Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

Raspberrycheesecake

2018. január 25.

IMÁDOM, tökéletes tavaszi illat. Tavasszal, kora ősszel szoktam használni, nyárra nekem sok lenne. Egy fújás elég belőle egész napra, és aminek nagyon örülök, hogy 4éve használom és idáig még csak egyszer éreztem, hogy valaki az "én illatomat" használja, nem olyan "tömeg parfüm", mint a Sí/Paco Rabannne....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Ildiko9

2018. január 7.

Jujj, de nagyon-nagyon nem! Pedig imádom a Chanel illatokat, de ez már annyira férfias, hogy inkább mellőzöm.. Ajándékmintába kaptam, próba és a kellemetlen szúrós szagot (bocsánat) felváltotta valami borotvahab illat. Nagyon-nagyon le akartam mosni, ami viszont tiszteletreméltó, a tartóssága EDT létére..sajnálom, nekem nem ilyen a frissesség :) A 2 csillag a tartósságnak szól, mert az üvegcse sem fogta meg a szemem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Timi27

2017. november 2.

az igaz, hogy friss illat, inkább nyáron jó, de sajnos rajtam olyan volt mint ha férfi after shave lenne rajtam... így sajnos túl kellett rajta adnom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

googles

2017. október 13.

A Chance sorozat mindegyik darabja pont az en zsanerem, nem a nev miatt, hanem mert nem zavar bennuk semmi es nagyon beletalalnak az izlesembe. Jo ez a kirobbano, konnyu, friss citrusos felho. A fraiche is kivansaglistas... VOLT!!! Eloszor az Eau Tendre-t vettem meg nagy meretben, de a Vive-et is hasznaltam sokat mintakbol es ugy erzem, nekem mindegyik kell! :) Sima Chance-om is van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

felho

2017. október 13.

A tökéletes nyári parfüm. Friss, üde citrusos de mégis édes. Rendkívül elegáns és nőies, nem tolakodó, tisztaságot és stílust áraszt. Ezt a parfümöt az értelmiségi, divatos elegáns nő hordja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Zelmora

2017. szeptember 14.

Évek óta használom - rajtam a virágos, édes jegyek maradnak meg a legtovább - nagyon tartós. Szeretem, de nem állandó jelleggel, ugyanis úgy tünik ez egy igen kedvelt parfüm és elég sokszor szembejön velem. Kaptam rá dícséreteket, és magán viseli a jellegzetes, messziről kiszimatolható Chanel minőséget. Fiatal hölgyeknek ideális - könnyen viselhető parfüm és jó befektetés ha valami friss illatra vágysz amiről lerí, hogy igényes. Nem mondanám kimondottan szexinek, inkább nappalra ajánlanám. Nőiesen diszkrétek benne a "fiúsabb" illatjegyek, az én orromnak ez egy jól átgondolt, komplex illat ami kiemelkedik az édes, púderes futószalag-női parfümök közül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 28.

Ahányszor próbálkoztam vele, mindig én is ugyanoda jutottam, volt, akin nagyon finomnak és nagy hatósugarúnak éreztem, magamon meg mintha semmi nem lett volna. Vagy ha éreztem is valamit, az egy friss, de semmilyen különleges jegyet magából nem mutató illat volt, amire nincs szükségem. Sajnálom, hogy nem illünk úgy össze, ahogyan én szeretném, de ettől még egy jó illat - másokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Mufurcka

2017. június 21.

Fújóst vettem egy krémmániás kartársnőtől itt, azt próbálgatom. Tendre és Vive megvan, szeretem őket, gondoltam ezt is fogom, sajnos eddig nem úgy néz ki. Irigylem akiken a szép oldalát mutatja, nekem többször megjegyezték, hogy: nem volt más parfümöm és a férjemét kezdtem használni?! Vagy ami a legdurvább volt, társaságban beszélgetés közben rámnézett az illető és azt mondta, hogy .... úgyis úgy éreztem hogy itt túlteng a tesztoszteron. Na, hát ezek után be kell lássam, ez nem az enyém...:)))
Legutoljára tegnap a fiam: ezt a fújóst apának vetted? :D
Tartóssága és hatósugara nagyon jó, ezt meg kell hagyni! A férfias jegyek szerintem amik rajtam teljesen dominálnak az a vetiver, pézsma, cédrus... annyira sajnálom:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Legutoljára tegnap a fiam: ezt a fújóst apának vetted? :D

bobherceg80

2017. április 23.

Citrusos a kifújáskor,utána kicsit pázsmásabb kellemes,finom,elegáns illat.Az egyik legjobb nyári parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Marcsi66

2017. április 5.

Az anyaillat a nagy kedvenc,de ezt a "bikinis" Chanelt is használom,amikor már tényleg beköszönt a meleg,Boldog eleganciáját élvezet viselni,az évszak jellemzően zöld színében,ismét csak tündöklést hozó,és megannyi bókot.Citrusok lenge fuvallata,majd egy érzéki virágból fakadó szépség,ami egész nap velünk marad,rajtam maszkulin jegyek nem mutatkoznak,Hibátlan,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.