Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: momo, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml (utántöltő: 3x20 ml)
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: ciprus-virágos

Illatösszetevők: citrom, cédrus, p.bors, jázmin, vetiver, pacsuli, ámbra, pézsma

KISFÙJÒS!!! Chanel Chance Eau Fraiche EDT
Ár: 3.200 Ft , Eladó: Timi8
Állapot: 10 ml parfümszòròban, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost
beautifullife

2014. március 27.

Végre egy nyári illat, ami tetszik.
Még fogom párszor próbálni, hogy érezzem, illünk-e egymáshoz, de annyit bizonyosan tudok, hogy megéri a maximális értékelést.
Nincs túlkomponálva, túlcsicsázva. Teljesen frissítő illat, de emellett puha, selymes, mint egy chiffon maxiruha. Úgy érzem teljesen mást produkál tavasszal, mint nyáron. Tavasszal egy zöldülő rét, nyáron pedig egy jeges limonádé. Többfunkciós és hordozza mindazt, amire a meleg időkbe szüksége van egy hölgynek nappal.
Szerintem látatlanba is meg lehet mondani, hogy Chanel. Mindannyiuk hordoz valamit, ami ugyanaz, de mégis más mindegyikükben. Még igyekszem rájönni, mi az.
Kacérkodok még vele, de egyértelműen felkerült a tavaszi-nyári potenciálisok listájára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Végre egy nyári illat, ami tetszik.

laracroft

2014. január 19.

Nekem még télen is kellemes...érdekes, mert megvan benne az eredeti Chance alapja, mégis más, erősen citrusos, frissítő, de az az original Chanel alap hihetetlenül elegánssá teszi. Nagyon szeretem, egy pontot azért mégiscsak levennék, mert rajtam csak közepesen tartós (pedig eredeti).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Orsoly

2013. december 19.

Fantasztikus, megunhatatlan. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

Fantasztikus, megunhatatlan. Imádom <3

Wildcat75

2013. november 5.

A tökéletes nyári illat!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

A tökéletes nyári illat!!!!

minerva

2013. szeptember 30.

Régóta vágytam egy ilyen parfümre, méghozzá kisebb kiszerelésben. Én most nem is az illatáról írnék, az szerintem vagy bejön vagy sem. Nekem a friss, nem tolakodó illat tetszett meg. Na de, sajnos az apróbetűs részt nem olvastam el, így nem vettem észre, hogy a 35 ml-es változat hajpermetet tartalmaz... Örültem, hogy van kisebb kiszerelésben,amire biztosan nem fogok ráunni. Megvettem, használom, bár nem a hajamra. Azt azért luxusnak tartanám, hogy egy 13 ezer forintos parfümöt a hajamra fújkáljak. Az olcsó forrásról ursusnak: a duty free üzletben 37 euró volt a kis üvegecske, de ott nem volt időm megvenni, a Müllerben pedig 12 ezer adták, vagyis kibírható a különbség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Dana1983

2013. szeptember 27.

Először is leszögezném, hogy nem értek a parfümökhöz. Na szóval, nekem ez a parfüm kifújás után 20 percig szinte elviselhetetlenül erős, szúrós. Később sokkal jobb lesz: zöld, friss, citrusos, üde illat, némi virággal. Nagyon tartós, kevés kell belőle. Egy kicsit tényleg férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 27.

sihaya

2013. szeptember 22.

Ajándékba kaptam és imádom! Tartós, kellemes, nem tolakodó friss illat, kevés is elég belőle. 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

szeliger

2013. július 30.

Nagyon szeretem, számomra egy nagyon finom, nyári, nappali illat. Az elején kicsit citrusos, aztán inkább a cédrusos, fás jegyeket érzem benne. Az orrom hamar megszokja, de a környezetem szerint még a nap végén is finom illat lengedez körbe. Ha pár napig nem használom és utána ismét előveszem, mindig újra és újra elvarázsol. Ráadásul praktikus kiszerelésben is be lehet szerezni, imádom a Chanel fém tokba behelyezhető 20 ml-es utántöltőit, öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 30.

szoszike125

2013. május 17.

Isteni illata van.Nagyon lágy tavaszi és nőies.Nyárra biztosan beszerzek egyet:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

Andy B

2013. május 4.

Egy csodálatos illat, amely virágokba borult rét illatát juttatja eszembe egy kiadós nyári zápor után...tartós, sokáig érezni a bőrön. Mindenképpen jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.