Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

Ár: 5.000 Ft , Eladó: Wacskamati
Állapot: 50 ml-es üvegben 10 ml van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost is lehetséges
verocska

2018. november 15.

Nagyon friss, kulonleges illat, nem hivalkodo, a rozsaszin verzional sokkal jobban szeretem. Mindennapi hasznalatos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

csakmoni

2018. október 29.

Nagyon megszerettem. Érdekes, az első néhány alkalommal férfias, nagyon száraz volt, rendszeres használattal már egészen puhának érzem. Sajnos, nem olyan tartós, mint reméltem. Ahhoz, hogy érezzem, kétszer-háromszor újra kellene fújnom, az bizony legalább hét-nyolc fújás, és ez nem az az ár..... Így sajnos csak annyi, mintha a testápoló illatát érezném.
Újra: Többször is elhatároztam a nyáron, hogy eladom, annyira illanós. Ebben a hűvösebb időben jobban érzem magamon, ruhán napokig, a hajamon is estig. Sajnos bőrön nem, de szeretem, illik hozzám, megtartom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 29.

Julcsi89

2018. szeptember 17.

Ez volt számomra a tökéletes parfüm számomra egy igazi dögös nőies illat... nagyon finom illat és nagyon karakteres

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

audreyenn

2018. június 30.

Örök kedvenc. Sajnos magamon egy idő után nem érzem, de mégis leírhatatlanul finom illat.
Nem feltűnő, nem tolakodó, épp ellenkezőleg, észrevétlenül varázsol el mindenkit körülöttem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

pearldiver66

2018. június 23.

Szerintem ez egy végtelenül kellemes, üde illat, nagyon is szerethető! Jól érzem magam tőle! De egy baj van vele, mint a legtöbb Chanellel, irreális ára van és nem tartós! Ezért a pénzért többet kellene nyújtania tartósság szempontból! De nagyon kellemes illat, ez tuti!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

eszcsy96

2018. június 14.

Rajtam ez az illat nem akar működni, pedig próbáltam már télen, nyáron...mindig szúrós és férfias lett. Nagy kár érte, mert minőségi friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

kiskecske

2018. június 7.

Friss, üde citrusos és lágy picit púderes, testápolójával együtt fantasztikus, de csakis nyáron, nagy melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 7.

Lencseee

2018. május 22.

A Chance flankerei közül ez a legkevésbé liebling. Nagyon uniszex illata van az erőteljes citrus/cédrus miatt, ami az eddigi édeskék után furcsa. Nagy melegben oké, mert akkor inkább csak a citrusosság jön elő rajtam, de langyos időben a cédrus az az én orromnak maszkulin. Nem is gondolom azt, hogy én ebből valaha veszek még egy üveggel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Miracska80

2018. április 3.

Nagyon szeretem,könnyű tavaszi/nyári illat és imádom a citrusos illatát magamon.És nem utolsó sorban tartós is.Én imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

nagybvivien

2018. március 20.

Nekem Ő az Igazi! A tökéletes. Imádom. :) 2 éve találkoztam vele először, most fogyott el a második üveg... nemsokára beruházok a harmadikra.
Soha ennyiszer nem kérdezték még, hogy mi van rajtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Soha ennyiszer nem kérdezték még, hogy mi van rajtam :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.