Chanel

Ár:   30 700 Ft és 43 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2018. október 10.

Ár:   30 700 Ft és 43 600 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Illatcsoport: fás-aromás

Illatösszetevők: fehér üröm, menta, bergamott, citromhéj, ananász, zöld jegyek, muskátli, levendula, borostyán, tonkabab, Iso E Super, szantálfa, cédrus

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Rhodesian Ridgeback

2021. április 6.

Szerintem a Bleu de Chanel (EDP, EDT egyaránt) az elmúlt évtized legjobbjai közé tartozott designer vonalon. Nagyon ritkán áll elő a Chanel valami újdonsággal. Ezzel a tiszta parfümmel mégis úgy érzem, hogy feltették az "i-re" a pontot. Az EDT és az EDP előnyei lettek megalkotva. Így lett ez egyenesen remekmű. Finom, krémes citrom illattal nyit, majd isteni fás mennyországgá válik. Pusztán két fújás és egész álló napra való önbizalmat ad. A tartóssága simán kibír 12 óránál is többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Perseus

2019. december 28.

Az egyik legjobb designer, férfi illat a piacon. Azért mégis csak egy Chanel, ami sok niche parfümöt is simán lealáz tartósságban, minőségben. Igen, árban is. Tiszta parfüm, fűszeres és nagyon tartós. Még másnap is éreztem, amikor a ruhámra került belőle. Az üvege is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

gyula1971

2019. november 11.

Igen, nagyon jól eltálalt,és csomagolt parfüm. Az illatnál már óvatosabb vagyok. Egy tartós illat,de ez nem egy átütő Chanel siker számomra. Egy gyengébb eresztés ha az Egoiste Platinummal hasonlítom.
Nincs benne semmi átütő, senki nem mondaná erre az illatra,hogy ez melyik márka terméke. Egy erős,átlagos illat,számomra nem több. Bizony ehhez képest erősen túlárazott.
Ettől függetlenül menő a kinézete, elegáns, öltönyös illat, ami erős,más semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 11.

Ettől függetlenül menő a kinézete, elegáns, öltönyös illat, ami erős,más semmi.

Lapo

2019. október 20.

Nagyjából a modern kor eleganciája van "kimaxolva" ebben az illatban.. már-már egyfajta sci-fi érzést, illatvilágot érzek, ellenben fura érzésem is van vele kapcsolatban.. a mindenféle okoskütyü, elektromos autók és a passzívházak egyre előtörő világában élő jómódú és a kor szellemét követő emberfia egészen biztosan ezt az illatot fogja választani, ha belép egy parfümériába.. a tradíció, a régi értékrend követése, a hagyományok mind háttérbe szorulnak, ellenben a letisztult, szinte minimál illatvilágban (nem az összetevők számáról, hanem azok harmóniájáról van szó..), de tény, hogy egy kellemes aurát ad viselőjének. Értem, persze.. haladni kell a korral, mert aki nem teszi könnyen elveszik a mai világban.. Nagyon citrusos, nagyon fás és leszáradásában legfőképp púderes, talán még fémes is egy picit.. Tetszik, szuper illat, de nem érzem a mélységét, a mondanivalóját, a történetét, a históriáját.. persze, sok más illatnak sem.. csakhogy ez egy kb. 40 ezer Ft-os Chanel illat amit elviekben a végletekig, illetve közel 1 évtizeden át a tökéletességig csiszoltak (2010-EDT->2014-EDP->2018-Parfum).. Végtelenül kellemes, elegáns, tiszta, de nekem picit lelketlen illat abban az árkategóriában, ahova pozicionálták..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Romano

2019. április 7.

Nagyszerű illat!
Számomra átértékelte az elegancia szó fogalmát.
Teljesen másképp képzeltem el ezt az illatot, és a Chanel parfümöket.
Nincs benne semmi oda nem illő, nagyon kellemes, tökéletes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Nagyszerű illat!
Számomra átértékelte az elegancia szó fogalmát.
Teljesen másképp képzeltem el ezt az illatot, és a Chanel parfümöket.
Nincs benne semmi oda nem illő, nagyon kellemes, tökéletes illat.

tizesh

2019. március 20.

Jó kérdés katonaróbert nem tudom nálam igaz nem fogyott még el az 50 ml de hál istennek még nem tapasztaltam ilyet!
Illat az számomra abszolút alkalmi illat...megköveteli az inget de még az öltönyt is úgy érzem! Határozott, férfias, erőteljes, nagyon elegáns!

Tartósság: minimum 6 óra
Illat: mindenki döntse el maga de nálam összességébe 10/8 (ha alkalmiként nézzük akkor 10)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Tartósság: minimum 6 óra

széva

2019. február 8.

katonarobert86 Azt gondolom tedd kicsit félre ezt a parfümöt és használj valami mást egy ideig. Valószínű megszokta az orrod az illatot ezért nem érzed. De az is előfordulhat,hogy nem ebben az évszakban kell használnod. Én a chaneleket már nem érzem hiszen hosszú évek óta ott vannak a polcomon és felváltva használom őket,attól függetlenül tudom,hogy jók mert ha más illat van rajtam és a csuklómra fújok egész nap érezhető. Tehát,ha biztos vagy a parfüm eredetiségében próbálj mást használni pár hétig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

katonarobert86

2019. február 7.

Sziasztok! Segítsetek kérlek! Én karácsonyra kaptam ezt a parfümöt, már régóta vágytam rá. Párizsban vásárolt, üzletből, teljesen eredeti csomagolás, doboz, üveg ... Első 15-20 fújásnál az igazi isteni illat érződött, nagyon aktívan, akár egy fújással egész nap. Megfelelő körülmények között volt tartva, azonban valamiért elment az illata, nagyon minimálisan érződik és mint ha csak alkoholos vizet fújna ki... 2018.06-ban gyártott. Mi lehet a probléma?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

La-Fee

2018. december 14.

Az edt változatát ismertem, az tetszett, a frissessége, tartása, de ez elvarázsolt. Fűszeres, fás, de mégis ott van benne a gyümölcsös életerős karakter. Imádom benne azt a puhaságot, amit ad. Levendula, tonkabab..szemcsillogás..
Az összetevőit mind szeretem amik tökéletes harmóniában vannak egymással. Az, hogy parfüm és nem edp, kicsit visszatartott pár napig, hogy nem lesz-e sok, tolakodó, arcbamászós ripacs. Dehogy.
Egy modern kori Don Juan. Szerelem. Férjemnek remélem tetszik majd, mert rögtön 100 ml-t hoz a Jézuska, pedig mindig óvatosabb voltam, kisebb üvegek és edt... De most adjunk az érzésnek, mikor ha nem most, mert a legjobbak között van, az biztos.
Az üvege füstös kék, óarany írással, ami egy elegánsabb, finomabb megjelenést ad, mint az éles fehér, ami sportosabb, èlénkebb.
Annyit még hozzáfűznék, hogy 99 euro volt a 100ml, az 50ml ugye kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Annyit még hozzáfűznék, hogy 99 euro volt a 100ml, az 50ml ugye kevesebb.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.