztikus és megnyugtatóan érzéki. Pedig egy abszolút férfias illatról van szó.
Én azt mondom, ebből a parfümből elég egyetlen fújás is ahhoz, hogy órákon, napszakokon át lehessen érezni. Kezdőknek nem ajánlanám, ahogy azt sem, hogy próba nélkül,vakon megvegye. Úgy szigorúan tilos megvenni, mert ahhoz nem olcsó, ráadásuként 10-ből 1 férfi(!) ember az, akinek jól áll. Az is 30 felett. Megkockáztatom, hogy az egyik legférfiasabb parfüm, amit valaha illatoltam. Sajnos engem sem szeret ez a remekmű, pedig én szeretném…. Tudom, ambivalens.
5 csillag a minimum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

5 csillag a minimum.

elixir

2017. április 25.

Nekem, női orral rendkívül tetszik. Tartós, negyedannyi kell belőle, mint más illatokból. (Így már az ára sem horribilis.) Azt hiszem, a gyógynövényes, fűszernövényes, tölgymohás férfi/női keverékek ejtenek rabul a leginkább, főként, ha ilyen mesterien vannak összerakva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

OrdinaryGirl

2016. szeptember 5.

Szomorú és csodás egyben, hogy az illatok mennyire képesek megőrizni és feleleveníteni bármilyen régi emléket.
Ez a parfüm egy olyan személy signature illata, aki nagyon mély benyomást tett rám, olyannyira, mint korábban még soha senki, majd hihetetlen durva véget ért a dolog, akkor, amikor már azt hittem, végre minden rendben lesz. Mit csinál ilyenkor az ember? Vagy legalábbis én. Törli a fényképeket, az SMS-eket, és minden jellegű egyéb üzenetet, kukába vágja az ajándékokat, és igyekszik elfelejteni, hogy az illető valaha létezett az életében. Egy valamit azonban nem sikerült törölni az emlékezetemből, bármilyen régi is az a keserű incidens. Mégpedig ezt a parfümöt. Olyan szinten, hogy ha megérzem valakin, azonnal görcsbe rándul a gyomrom, és szeretnék elrohanni jó messzire. Szerencsére nem az a kategória, ami lépten-nyomon szembejön az utcán, de épp elég, hogy a csoporttársam, aki fél méterre ül tőlem, szintén ezt használja, így el kell viselnem napi 3 órát ebben az illatfelhőben, és nem sírógörcsben kitörni.
Elképesztő illata van, megkockáztatom, a legfinomabb férfiparfüm, amit ismerek, ennek ellenére mégsem tudom elviselni a fent említett okokból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 5.

db8db

2016. május 2.

A Kouros elegánsabb testvére. Erős, igazi férfias illat. Számomra a max dózisa 2x fújás. Csupa konyhai zöld-fűszer keveréke, közülük leginkább a koriander és a kakukkfű a leginkább érezhető. A savanykás fejjegyek lecsengése után a mirha ad egy kis templomi hangulatot, és a sok zöldet jól ellensúlyozza a kibontakozó szép piros rózsa. Az egészet kikerekíti a csípős pacsuli, és a mindvégig a háttérben derengő karakteres, állatias hódzsír.
Kell egy kis idő hozzászokni, kezdőknek nem ajánlott napi 1 fújásnál több:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 2.

Kell egy kis idő hozzászokni, kezdőknek nem ajánlott napi 1 fújásnál több:)

molnardokigergely

2015. december 1.

Hogy miért adok négy csillagot ennek az illatnak?
- Hogy legalább (összesítve) két csillagot kapjon az ókori szuperhős
- Mert nekem kimaradt a Denim Musk :)
- Mert a Denim Musk valószínűleg az olcsóbb másolata volt az Antaeusnak, vagy egy ahhoz sokban hasonlító illatnak.
- Mert nagyon kellemes és jellegzetes az a szép púderes alap, ami a szóbanforgó Chanel sajátja. Na ilyet biztos nem tud a Denim. Legjellemzőbb egyébként a pacsuli/tölgymoha, talán egy kis citrom is érződik. Írnak kasztóreumról is, de passz, nem szoktam állatokból illatokat kinyerni, ezért nem tudom ezt kiérezni még egy parfümből.
- Mert az illattartása kb 6-8 óra volt rajtam.
- Mert az üveg/csomagolás minimalista, erőteljes hatású fekete/piros
- Mert amikor elmentem tangózni ezzel az Antaeus-szal senki sem fintorgott, sőt...

Mindezek ellenére nem venném meg, sok izgalmasabb, nekem valóbb illat is van ennél. Akkor kinek való? Aki szereti a 80-as évek testesebb, "szőrös mellű" illatait, aki már akkor is használta,amikor készült, akinek bejön a Denim Musk. :)

Updeate: Hogy miért adok mégis öt csillagot? Mert ha ügyesen adagoljuk (FÉL fújás) akkor egyszerűen varázslatos, mágikus, titokzatos, hipnotikus szappan illatot nyerhetünk ki a fekete üvegből!!! Adagolás, adagolás, adagolás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Hogy miért adok négy csillagot ennek az illatnak?
- Hogy legalább (összesítve) két csillagot kapjon az ókori szuperhős
- Mert nekem kimaradt a Denim Musk :)
- Mert az illattartása kb 6-8 óra volt rajtam.
- Mert az üveg/csomagolás minimalista, erőteljes hatású fekete/piros

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Linalool, Eugenol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citral, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Farnesol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.