Chanel

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsibubu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2010-es év egyik meglepetése és parfüm különlegessége a Bleu de Chanel. Gazdag illat, mely hozzásegíti a férfit a teljes élet éléséhez. Erdős, friss, zamatos illat karizmatikus és sikerre szomjas férfiaknak. Tervezője Jacques Polge, aki a következő illatokat álmodta parfümmé: labdanum, szerecsendió, gyömbér, szantálfa, pacsuli, menta, jázmin, grapefruit, citrus, vetiver, tömjén, cédrus és rózsaszín bors.

Illatcsalád: fás-aromás

Chanel Bleu De Chanel eredeti gyári minta
Ár: 500 , Eladó: Plusskutya
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Újbuda vagy Zugló, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás után posta, csomagautomata
Chanel Bleu De Chanel shaving cream
Ár: 11000 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 100 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Atter76

2020. szeptember 28.

Elsőre nem értettem a hype-ot ami körbelengi, így 10 év után is, de bizony van benne valami extra, és különös, különleges, bármennyire is fitymálják a kisujj eltartva parfümöket kritizáló illat sznobok, az illat a legelejétől azt nyújtja amit először éreztünk, tartós, és erős projekcióval rendelkezik, annyira tartós, hogy egy reggel 8-kor elejtett 3-4 fújás este 7-kor még simán érződik, mindez EDT kiadásban.
Tetszik, szeretem, és azt vettem észre, egyre inkább magába szippant az illata, ilyet eddig csak a Dior Dune, a Fahrenheit, vagy a Nicolai Cedrat Intense tudott elérni nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Randal

2020. június 26.

Kb. a Mexx Ice Touch valamivel tartósabb, de erősen túlárazott kiadása. Ha nem a Chanel logója virítana az üvegen, nem kérhetnének el ennyi pénzt érte, az is biztos...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

simpleman

Korcsoport: >54
2020. április 27.

Szerettem volna, de nem fogott meg. Nincs egyedisége, karaktere.
Jellegtelen illatnak tűnik számomra.
Egy olyan termék, amit sok mindenkinek el lehet a névvel adni, de egy idő után rá fognak jönni, hogy nem igazán kaptak semmit.
Olyan embernek való illat, aki dolgozik, adózik és közben sikeresnek gondolja magát, de valójában nem különbözik az átlagtól.
Városi "ragadozóként" lecsap időnként egy-egy mutatósabb külsejű, de valójában teljesen átlagos lányra/nőre és ettől befutottnak és "menőnek" képzeli magát.
Valójában csak egy fogaskerék a nagy gépezetben.
Még nem jutott túl az alapokon.
Még nincs egyedisége.
Nekem erről az illatról ez jött le.
Szerettem volna pedig nagyon...

Tipp:
számomra ez az igazi "Chanel Bleu".
Ebben az illatban szerintem minden benne van, ami a Chanel termékéből hiányzik.
Ahogy megillatoltam, egyből éreztem, hogy "ez az".

Nem akarom a "nagy márkát" lehúzni, de ezt tudom írni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 27.

Szerettem volna, de nem fogott meg. Nincs egyedisége, karaktere.
Jellegtelen illatnak tűnik számomra.
Valójában csak egy fogaskerék a nagy gépezetben.
Még nem jutott túl az alapokon.
Még nincs egyedisége.
Nekem erről az illatról ez jött le.
Szerettem volna pedig nagyon...

Tipp:
számomra ez az igazi "Chanel Bleu".
Ebben az illatban szerintem minden benne van, ami a Chanel termékéből hiányzik.
Ahogy megillatoltam, egyből éreztem, hogy "ez az".

Nem akarom a "nagy márkát" lehúzni, de ezt tudom írni.

gyula1971

2019. november 16.

Igen, nagyon jól eltálalt,és csomagolt parfüm. Az illatnál már óvatosabb vagyok. Egy tartós illat,de ez nem egy átütő Chanel siker számomra. Egy gyengébb eresztés ha az Egoiste Platinummal hasonlítom.
Nincs benne semmi átütő, senki nem mondaná erre az illatra,hogy ez melyik márka terméke. Egy erős,átlagos illat,számomra nem több. Bizony ehhez képest erősen túlárazott.
Ettől függetlenül menő a kinézete, elegáns, öltönyös illat, ami erős,más semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

Ettől függetlenül menő a kinézete, elegáns, öltönyös illat, ami erős,más semmi.

Zoltanracz

2019. május 5.

Az Aventus mellett az egyik legtúlárazottabb parfüm. Tartóssága egy vicc ezért az árért..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Adam0108

2019. február 21.

Átlagos illat .. a kezdés friss tényleg de ami 10-20perc után jött..na az nagyon nem .Persze ez csak az én véleményem ! Idősebb férfin szerintem teljesen más ,ez olyan nemistudom “pénzes apuka” illatnak sorolnám be . 40+ az biztos . Ennél ilyen árban sokkal izgalmasabb illatok vannak ,ha csak a chanel háznál maradunk ottvan pl az allure edition blanche ,bár azzal az illattal elfogult vagyok mert a top 5 be az első jelenleg nálam :)
Illat 6,5/10
Tartósság 5/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Illat 6,5/10
Tartósság 5/10

katonarobert86

2019. február 7.

Sziasztok! Segítsetek kérlek! Én karácsonyra kaptam ezt a parfümöt, már régóta vágytam rá. Párizsban vásárolt, üzletből, teljesen eredeti csomagolás, doboz, üveg ... Első 15-20 fújásnál az igazi isteni illat érződött, nagyon aktívan, akár egy fújással egész nap. Megfelelő körülmények között volt tartva, azonban valamiért elment az illata, nagyon minimálisan érződik és mint ha csak alkoholos vizet fújna ki... 2018.06-ban gyártott. Mi lehet a probléma?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

pinkyy

2019. január 30.

Jelenlegi kedvenc férfi illatom. A páromat leptem meg vele (EDP), előtte hónapokig bejártam szagolgatni mindenféle illatot, és olvasgattam rengeteg fórumot, mire erre esett a választásom. Hozzá nagyon illik ez az illat. Férfias, mégsem tolakodó, ugyanakkor nagyon tartós, különleges illat. Elég 1-2 fújás belőle, mert elég intenzív. Az ára sem hétköznapi, de egy ilyen elit illatnak elnézi az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

i.napcsi

2019. január 5.

Mi csak úgy csúfoljuk Chanel BLÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ !!azt hiszem evvel mindent elmondtam,nem is értem hogy ennyi idő után csak evvel a jellegtelen kissé sötét dologgal jöttek elő!!Miért nem tudnak egy igazi modern Chanel férfi illatot készíteni,mint a női illatok megfelelői??,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

csaktom

2018. április 21.

azzal kezdem, h rendesen távol tartom magam a chanel illatoktól, a túlhordottságuk még akkor is kizáró tényező lenne, ha azt gondolnám, h megérik az árukat, amit egyáltalán nem gondolok (kivéve antaeus). úgyh a bleu eddig kimaradt az életemből

minap azonban megjelent az hermés eau de citron noir, és ebből az alkalomból egy emberként sírt fel a nép az interneten, h a leszáradása egy az egyben chanel bleu parfum, és itt olyan jelzőkkel illették a bleu-t, amiket pironkodás nélkül nem tudnék idézni. maradjunk annyiban, h nem váltott ki osztatlan lelkedést a hasonlóság. így aztán kénytelen voltam bepótolni azt a hiányosságot az életemben, amit a bleu jelentett

hát kérem, kétségtelenül van hasonlóság, ekkorát azért nem téved ennyi ember, de sztem mégis ég és föld a különbség. az hermés esetében van egy világos koncepció, ez annyira világos, h rá is van írva az üvegre, úgy is mint fekete citrom, aztán van egy következetes megvalósítás, ami először egy élénkebb citrom, majd egy nem friss, lefojtott savanykásság, amiből külön nem érezni ki füstösséget. szép, tiszta illat

ezzel szemben a chanel bleu a leszáradása során ha nem is ugyanoda, de valahova a környékére érkezik, miközben mindvégig érezni, h ez egy katyvaszos, koncepciótlan lötty, az elkészítése során valószínűleg a marketingosztályról üzentek le, h mi lett a piackutatás eredménye. olyan érzés, mintha egy ledes közvilágítással frissen beárnyékolt utcában tántorogna haza egy csontrészeg flótás, aki véletlenül éppen ugyanabba a kapualjba esik be, ahová a citron noir frissen, üdén és jólöltözötten, ruganyos léptekkel és célirányosan érkezik meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.