Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

KISFÙJÒS!!! Chanel Chance Eau Fraiche EDT
Ár: 3.200 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 10 ml parfümszòròban, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost
bellehercegno

2015. május 12.

Chance-k közül az Eau Fraiche áll nálam a második helyen.Igen kellemes és frissítő nyári illat,kiváló tartóssággal.Nemrég vettem belőle egy 10 ml-es fújóst,nagy szeretettel vártam és teszteltem,de meglepetésemre rajtam szinte azonos a Chance EDT-vel,csak elmarad kifújáskor az orrbavágó pacsulis kezdet.Mivel feleslegesnek érzem,hogy 2 nagyon hasonló illatot birtokoljak,így ezt a fújóst feltöltöttem az eladó termékek közé :)
Ud.Elkelt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 12.

Ud.Elkelt. :)

IldaDb1990

2015. április 26.

Friss,ude,noies.Szamomra ez a nyar illata. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Friss,ude,noies.Szamomra ez a nyar illata. ;)

HDR

2015. április 1.

A 25. szülinapomra kaptam és ráadásul a Douglasból (életemben először és szerintem utoljára).
Tetszett a frissessége, de most már nem használnám, nem érzem annyira különlegesnek, mint akkoriban. Ennél elegánsabbra, szexisebbre, nőiesebbre vágyom. Mostani fejjel túl hétköznapinak tartom, arra viszont sajnálnám elfújkálni.
Egyébként kiváló tavaszi-nyári illat, rendkívül fiatalos, már-már sportos a frissessége okán (bocsi Chanel, nem sértésnek szánom).
Nálam fiatalabbaknak viszont elegáns. Csak én vagyok...hhmmm...lassan 30-as. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

Nálam fiatalabbaknak viszont elegáns. Csak én vagyok...hhmmm...lassan 30-as. :D

Anthaval

2015. március 8.

En nem ereztem az elejen szurossagot, kifejezetten kellemes az illata szamomra az elejetol a vegeig. Nagyon bajos illat, igaz nem hagy az emberben mely nyomot, tavaszra illetve nyarra azonban tokeletes valasztas a mindennapokra. Friss, konnyed parfum a huszas korosztalynak,kovetkezo nyari illatom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

elet

2015. február 10.

Imádom! Megunhatatlan! Nekem télen is tökéletes, sőt kifejezetten feldob. Először tényleg van egy kis szúróssága, de 20perc után ennek nyoma sincs. Tartósnak bizonyult, kibír a bőrömön 8órát (hajamon, ruhán természetesen tovább érződik)Igazi nőies, magabiztos, virágos, de mégis friss illat. Én semmi férfiast nem érzek benne (párom sem :-)) Többen kérdezték már, hogy mit használok, mert valami isteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Wacskamati

2015. január 10.

az egyik legjobb nyári illat, fantasztikusan könnyű és elegáns (és tartós)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

az egyik legjobb nyári illat, fantasztikusan könnyű és elegáns (és tartós)

pappkacsa

2014. december 6.

Két éve karácsonyra kaptam (egy icipici még mindig van, mert csak különleges napokon használtam). Minden fújás kincs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 6.

szilvi

2014. július 13.

Sokáig szagolgattam a parfümériákban ezt is meg a Eau Tendre-t is,de nem tudtam eldönteni, hogy illenek-e hozzám vagy sem. Várandosan parfümöt keresgéltem, és valószínű, h a megváltozott ph miatt, az addig szeretett parfümjeim borzasztóak voltam rajtam. És akkor újra magamra fújtam ezt a Chanelt és naaagyon tetszett amit éreztem. Utazós kiszerelésben vettem meg, nagyon praktikus, szép csomagolású, tartós és nagyon finom illatú. Én nagyon megszerettem, de kíváncsi vagyok h szülés után mi lesz vele ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

zovanda

2014. június 8.

Túl friss ,szúrós rajtam.feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 8.

Túl friss ,szúrós rajtam.feltettem eladásra.

ursus

2014. május 22.

2013.07.: Régen egy kolléganőm használta és megtetszett. Kipróbáltam, de szerintem nem a legjobb pillanatban voltam, így nem igazán fogott meg. De a héten úgy döntöttem, hogy absok újdonság után kipróbálom "régi" klasszikusokat. Vettem hát 7 mintát. Hát ez vmi isteni! Csodálatos!!! Első fújásra nagyon zöld, de nagyon hamar átvált egy számomra nagyon kedves illatra. Egész nap magamat kergettem, mint egy kutya :) Már keresem is a legolcsóbb forrást... :) ***5

Update: Megszerezve! Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 22.

Update: Megszerezve! Imádom! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.