Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

Kkrisssz

2016. augusztus 17.

Hát érdekesen vált a kedvenc nyári parfümömmé... Ajándékba kaptam még tavaly, viszont amikor befújtam vele magam, nem tudtam elviselni. Irritált az illata, fájt tőle a fejem és ingerültté váltam tőle. Elő se vettem, sőt még eladásra is kínáltam.. Aztán idén tavasszal elfogyott a parfümöm, amit már amúgy is meguntam, és valamilyen új illatot akartam kipróbálni, de egyszerűen nem találtam meg azt amelyikre azt mondtam volna, hogy igen, ez az én illatom. Így hát egy nyári kerti party előtt, mivel nem volt más, kénytelen voltam előszedni ezt a parfümöt ( " take a Chance" alapon :D ) , és imádtam. Nem tudom mi történt majd' egy év alatt a parfümmel, vagy épp velem, de ez lett az az illat amire azt mondom, hogy én vagyok.
Nyárias, friss és egyáltalán nem tolakodó illat. Legalábbis az én bőrömön. Tartóssága egy tízes skálán viszont 6-os, ennek ellenére 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Zafina

2016. augusztus 5.

Nagyon tetszik, friss, üde illat - nyárra tökéletes választás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Nagyon tetszik, friss, üde illat - nyárra tökéletes választás!

Grumpi

2016. július 17.

Imádat egy illat!Használtam minden évszakban,bár minimális citrusos beütése van passzol még télen is!Viszont!Nagyon hamar elveszti az illatát és senki nem veszi észre rajtam,anyumon úgyszintén max fél óra!Ezért a pénzért rengeteg hasonló és tartós illatot veszek.Kár érte mert az alap Chance örök bérletet váltott a polcomra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

poussemousse

2016. június 23.

Hmmm - jól esik melegben megszagolni az üvegböl ezt az illatot - olyan, mint egy jó, friss hüsítö fagyi. Folyamatosan szagolgattam - aztán beszereztem egy mintát és hajrá!
Kipróbálva reggel frissnek ( és fiatalnak) éreztem magam vele, jókedvüen indult a napom - új energiát kaptam, boldogan szaglásztam magamon friss szerzeményemet. Citromos - friss - füves - fás. A nap folyamán egyre inkább átment aztán az illat férfias frissbe ( ilyesmi mondjuk egy Armani Aqua di Gió ffiillat) - és itt is maradt. Viselve kikopott belöle az a kevés nöcis felhang, amit az üvegben annyita kedveltem. Ezt hiányolva viszont így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 23.

La-Fee

2016. június 16.

Gyönyörűen harmonizál a bőrömmel, párszor kis mintám is volt belőle, mindig elhasználtam. Ez az az illat, ami az elejétől a végéig szép. Nemhogy szép, imádni való! Nem karcos, légiesen friss, zöld, nem édes , inkább fátyolszerű párás eső.
Zöld, citrusos az elején, a végén pedig eső áztatta virágoskert. És tartós!
És momentonak néha megvillan az anyaillat benne, csak, hogy emlékezzünk.... :)
Ezer csillagos!

Na jó, nagylány vagyok már és ez hozzám kellett, hogy tartozzon!! Most teljes a kör, legyőzhetetlen vagyok! :D Kellett, nagyon imáádom! Totális önbizalom koktél, a fejembe szállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Zöld, citrusos az elején, a végén pedig eső áztatta virágoskert. És tartós!
És momentonak néha megvillan az anyaillat benne, csak, hogy emlékezzünk.... :)
Ezer csillagos!

Kodi

2016. június 6.

Ha jön a péntek.... kora délután álmosság tör rám, érzem merülnek le az elektrolitok, na ilyenkor szoktam beugrani a parfümériákba. Nem biztos, hogy a legjobb állapot parfümöt próbálni, nem is szoktam ilyenkor vásárolni. Van egy kis idő, bátyám iszonyatos türelemről tanúbizonyságot téve kitesz a Müllernél, irány a Chanel polc. Már régen akadt kezembe az eau fraiche teszter, és újra meglepődöm milyen jó kis illat. Hazafelé az autóban bátyám meg is jegyzi, mi uralja ennyire a légteret... Hát, persze, hogy Chanel. Talán a Joy napokon enyém is lesz! :)
Ahogy ma gondolom: sajnos még mindig nem az enyém, de nem is tudom miért. A Müllerben láttam belőle kisebb kiszerelést, azt talán megengedhetném magamnak, mert webáruházból nem szeretnék Chanelt rendelni. Olyan szép ez a parfüm, valahogy egy gyékényen áll nálam a Cristalle Eau Vertévvel, csak az karcosabb egy kicsit, harcos gall amazon, míg ez a kiasszonyos chanel báj képviselője kicsi cédrusos fricskával. Hétköznapi csábításra használnám, amolyan folyamatos agybirizgának, ha - egyébként mission impossible - egy szobába költöztetnének a Zemberrel, akire elég rágondolnom, hogy munkaképtelen legyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

rozuska

2016. május 3.

Az illatát nagyon szeretem. A Pleasures Fraiche volt a riválisa, de ez, a picit maszkulin volta miatt (persze, csak rajtam) vereséget szenvedett. Ettől függetlenül max. pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 3.

Mentacska

2016. április 15.

6 éve találkoztam vele először. Az első illat amire aztmondtam igen, ez vagyok én. Addig nemtudtam mire képes egy parfüm. Azóta semtudok nélküle lenni, igaz a chance edp testvére nélkül sem, de az nekem alkalmi kategória... Ez viszont számomra bármikor, bárhová... Egy drága tökéletesség, ami megéri a pénzét, sok örömet tud okozni, ha gazdájára talál!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 15.

Esztibeszti

2016. április 7.

Egyszerűen felülmúlhatatlan. Igazi friss, nyári könnyű illat, de mégis elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Egyszerűen felülmúlhatatlan. Igazi friss, nyári könnyű illat, de mégis elegáns.

csilly73

2016. március 30.

Lehet semmizni, maszkulinozni, és olcsó jellegtelen illatnak jellemezni, ez szerintem mind rágalom. Ez az illat igen is Chanel a javából, csak mint minden más illatuk, és igen is egy nagyon finom, friss, üde, tiszta illat, és bárki próbálja összehasonlítani Dolce Gabbanákkal, és S'Oliverekkel merő sértés! NINCS hasonmása és nem is lesz! Az ára miatt én is próbáltam keresgélni hasonlót, de rájöttem az az igazi pénzkidobás, meg sem közelíti egyik illat sem, ettől CHANEL! csak úgy mint a sminktermékeik, krémjeik..Chanel az Chanel!!!!! Inkább gyűjtögessen rá mindenki akinek tetszik, de ne érje be utánzatokkal, meg hasonlókkal, mert olyan nem lesz. Minden termékük egytől egyig egyedi és megismételhetetlen!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.