Chanel

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsibubu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2010-es év egyik meglepetése és parfüm különlegessége a Bleu de Chanel. Gazdag illat, mely hozzásegíti a férfit a teljes élet éléséhez. Erdős, friss, zamatos illat karizmatikus és sikerre szomjas férfiaknak. Tervezője Jacques Polge, aki a következő illatokat álmodta parfümmé: labdanum, szerecsendió, gyömbér, szantálfa, pacsuli, menta, jázmin, grapefruit, citrus, vetiver, tömjén, cédrus és rózsaszín bors.

Illatcsalád: fás-aromás

Chanel Bleu De Chanel EDT
Ár: 1800 Ft, 3000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Zoltanracz

2019. május 5.

Az Aventus mellett az egyik legtúlárazottabb parfüm. Tartóssága egy vicc ezért az árért..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Adam0108

2019. február 21.

Átlagos illat .. a kezdés friss tényleg de ami 10-20perc után jött..na az nagyon nem .Persze ez csak az én véleményem ! Idősebb férfin szerintem teljesen más ,ez olyan nemistudom “pénzes apuka” illatnak sorolnám be . 40+ az biztos . Ennél ilyen árban sokkal izgalmasabb illatok vannak ,ha csak a chanel háznál maradunk ottvan pl az allure edition blanche ,bár azzal az illattal elfogult vagyok mert a top 5 be az első jelenleg nálam :)
Illat 6,5/10
Tartósság 5/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Illat 6,5/10
Tartósság 5/10

katonarobert86

2019. február 7.

Sziasztok! Segítsetek kérlek! Én karácsonyra kaptam ezt a parfümöt, már régóta vágytam rá. Párizsban vásárolt, üzletből, teljesen eredeti csomagolás, doboz, üveg ... Első 15-20 fújásnál az igazi isteni illat érződött, nagyon aktívan, akár egy fújással egész nap. Megfelelő körülmények között volt tartva, azonban valamiért elment az illata, nagyon minimálisan érződik és mint ha csak alkoholos vizet fújna ki... 2018.06-ban gyártott. Mi lehet a probléma?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

pinkyy

2019. január 30.

Jelenlegi kedvenc férfi illatom. A páromat leptem meg vele (EDP), előtte hónapokig bejártam szagolgatni mindenféle illatot, és olvasgattam rengeteg fórumot, mire erre esett a választásom. Hozzá nagyon illik ez az illat. Férfias, mégsem tolakodó, ugyanakkor nagyon tartós, különleges illat. Elég 1-2 fújás belőle, mert elég intenzív. Az ára sem hétköznapi, de egy ilyen elit illatnak elnézi az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

i.napcsi

2019. január 5.

Mi csak úgy csúfoljuk Chanel BLÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ !!azt hiszem evvel mindent elmondtam,nem is értem hogy ennyi idő után csak evvel a jellegtelen kissé sötét dologgal jöttek elő!!Miért nem tudnak egy igazi modern Chanel férfi illatot készíteni,mint a női illatok megfelelői??,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

csaktom

2018. április 21.

azzal kezdem, h rendesen távol tartom magam a chanel illatoktól, a túlhordottságuk még akkor is kizáró tényező lenne, ha azt gondolnám, h megérik az árukat, amit egyáltalán nem gondolok (kivéve antaeus). úgyh a bleu eddig kimaradt az életemből

minap azonban megjelent az hermés eau de citron noir, és ebből az alkalomból egy emberként sírt fel a nép az interneten, h a leszáradása egy az egyben chanel bleu parfum, és itt olyan jelzőkkel illették a bleu-t, amiket pironkodás nélkül nem tudnék idézni. maradjunk annyiban, h nem váltott ki osztatlan lelkedést a hasonlóság. így aztán kénytelen voltam bepótolni azt a hiányosságot az életemben, amit a bleu jelentett

hát kérem, kétségtelenül van hasonlóság, ekkorát azért nem téved ennyi ember, de sztem mégis ég és föld a különbség. az hermés esetében van egy világos koncepció, ez annyira világos, h rá is van írva az üvegre, úgy is mint fekete citrom, aztán van egy következetes megvalósítás, ami először egy élénkebb citrom, majd egy nem friss, lefojtott savanykásság, amiből külön nem érezni ki füstösséget. szép, tiszta illat

ezzel szemben a chanel bleu a leszáradása során ha nem is ugyanoda, de valahova a környékére érkezik, miközben mindvégig érezni, h ez egy katyvaszos, koncepciótlan lötty, az elkészítése során valószínűleg a marketingosztályról üzentek le, h mi lett a piackutatás eredménye. olyan érzés, mintha egy ledes közvilágítással frissen beárnyékolt utcában tántorogna haza egy csontrészeg flótás, aki véletlenül éppen ugyanabba a kapualjba esik be, ahová a citron noir frissen, üdén és jólöltözötten, ruganyos léptekkel és célirányosan érkezik meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Perseus

2018. március 20.

Azért nem mindegy, hogy az EDT-ről, vagy az EDP-ről van-e szó. Mind a kettő zseniálisan jól eltalált illat. Talán annyi a különbség, az árán kívül, hogy az EDP inkább hűvös, míg az EDT inkább melegebb időben használatos. Nekem az EDT van és egyszerűen imádom. A kupakjáért és az üvegért külön jár a dicséret.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Cloudberry

2018. február 28.

Fú hát én a falra mászok a vetivertől. Rajtam nem működik. A barátomon viszont igen. Rajta tökéletes ez az illat. Tartós is, baromira. De azt hiszem, ha már vetiver, akkor Encre Noire. Engem ebben először a citrus csap meg, aztán ahogy szívom be a levegőt, átvált vetíverre és ennyi. Kaparja torkom, nem tudom. Pedig szeretném szeretni. Na nem mintha én lennék a célközönség, de akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Ppet

2018. január 14.

Biztos mindenki hallott rola, hogy a nőket az illat fogja meg eloszor egy férfiban. Engem a kedves párom a szep szemen kívül biztos hogy ezzel láncolt magához. Imadok azota is vonulni vele ha ezt az illatot használja. A gyerkőcünknek is megmondom majd hogy nagy szerepe volt ám ennek a tégelynek a családdá válásban! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Diana82

2018. január 11.

A párom elhasznált belőle egy mintát, hű de szerettem érezni rajta. Szerintem ez egy nagyon elegáns illat, leginkább inggel, de akár öltönnyel is hordhatónak érzem. Kizárólag komoly úriembereknek ajánlom, akik felsegítik a hölgy kabátját, kinyitják előre az ajtót és ezekkel az apró gesztusokkal igazi királylányokká emelnek minket. Nem kötelességből teszik, hanem egy természetes, belső késztetés vezérli őket. Na rajtuk nagyon jól áll ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.