Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

Chanel Chance Eau Fraiche EDT 100 ml teszter
Ár: 18000 , Eladó: Wacskamati
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost vagy Budapest személyes
Ár: 5.000 Ft , Eladó: Wacskamati
Állapot: 50 ml-es üvegben 10 ml van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost is lehetséges
Cseniko

2019. november 15.

Nagyon szeretem!
Nekem ez az illat valahogy egészen idén nyár végéig elkerülte a figyelmem. Coco Madmoiselle-t már évek óta használom, de nekem nem szerelem...ellenben Ő!
Szerintem azoknak is telitalálat akik csak egy könnyed, citrusos, (de semmiképp sem unalmas) nyári illatot keresnek, de nekem személy szerint ettől sokkal több!
Tele van a nyár emlékeivel, de szeretem magamon még most novemberben is!
Ha hiszitek, ha nem én gin-tonic-ot érzek benne és imádom :D
Frissítő, sportos, vidám, de karakteres és ezer élményre emlékeztető!
Sajnos rajtam nem túl tartós, de megbocsátom neki. Ha elfogy mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Nagyon szeretem!
Tele van a nyár emlékeivel, de szeretem magamon még most novemberben is!
Ha hiszitek, ha nem én gin-tonic-ot érzek benne és imádom :D
Frissítő, sportos, vidám, de karakteres és ezer élményre emlékeztető!

andeee21

2019. október 2.

Az ÖRÖK kedvenc parfümön. A legfinomabb illat, amit valaha használtam. Ára miatt ügyelve, különleges napokra és alkalmakra tartogatom. Ez az az illat, ami legjobban illeszkedik hozzám. Használat után napokig érzem a kabátomon, órámon. Ha lehetne több csillagot adnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Melpa

2019. október 1.

Abszolút kedvenc, mindig tartok belőle. Tartós, különleges, a ruhán és hajon pedig napomig is érezni. Friss és elegáns, nekem nem csak nyárra, hanem egész évben imadnivaló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

leila0803

2019. július 19.

Végre működik rajtam! Csodás, friss, nőies illat. Harapni valóan frissítő, mégis elegáns. Nyàrra tokeletes valasztas!

Nem tudom mitől vált a régen férfi arcszesszé rajtam.... de a lényeg, hogy most már nem teszi. :)

Update: Szerelem dùl kozottunk. Friss, noies, finom; es citrusos parfum letere tartos is. Elso pillatattol az utolsoig tetszik, nyarra maga a tokely!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 19.

Qwerty

2019. június 14.

A sok egyforma édes-büdös-nehéz-fojtogató drága lötty között valóban felüdülés. Látszik az odafigyelés, a minőség, nagyon egyben van az illat, rajtam a tartósság is rendben. Az eleje csak kicsit torokkaparó, nem hívnám édesnek, de sajnos nem édesnek sem. És ami a legrosszabb, vmi tisztítószer "aromája" is felrémlett bennem. De leginkább semmilyen...szörnyen nagyon semmilyen. Súlytalan illat, és nem a szó könnyed értelmében. Az utolsó csapás az, hogy édesre szárad. Nem lettünk barátok.
Viszont ha valaki a környezetemben ezt használná, alapvetően hálás lennék, és nem éreznék késztetést arra, hogy feltépjem az ablakokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Picieri

2019. június 4.

Életem első Chanel illata, és remélem nem az utolsó! :) Megfoghatatlan friss illat, igazi nyári szerelem, olyan ellenállhatatlannak érzem tőle magam tőle, felpezsdít, szexi, vonzó és érzéki nővé varázsol. Eddig minden pasinak tetszett rajtam. Különleges és egyedi, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Fufina

2019. május 6.

Két parfümöt használok egész évben: télen-ősszel az Armani Aqua di Gioiát, tavasszal nyáron pedig ezt a Fraiche-t. Abszolút nyári illat, rettenetesen friss, kirobbanó érzésem lesz tőle, akárhányszor magamra fújom (nem mellesleg párom is imádja, szerencsére mindkettőt). :) Érdekes, hogy nekem rengeteg parfüm az édes kategóriába esik, mindig is a friss, üde illatokra vágytam magamon, ha parfümről volt szó. Mondhatni, kicsit maszkulin is, de ez nem zavar, mert sokszor én is tudok az lenni...ez az illat egy igazi vagány, humoros, bátor, üde lány illata, aki úgy szeretne kitűnni egyéniségével a tömegből, hogy közben nem tolakodó, és nem erőltetett. :) Nekem a tartósságával sincsen gondom, igaz, én a ruhámra szoktam fújni, szerintem ott sokkal jobban megmarad, mint bőrön, és nem is irritálja az érzékenyebb bőröm. Ajánlom mindenkinek, aki a frisseséget, könnyedséget keresi egy parfümben! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Jules

2019. február 11.

Az amikor egy pici ünnep a mindennapokban, amikor magamra fújom. Elragadó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Az amikor egy pici ünnep a mindennapokban, amikor magamra fújom. Elragadó.

Katleen

2018. december 11.

Nagyon szeretem a citrusos illatokat, de ebben van valami ami zavar. Ettől a Dkny -Delicious parfüm is jobb és olcsóbb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

LevaCafa

2018. november 24.

Tavaszi-nyári örök darabom! Remélem jó sokáig lesz a chanel választékában. Nekem az utántölthetős 3x20ml-em van, így könnyen jöhet velem bárhová. Üde, zöld, de luxus illat, amit el is várok egy Chanel márkától. Egy picit lehetne tartósabb, bár én így is imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.