Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: orientális-fűszeres

Fej: narancsfa virága, mandarin

Szív: rózsa, mimóza, ylang-ylang, jázmin

Alap: pacsuli, tonkabab, szomáliai opoponax

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően CSAK Foxpost (posta, személyes átadás nem)
Ár: Akció 26000, csere is , Eladó: ewolf
Állapot: Bontatlan!, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán maradó vagy személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

x

2021. február 9.

Nagyon összetett, mindig más arcát mutatja. Már azt hittem, ismerem, amikor megéreztem egy idegen nőn valami gyönyörű, elegáns, karakteres illatot, ami valahogyan fűszeres szilvalekvárra emlékeztetett és picit ismerős volt, de nem tudtam hová tenni, és kiderült, hogy a Coco volt az is, és ismét bebizonyította, hogy változékony, de mindig ragyog. Azelőtt csak az elegáns, klasszikus arcát mutatta nekem, azóta viszont magamon is érzem ezt a másik, fűszeresebb oldalát, és értem is, hogy miért hasonlítják hozzá a Mirage-t, a szívemnek ugyancsak nagyon kedves, méltatlanul megszüntetett karácsonyi fűszereket, forralt bort felvonultató illatot. Korábban azt az oldalát egyszerűen nem éreztem, azóta pedig ott lebeg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

raczrenike

2021. február 2.

Meglep, hogy ennyire kevés véleményt kapott. Már pár napja csak őt használom, még alváshoz is fújok egyet a karomra. Elég nehéz időszakon megyek keresztül es ő felruház önbizalommal, még a leopard mintás pizsimben is igazi nőnek érzem magam. Imádom, edp-t is.
3 üveggel halmoztam fel belőle, talán egyiktől megválok, Bar fájó szívvel, de le kell szoknom a gyűjtögetésről 🙈😀 nagyon tartós elegancia❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Nenuka

2019. július 12.

hát nem tudom. Kellett egy Chanel... de maradékot vettem csak, több okból. Nem tetszik eléggé, nekem is nyanyás kicsit, de örülök, hogy nem annyira, mint pl a No5. Nem viselem majd gyakran. Egy fújás és 12 óra mva is meg-megcsap. Nekem ezek az illatok nagyon az előző kort idézik, konkretan a 20. század 80-as éveit. Nem fincsi nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

Mayoranna

Korcsoport: >54
2018. november 5.

Nagyon erős, tömény, brutál tartós. Van benne valami, ami nagyon zavar. Gondolom a koriander.Többször próbálkoztam vele, de nem tudom elviselni magamon. Semmi finom illat,amit itt írtatok, rajtam csak a karcos korianderes nyanyás szag, ami migrént okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 5.

dalma92

2018. október 8.

Volt edp-m egyszer régen... a mai napig épkézláb véleményt nem tudtam írni hozzá. Lehengerlő, erős és tömény, ezer közül is kitűnik... na és ijesztő is, nincs mit szépíteni ezen. Sajnos eladtam, amit bánok azóta is.
Szerencsét próbáltam az edt-vel. Itt is keresnem kell a szavakat, csak hónapokkal később szánom rá magam, hogy véleményt is írjak. Rajtam fűszeres, fahéjas-szegfűszeges szilvalikőr illata van, de ez egy eléggé lebutítottan megfogalmazott hasonlat. Leheletnyivel könnyebben viselhető számomra, a minőség pedig ordít erről is persze. Várom a hideget egyelőre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

karaibrahimgil

2018. október 2.

Úgy gondolom, a nagy divatházak közül a Chanel a leginkább állandó, a legkevésbé kísérletező. A Dior Joy kapcsán említettem, hogy egy belvárosi irodaházban dolgozom, ahol szimatom szerint ez a két márka a legnépszerűbb, így a Cocot is éreztem már máson. És habár nem a kedvencem (a frissebb, könnyebb illatokat jobban szeretem), mégis beszereztem egyet, mert egyszerűen az az érzésem, hogy ide ez illik. Igen, vannak napok, amikor nem tudok ennél illőbbet elképzelni az V. kerületi üvegfalak közé zárva. Mert ugyan nem teljesen én vagyok, de egy kis részem mégis. És azt is érzem, hogy minőségi, ezért nem tudom kevesebb csillagra értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Burya

2018. augusztus 18.

Az edp változat nekem nagyon édes volt, és ha valamit nem tudok elviselni magamon, hát az pont az édes... viszont az edt-k általában könnyebbek, úgyhogy tettem vele egy próbát. Papíron érdekes illata volt, frissebb, könnyebb, mint az edp, és valamivel kevésbé édes. Nem tudom, mi ütött belém, de kifújtam bőrre is, mert kíváncsi voltam, hogyan változik. A nagy melegben nem volt a legjobb ötlet, de még így is megtetszett. Egyből a karácsonyi vásárok, fényfüzérek és a hidegben gőzölgő forraltbor jutott eszembe róla, nekem ez határozottan Karácsony illat, és mivel sejtésem szerint valóban hideg időben bontakozik ki igazán, még az sem kizárt, hogy egy icipici mintát beszerzek belőle addigra. Elegáns illat, nőies, de én ezt csak határozott nőkön tudom elképzelni, semmiképpen sem a lagymatagon kezet rázó típuson, és nem is a fiatalabb korosztályon, 25-30 felett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Ildiko9

2018. május 11.

Vannak dolgok az életben, amik sosem mennek ki a divatból. Ilyen az elegancia, a stílus, az önbizalom. Sajnos, egyre inkább veszendőbe mennek ezek az értékek és sokszor csak tátva tartott szájjal figyelem az új genereációt.
Én ragaszkodom a régi értékekhez, e szerint is élek és alakítom a család életét. Nálunk nincs mobiltelefon a vacsora alatt, és figyelünk egymásra. Persze nem mondom, hogy nem volt ügyes próbálkozás, de mára már a félig felnőtt gyermekeim is evidensnek veszik az együtt eltöltött idő fontosságát.
Hiszem, hogy ezeket a dolgokat majd továbbadják az Ő családjuknak, és ugyanilyen felejthetetlen estéket töltenek el majd a jövőbeni életükben. Miért írom mindezt le?
Ma, mikor minden rohanó, mainstreem, csak trendi...és hasonlók, a valódi értékek ritkán fedezhetőek fel. Én feltétlen ragaszkodom hozzájuk, mert a kortalanságot adják vissza.
Bevallom a teljes Chanel kollekció megvan. Miért? Mert bár van a közös vonás bennük, néhány anyaillat, mégis mindegyik önálló, külön személyiség. Így lett a vidám Chanel, a komoly, az üzleti, a bohém...és folytathanám.
Nehéz lenne rangsorolni Őket, vagy kedvencek sorát felállítani. Van, hogy a szókimondó Chanel kísér el a nap folyamán, vagy hogy a Coco meleg, fűszeres gyönyörűsége ölel át, és van, hogy az ikonikus 5-ös lesz a társam.

Eddig kerültem az Edt-eket, gyengének képzeltem őket...míg néhány hete a kisasszony megtörte a sort és a melegben leggyakrabban most őt fújom. Ma pedig a Coco EDT. következett. Imádom a fűszerességét, a bujaságát, a semmivel össze nem téveszthető eleganciáját, az aurát ami körbeölel, védelmez és folyékony önbizalmat ad.
Hasonlít az anyaillatra, mégis krémesebb, lágyabb, mint egy óvó-védő férj karjai, aki között sok-sok éve biztonságban vagy. Tudod, hogy bármi is történjen ő ottlesz, mint egy tündér.
Nem tudok illatokat úgy elemezni, ahogy néha olvasom, és őszintén tisztelem ezeket a véleményeket. Néhány nagy kedvencem is van, előttük le a kalappal, sok újságíró tanulhatna!
Összességében...imádom a Chaneleket. Nem tudom kinek túl poshadt vagy régi..hiszen amennyien vagyunk, annyi féle egyéniséggel rendelkezünk, de én boldog vagyok a magam tartalommal, szigorral, elvárásokkal, de minden esetben a minőséget minden fölé helyező életemmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 11.

pomme

2018. február 20.

Vettem egyet vakon a szegfűszeg-szantál kombó miatt. Merész vállalkozás volt, de nem bántam meg. Rajtam az elején elég nyanyás, frászt is kaptam, aztán jön a fiús, hideg-fás rész, én szegfűt is érzek benne, amit nem szeretek (pedig nincs benne)... aztán egy jó fél óra múlva meg beüt a "Donald-rágó" :D Értem a hasonlatot, valamelyik régi rágó tényleg kicsit szegfűszeges volt. Nekem inkább az amerikai fahéjas rágó felé hajlik, mondjuk 30% Donald, 70% fahéjas rágó. :) a szantállal együtt valahogy a fahéj jut eszembe, nagyon-nagyon finom egyébként! Aki szereti az őszi-téli, (süti)fűszeres illatokat és ki bírja várni a fél órát, az szerintem imádni fogja. Mire a rágós részhez érünk, teljesen elveszik az összes fiús-hideg-karcos rész, és egy puha bújós illat lesz. Hogy hogy lesz ilyenkor édes, meg hogy hol bújkál az elején, azt nem értem, de isteni. Amit értékelek benne, hogy úgy sütifűszeres, hogy végig elegáns marad, kicsit sem sok, vagy feltűnő (1 fújás, nyilván, mondanom sem kell). Ha csak tesztcsíkról szaglászom, biztosan 3 mp múlva a kukában pihent volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2017. december 14.

Nagyon finom... Első pillanatra megijedtem hogy nagyasszonyos, de azóta sokszor használom, mert bezsebeltem. Nekem évszaktól függetlenül jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Eugenol, Linalool, Coumarin, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)