Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

Andy B

2013. május 4.

Egy csodálatos illat, amely virágokba borult rét illatát juttatja eszembe egy kiadós nyári zápor után...tartós, sokáig érezni a bőrön. Mindenképpen jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Babooca

2013. május 4.

Nyaranta használom, kis mintát kaptam belőle. Nagyon finom, friss és nőies illata van. Mikor a csupa csipkés pamut tunikáim jönnek a képbe, akkor használom őt. :) Ha jellegtelennek számít is, akkor is tetszik az enyhe tisztaságillata. Nem lesz tőle hányingerem 40 fokban sem, sosem tudom megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

KvamurLamur

2013. május 4.

Abszolút szerelem :) tartós, különleges és soha nem fájdult még meg tőle a fejem (ami nálam hatalmas pluszpont).

kicsim1978

2013. április 13.

Imádom!Nem fújom magamra egyik parfümöt sem mint a pacsulit,mert a bőröm nem bírja.De bármilyen keveset használok is,mindig van aki megkérdezi mi ez,mert olyan isteni.Valóban,szerintem fiatalos,de ugyanakkor magabiztos nőknek való!Nem nehéz illat,de estére is jó!Inkább nyári illatnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Svetlana

2013. április 13.

Amikor kifújtam nagyon tetszett. Igazi friss, citrusos illatnak tűnt. Fél óra elteltével azonban a bőrömön szúrós, férfias lett. kár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Klara75

2013. március 22.

Hihetetlenül üde és tavaszi virágos. Nekem abszolút nem férfias, ezt használom egy ideje de legközelebb jobban megszaglászom:) Szerintem nagyon finom és visszafogott illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

diaziana

2013. március 17.

Friss, tiszta, könnyű és üde. Ezek jutnak eszembe róla. Számomra a tökéletes nyári illat. Úgy citrusos és lédús, hogy közben egy cseppet édes. Nem érzem maszkulinnak, legalábbis az én bőrömön nem tűnik úgy. Tartósságával nem vagyok egészen megelégedve, rajtam 3-4 órát bír, de annyira szép nekem, hogy meg kell kapnia az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

banyadék

2013. március 13.

Ennek az illatnak is, mint a többi maszkulinos parfümtársainak - ami ugye nem a rózsaszín illatkategória - a pézsma ott található az alapjegyei között. A pézsma a hím állatok prosztatájában termelődik természetes úton. De tudjuk, hogy az általunk viselt parfümökbe mind-mind hamisított, vegyi úton előállított termék kerül. Szóval a férfiasság ennek a jegynek köszönhető. Számomra ez parfüm némi hasonlóságot mutat a Shiseido Zenjével, akiben szintén ott rejtőzik a pézsma. Igaz ő csak papíron volt meg, míg a Chanelt viselem. Kell két-három óra amíg átalakul rajtam és előbújik a női arca. Nagyon tartós illat, hajban, kabáton, párnán sokáig érződik. Ennél a parfümnél le merem írni, hogy talán a karakteresebb, keményebb, hatalomvággyal rendelkező nőknek áll jobban. Remélem nem bántottam meg ezzel senkit. Amúgy jár az öt csillag.

2013.március 13.
Ki kell egészítenem. Pár napja viselem és még nem telt el úgy nap, hogy legalább egy (de általában több) ember meg ne jegyezte volna a finom illatomat. Tudni akarják, hogy mi a neve annak amit viselek. Hölgyeim! Ő az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 13.

2013.március 13.

moncsi29

2013. február 25.

Nagyon kellemes,friss illat.Nekem kicsit maszkulin,ami nagyon tetszik,szeretem az ilyen jellegű illatokat.
A legjobb barátnőm tavaszi-nyári illata.Csak ezért nem veszem meg,mert ez már az Ő egyéniségének a része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

oroszdetti

2013. február 24.

Új társaságban 10-ből 8-szor megkérdezik, milyen parfümöt használok, annyira kellemes. Sosem válnék meg tőle, különös tekintettel a twist&spray kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.