Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

BagaMary

2016. február 24.

A kedvenc nyäri illatom!
Könnyü,orrbamäszo kompozicio,nem folytogat a nyäri hösegben.Egy citrusos,hüsitö koktel jut rola eszembe.
Ahhoz kepest hogy csak EDT a tartossäga is kitünö.
Az üvege kisse puritän,de hät mit is värtam a letisztult eleganciät kepviselö Chanel-töl....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

A kedvenc nyäri illatom!
Ahhoz kepest hogy csak EDT a tartossäga is kitünö.

h.ancsi89

2016. február 2.

Nyáron bajban vagyok a parfümökkel, sajnos a friss citrusos illatok nem állnak hozzám közel, így a Gioia kivételével nem is használok mást. Viszont mikor megillatoltam ezt a kis Chanelt, valamit megmozgatott bennem, oké, hogy friss, de valahogy mégis más, mint az összes többi ilyen illat, különlegesebb, elegánsabb. Sok gondolkodási idő és tesztelés után végül vettem egyet és tényleg kellemes. Egyedül a tartósságával és a hatósugarával nem vagyok elégedett, mert mégis csak egy Chanel, de majd meglátjuk melegebb időben hogy alakul rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

magichand

2016. február 1.

6 éve beleszerettem, azóta tart a kapcsolatunk. Nem tudom valaha megunom e. Bármikor jó viselnem, valahogy megnyugtat az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Nikkolino

2016. február 1.

Lehet, hogy Ő lesz a nyári parfümöm. Nagyon friss és zöld illat, de egyben nőies is. Nem tolakodó, de azért van karaktere. Kicsit mondjuk visszatart az, hogy igen népszerű. Magamon még nem próbáltam, de ha tartós, nem illan el pár óra alatt, akkor beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

vanillacaramella.sweet

2016. január 26.

Töménytelen citrus egy kis fűszeres virágossággal. Olyan szinte, mint a Dior Addict Fraiche, bár az tényleg csak citrom. Parfüm színe találó. Nem rossz, nagyon friss,de nem illünk össze. A Tendre a nekemvaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Heloise

2016. január 26.

Mivel az ízlésem az édes cukros parfümök imádata után 180 fokot fordult, -az ilyen jellegű,- friss és fűszeres illatokért egyszerűen megvadulok. Letisztult elegancia jellemzi, komfortos mégis elegáns. Ugyanúgy működik egy lenge ruhában a tengerparton, vagy egy kiskosztümben az irodában. Azt vettem észre, hogy az idő múlásával a párom is egyre több friss illatot kedvel rajtam jobban, mert régen csak a vattacukros illatokat favorizálta, most meg csupa fás, friss parfümöt követel rajtam. Annak ellenére, hogy nem nehéz illat, ultratartós, még nap végén is érezni ami kivételes ebben a kategóriában.
Az ára tényleg irreális, még akkor is ha a "márkát" meg kell fizetni, így sok év vágyakozás után végre most Karácsonykor lett az enyém. Nem számít hogy tél vagy nyár, a cédrus fanyarsága miatt szerintem hideg időben is bátran viselhető, univerzális darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 26.

Strombolana

2016. január 13.

Ez egy ragyogó tiszta friss illat!Citrusos,de nem fanyar,gyorsan elillanó.Kitűnő a tartóssága.Kedvenc zöld illatom,nyárra tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 13.

senskin

2015. december 22.

Citrusos , citrusos, de jóféle citrusos. Ez az igazán viselhető frissesség a nappalok megízesítője! Vigyázat, ez az illat is bolondít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Hencida

2015. december 17.

Húúúúúúúúúú, de húúúúúúúúú. Kettőt néztem, őt és a tendre-t. Mindkettő nagyon tetszett, de kettőt azért mégsem vehetek meg. Gondoltam, hogy egyiket megveszem, a másikkal még barátkozom. Leemeltem a polcról a tendre-t, vagyis azt hittem, de eggyel alá nyúltam, így ő jött haza velem. Amit nem bánok, mert a shoppingolás közben szagolgattam a csuklómat, és már megbántam, hogy nem őt választottam. (még akkor nem tudtam, hogy mellényúltam). Itthon ért a meglepetés, mikor csomagoltam ki, hogy jééééééééééééé, a zöld jött haza velem :))) Nagyon erőteljes illata van, körbeleng mindent, sokáig érezni. Tényleg egy erős, határozott, üde női illat. Én érzek benne egy kis maszkulint is, de ezért még jobban imádom. Nemcsak nyárra tudom elképzelni, télre is. Azt hiszem nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a kis csodára, isteni :) Az üvege pedig maga a letisztult, egyszerű szépség. Semmi flanc, szép és arisztokratikus, mint ahogy a parfüm maga....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

rekaviragm

2015. december 16.

Évek óta használom, nagyon friss, de erős illat. Tetszik, hogy a környezetemben rögtön felismernek róla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.