Chanel

Ár:   28 000Ft, 39 000Ft és 54 000Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   28 000Ft, 39 000Ft és 54 000Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

Ár: 24000 Ft + postán maradó díja , Eladó: EvaKozak
Állapot: Bontott, egyszer próbált, fóliás., Helyszín: Törökszentmiklós, fizetés: Utalás után postán maradóval küldöm.
Ár: 39000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 100ml hiánytalan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mariann33

2021. október 18.

Amikor először teszteltem,azonnal tetszett,kifújástól a végéig,ezt szeretem a legjobban,amikor egy illat frissen fújva is jó,nem kell tízezrekért órákat várni,hogy viselhető fázisba érjen.Na,ez nekem ilyen volt első teszteléskor,csakhogy ezzel együtt azt is azonnal éreztem,hogy ezt bizony ismerem már valahonnan..régről..hetekig evett a fene,majd újra teszteltem és beütött!
Lancome Miracle!Legalábbis a 20évvel ezelőtti Miracle-nek pontosan ilyen illata volt,mint ennek az első 1órája!
Mivel abból sokat elhasználtam,sőt még utánzatát is,mert nagyon szerettem,elég volt belőle,lezárult az a korszak,ez az illat a 20évvel ezelőtti időkhöz kötődik(emlékekben,életszakaszban,stb),így emiatt nem szeretném használni,annyi de annyi illat létezik,ennél klasszisokkal jobbak,és valahogy nekem nem jutna eszembe hogy ez egy Chanel.
Az én tapasztalatom is azt mutatja,hogy nem elég egyszer tesztelni,és ha lehet,egy nap csak egy illatot teszteljünk.Ami a márkát illeti..hát ez az illat jó példa arra,hogy nagyobb dicsőséget élvezzen egy átlag illat,csak mert Chanel.
Ha valakinek az orra alá tenném de nem mondanám meg mi ez,kíváncsi vagyok tetszene e annyira,mint tudván hogy Chanel?
Mégis ami miatt nem venném meg,az a leszáradása..egy az egyben ugyanaz rajtam mint az Allure sensuelle,én úgy mondom papír szagú,mert annyira száraz valami,talán mint a faforgács..🤔és ezt eddig még csak ennél a két illatnál éreztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

floracska6

2021. május 18.

Érdekes de nekem a Chance flankerei jobban tetszenek mint az anyaillat. A sima EDP-ben túl karakteres a rózsabors, amit alapjaraton szeretek de az anyaillatban nagyon orrbavág.
A Fraicheben egyebkent nagyon halovanyan érzem csak a rokonságot az EDP-vel de ez semmit sem von le az értékéből. Egy elképesztően karakteres, egyedi illat amiben a citrusos-pézsmás-fás jegyek játsszák a főszerepet. A túlontúl citrusos illatokat egyébként nem szeretem de itt a fás illatjegyek olyan selymes balance-ban vannak a citrussal, hogy jól esik viselni.
Jelenleg a Tendret használom, belőle csak illatmintám van de erősen gondolkodom a beszerzésén :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

ettajames

2021. április 4.

Alapvetően kerülöm a túlzottan citrusos illatokat,pl.DKNY és hasonlóak, de számomra ez egy igazi, összetett műalkotás, aminek "mélysége van", leszáradva rajtam a citrusosság egy friss virágos-fás, határozott, nőies illattá szelídül. Tartós, több nap után is érzem a ruháimon. Tényleg energizál, a reggeli készülődéskor ez a pont az i-re, abszolút magabiztosságot ad ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

UrbanSkyline

2021. március 24.

Top illat, a legjobb parfümöm, ami valaha volt. Tartós az illat a bőrön és ruhán is. Jó érzés, mikor megérzem egy régebben használt ruhadarabon (sálon pl), nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

gladiola

2021. március 19.

Nagyon szeretem ezt az illatot is és nekem is mindig van belőle a repertoáromban. Illetve sokáig kitart, mert sok Chanelem van és mindegyiket szeretem és hordom is.
Szerencsére az én környezetemben nem éreztem még soha senkin. (Sajnos illat-féltékeny vagyok)
Én csak meleg időben használom és rajtam egyáltalán nem lesz férfias, hanem olyan Chanel-esen 'édes'. Vagy inkább ínycsiklandó.
Nagyon szeretném, ha én is olyan érzékletesen tudnék illatokat elemezni, véleményezni, mint ahogy sokan Közületek. Vannak felhasználók akiknek rendszeresen olvasom a véleményét, még ha az adott termék épp nem is érdekel. Élmény ezeket olvasni, olyan kultúráltan tudnak nemcsak dicsérni, leírni , hanem a nemtetszésüket is kifejezni, hogy ilyenkor mindig az a benyomásom, hogy igazi hölgyek lehetnek, akik értéket képviselnek és adnak át a környezetüknek.
Szóval én sajnos nem tudom elemeire bontani az illatot. Csak póriasan leírom, hogy imádom ezt az illatot. Chanel parfőmörei szerintem művészek, Olyan elképesztően simítják egybe az egyes összetevőket, hogy az valami elképesztő. És ahogy már többen is írták: mindig minden illatukban ott van az a kis Chanelade... az a közös alap. Ebben is. Pézsma, pacsuli, jázmin, ámbra - elképesztő hogy milyen variációkat tudnak kreálni ezekből. Nekem nem hasonlít sem a Chance vonalból semmire, sem egyéb más parfümre.
Azt hiszem a 'sikkes' jelzőt tudnám hozzárendelni. Nem az a mereven elegáns, megközelíthetetlen pára, de nem is játékos (nekem és rajtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

riatai

2021. február 13.

A harmadik próbálkozásom vele. Több, mint tíz éve volt az első. Fújkàltam magam vele, de nem találtam magamra benne. Tavaly újra hozzám került egy üveg (csere útján). De ismét túladtam rajta. Úgy éreztem, túl citrusos, túl teás. Aztán tegnap megérkezett. Itt, a km-en sikerült és végre beütött. Bár kint röpködnek a mínuszok, valamiért mégis hozzá rajtam azt, amit kell. Imádom benne a jázmint és a pacsulit. Rajtam is édeskésre szárad, amit kimondottan szeretek benne. A Chance gyűjteményemből már csak ő hiányzott. A Tendre-t nem szárnyalja túl, de most egy pár napig csak őt fogom fújkálni... 5 csillagos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Verona5

2021. február 7.

Most jött, így télen, amiről azt hittem, hogy csak nyári illat! Hát nem, ez nagy tévedés!

Az elmúlt napok kitavaszodása miatt valami könnyedre vágytam és pont jókor érkezett! Teljesen friss, hordozza a tavasz ígéretét, de kitűnően együttműködik a hidegebb hőfokkal is. Olyan a hatása, mint a Chance Eau Vive-nek, határozottan felvidít és energikussá tesz, sok plusz pontot ad a napomhoz! Egyben elegáns, Chaneles, nőies is a leszáradása, rajtam szerencsére nem borotvahabos. Pl. a mások által nőiesebbnek mondott sima Chance és a Tendre nekem nem igazán tetszik, ők inkább a Mademoiselle irányt képviselik szerintem.

Az Eau Fraiche nem egy erős illat, de a kollégák a reggeli fújásokat is érezték a szobámban, tehát lehet érezni a kellemes felhőjét! Hozzá kell tennem, hogy reggel nem spóroltam a fújásokkal, az biztos!

Ma, az ámbrák újra tesztelésekor is a karomon van, persze egy kicsit feljebb, épp elég közel az orromhoz. Azt sem tudom, hogy melyikbe bújjak jobban! Igazi illatcsapodárrá váltam - élvezetes egy szenvedély!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 7.

Regi88

2021. január 26.

Valószínű, hogy a bőröm tette maszkulinná, még azt sem mondhatom, hogy unisex volt rajtam. Friss , férfi borotvahab , na ilyen volt rajtam.
Szoktam sajnálni a parfikat , amiket eladok, na de ez kivétel volt.
Ruhán szagolva sem éreztem női parfümnek, inkább unisexnek.
Tartós, friss...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Szoktam sajnálni a parfikat , amiket eladok, na de ez kivétel volt.
Ruhán szagolva sem éreztem női parfümnek, inkább unisexnek.
Tartós, friss...

laregina

2020. október 4.

Tenyleg finom, kulonleges friss nyari illat, nehez volt Ilyet talalni, bar rajtam nem annyira tartos. Nekem az eau tendre jobban tetezik de ezt is szeretem, attol fuggetlenul jar az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2020. június 25.

nem találtam évek óta tőle jobb és finomabb nyári illatot, és az a legjobb hogy nem változott az illata ,tartós, friss nőiesen vonzó illat ,remélem még pár évig nem fogják változtatni! szeretem nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)