Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

csakaaa

2017. március 4.

A tökéletes nyári illat számomra, vizes, citrusos, könnyű, rajtam nagyon tartós és jól működik, többen megkérdezték, hogy mi ez az illat, mikor viseltem. Alig várom, hogy újra meleg legyen, és használhassam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Szninka

2017. február 27.

Kellemes bár annyira nem az én világom, ajándékba kaptam, nem túl sűrűn használom, ha egyszer elfogy biztosan nem veszem újra, bár ez a parfüm értékein nem ront, hiszen ez csak az en ízlésem miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Hanna83

2017. február 20.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom. Próbáltam mást is, de ehhez térek vissza mindig, mert semmilyen más illatot nem tudok magamon elviselni csak ezt. Friss, érzéki, tartós, lendületes, a figyelmet magára vonó, de ugyanakkor nem tolakodó illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

nyarigabi

2017. január 12.

Most télen cseréltem. Persze nem bírtam ki, és viseltem ebben a hidegben, de kár volt. Míg a sima EDT a legjobb hidegben,rajtam ez a változat teljesen szétesett és azonnal el is tűnt. Az eau tendre verzió is ilyen, kívánják a 15 fok feletti hőmérsékletet, a tavaszi szellőt. Az eau tendre a nyarat sem bírja, 30 fok körül már nem jó, remélem az eau fraiche igazi kánikulaillatom lesz (de ha nem az se baj, arra ott van a Moschino Funny). Kár, hogy az eau vive nem nyűgözött le, azzal teljes lenne a kollekció.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

free

2017. január 2.

Akinek a bőrre a könnyedebb illatot adja jól vissza. Nos, ez a parfüm annak való. Már nem vagyok 20 éves. Szülinapomra kaptam a férjemtől. De, nekem tartôsnak bizonyult és teljesen harmonizált a személyiségemmel. Akkoriban a munkahelyemen hárman is használtunk klasszikus, nagy márkájú parfümöket. Az igényesebb klíenseink az enyémet dicsérték. Azt mondták, hogy rendkívüli kellemes, könnyed, citrusos illatot éreztek rajtam. De a helyiséget elhagyva is szimatolták még a frisseségét. Természetesen kora reggel fújtam be magam, és ezt 16 órakor jelezték nekem. Szóval, ha sok pénzem lesz,újból veszek! A párom már nyugdíjas... kicsi az esély, hogy tőle újból megkapom. Mivel annyira egyek voltunk én és ez a parfüm. A kérdés: vajon lecseréljem - e a partnerem? Szóval nekem ez a Channel az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Burya

2016. december 4.

Nagyon nem szeretem a Chanel illatokat, de ezen megakadt a szemem. Gondoltam, adok neki egy esélyt. Nem bántam meg, nagyon friss, gyümölcsös illat volt kifújáskor. Később viszont mintha tömény citrommmá változott volna... Most megint megillatoltam, a citrom eltűnt belőle, a végére egy kis fás jázmin illat maradt, inkább férfi illat, mint női. Annyira azért nem hűha. Azonos tartóssággal szinte ugyanezt az illatot más háztól is be lehet szerezni, bár tapasztalataim szerint sokan képesek csak azért kiadni egy vagyont, hogy elmondhassák, Chanel-t használnak. Nyilván van valami alapja a népszerűségüknek, de szerintem sokszor túl van ez már lihegve... Összességében nem rossz, friss, ahogy a neve is utal rá, kissé maszkulin, de nem egy könnyen felismerhető illat, nem nyitott új dimenziókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Evolintentz

2016. november 7.

Imádtam, egész nyáron ezt hazsnáltam, pedig nem vagyok nagy rajongója a Chanel parfümöknek. Viszont sajnos rajtam sem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Villango

2016. november 3.

Mostani fejjel a legelviselhetőbb Chanel parfüm, ő az egyetlen amiért pénzt adnék ki.
Többször hordtam már, de egész üveget sosem vettem. Mindig nagy elánnal futok neki, aztán nagyon hamar lecseng egy full tiszta szappanillattá, az pedig kb 3 óra múlva el is tűnik rólam. Ezért én képtelen vagyok huszonezreket kiadni.
Szappanillatom van, bár nem friss, de most úgyis jön a tél....az egy Sarah J.P. illat, reggeltől késő estig megcsap magamon, töredék ennyi pénzért.
Nem tudom...tetszik persze, de sokkal nagyobb a füstje mint a lángja, ezért nem szimpatikus ettől ez az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

SophieBalogh

2016. október 4.

Nekem az abszolút kedvenc, örök illatom! Hosszan tartó, jellegzetes, kifinomult, de egyben friss, fiatalos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Kkrisssz

2016. augusztus 17.

Hát érdekesen vált a kedvenc nyári parfümömmé... Ajándékba kaptam még tavaly, viszont amikor befújtam vele magam, nem tudtam elviselni. Irritált az illata, fájt tőle a fejem és ingerültté váltam tőle. Elő se vettem, sőt még eladásra is kínáltam.. Aztán idén tavasszal elfogyott a parfümöm, amit már amúgy is meguntam, és valamilyen új illatot akartam kipróbálni, de egyszerűen nem találtam meg azt amelyikre azt mondtam volna, hogy igen, ez az én illatom. Így hát egy nyári kerti party előtt, mivel nem volt más, kénytelen voltam előszedni ezt a parfümöt ( " take a Chance" alapon :D ) , és imádtam. Nem tudom mi történt majd' egy év alatt a parfümmel, vagy épp velem, de ez lett az az illat amire azt mondom, hogy én vagyok.
Nyárias, friss és egyáltalán nem tolakodó illat. Legalábbis az én bőrömön. Tartóssága egy tízes skálán viszont 6-os, ennek ellenére 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.