Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

KISFÙJÒS!!! Chanel Chance Eau Fraiche EDT
Ár: 3.200 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 10 ml parfümszòròban, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost
liliom01

2015. november 27.

Kezdeti szúrósság után, egy könnyű nappalra való parfüm bontakozik ki. Inkább nyáron szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

edo328

2015. november 24.

Régen használtam egy üveggel. Annyira nem az én világom, de egy idő utan megszerettem.
Rengeteg férfi megdicsérte az illatom, korábban ennyi bókot sose kaptam pedig számomra semmi extra nincs benne. De a pasik orra valahogy más :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

ildi84

2015. október 16.

Nagyon finom az illata,imádom..most is van a birtokomban egy száz milis.Egyetlen problémám a tartósságával van..3-4 óra után egyáltalán nem érzem magamon..Ettől függetlenül maga az illat 5* ,és többedszerre vettem újra :) <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

agatha3

2015. október 14.

A legtökéletesebb illat ami valaha is létezett számomra :) rafinalt és közben egyszerü összetétel,tartós,izgalmas,karakteres ,nöies.... Nálam N.1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 14.

biankacohen

2015. szeptember 26.

Szeretem ezt az illatot, nem egy mindennap használatos illat inkább valami komolyabb eseményekre ,mint egy állásinterjú tudom elképzelni.Nagyon tartós annak ellenére hogy csak egy edt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Nagyon szerettem ezt a friss es ude illatot,de sajnos nem tul tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Nagyon szerettem ezt a friss es ude illatot,de sajnos nem tul tartos.

MaCsa

2015. július 1.

Minden nyáron elgondolkodom, hogy ez vagy az eau tendre a kedvencem. :) De szerintem soha nem fogok tudni dönteni ez ügyben! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

nba

2015. június 16.

A Chance sorozatból ez tetszik a legjobban, nagyon finom citrusos, visszafogott illat, a nyári kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Tildi

2015. június 15.

A CHANEL CHANCE kollekcióból ez az ami a legjobban tetszik. Virágos, IMÁDOM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

A CHANEL CHANCE kollekcióból ez az ami a legjobban tetszik. Virágos, IMÁDOM :)

Anickaaa

2015. június 3.

Nagyon friss! Az elején ciprusos illat. Nagyon tartós és rajtam leszáradáskor vmi olyan frissességet produkál ami páratlan. Mint a friss tavaszi levegő. Annyira természetes ilyenkor hogy sokan nem is detektálják parfüm illatnak. Varázslatos! Sportosan elegáns egészségtől kicsattanó boldog fiatal nő képét vetíti! Azt a fajtát akinek ragyog a bőre a boldogságtól, és ha egy zsákot húzna magára is mindenki azt gondolná hogy egyszerűen tökéletes. Ha van olyan hogy boldog illat hát ez az a javából!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.