Chanel

Ár:   €110 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €110 és €140
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szicíliai narancs, calabriai bergamott

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, tonkabab, madagaszkári vanília

Ár: 2,5ml/ 1.400ft 5ml/ 2.700ft 10ml/ 5.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Ár: 5300 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

csemezb

2021. november 21.

Sokat vágyakoztam utána, mire az enyém lett, mert mindig lebeszéltem magam, hogy á, nem kell ez nekem, mindenkinek (is) ilyen van. Meg amúgy sem akciós soha, ha meg akciós volt, akkor meg volt annyi parfümöm, hogy minek kell egy sokadik? Ez a sima Madmoiselle volt.Aztán az esküvőnk előtt kaptam a vőlegényemtől ajándékba az Intense változatát, és anyám, rögtön szerelem lett. Mindig csak a sima Madmoiselle-t szagolgattam, ezt valamiért soha eszembe se jutott megszaglászni, magamra fújni.
Az én bőrömmel nagyon passzol, brutál jó illat jön össze így, nagyon szeretem. Sokan azt mondják rá, hogy öregasszonyos, én nem érzem annak.
Hozzátenném, nem sok emberrel futottam össze, aki ezt az illatot viselte volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 21.

Hozzátenném, nem sok emberrel futottam össze, aki ezt az illatot viselte volna.

Vaslady

2021. szeptember 6.

Ma sikerült megismernem ezt az illatot 😊.
Az anya illatot használom és ismerem is már jó ideje.
Szemöldök tetováláson voltam ma, és aki készíti hölgy, az anya illat verziót használja,ezt tudtam is róla 😊.
Kérdeztem tőle, hogy még mindig ezt az illatot használod? Hiszen évek teltek el a legutóbbi talalkozásunk óta,de mivel egy 100mls üveg csücsül neki a polcon, és picit kevesebb mint a fele megvolt még benne ❤️.
Á már nem, - jött a válasz, már át tértem az Intense verzióra.
Én azt nem ismerem, jött a válasz, erre a kezembe nyomta.
Mikor jöttem haza, 1 fújást tettem a csuklómra.
Igazi Chanel minőség, erős tartós, és nem annyira édes mint az anya illat.
A DNS megvan de citrusosabb illat.
Lényegében más változtatást nem érzek rajta.
Aki az alap illatot szereti ebben sem fog csalódni, viszont nem szabad túl tolni a kevesebb több 😊.
Még ismerkedem vele 😍.
A storyban az a legszebb, hogy az anya illatot nekem ajándékozta, nagyon boldog vagyok ❤️❤️❤️.
Felajánlottam neki, hogy valamit szívesen megosztok vele a gyűjteményemből, de nem élt vele.
Ritkaság, de van ilyen, hogy neki csak egy signature illata van, ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Ma sikerült megismernem ezt az illatot 😊.
Az anya illatot használom és ismerem is már jó ideje.
Á már nem, - jött a válasz, már át tértem az Intense verzióra.
Én azt nem ismerem, jött a válasz, erre a kezembe nyomta.
Mikor jöttem haza, 1 fújást tettem a csuklómra.
Igazi Chanel minőség, erős tartós, és nem annyira édes mint az anya illat.
A DNS megvan de citrusosabb illat.
Lényegében más változtatást nem érzek rajta.
Még ismerkedem vele 😍.
Ritkaság, de van ilyen, hogy neki csak egy signature illata van, ez.

viki10

2021. szeptember 5.

Szerettem volna egy Chanelt. A CM sikere miatt ezt választottam, mert ebben nincs vetiver. Reméltem, hogy így több lesz, mint az a tipikus Chanel illat. Sajnos nem érzem magaménak. Nem rossz, de nem fog meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Yeticica

2021. szeptember 2.

nekem Ő egyre jobban tetszik. Az edp Mademoisellet nagyon szeretem (kar, hogy elcsepeltek es jobbra-balra hamisitottak, igazan jobb sorsra erdemes alkotas), viszont az inense sehogysem fekszik ra a boromre. Az egy dolog, hogy csucsul a boromon mintha lenne egy lepes tavolsag koztem es kozte.
De hogy miert kellett az edp-t egy lapat földdel megküldeni? Komolyan nem ertem. --- ez volt az első felindulásból írt véleményem. Aztán, mivel többszöi nekifutásra is ferfias maradt rajtam a reformulált CM (miért???!!!! Ő volt a menyasszonyi illatom is, évekig szignaturam!), azt elengedve elkezdtem szeliditeni az intenset.
Haladunk... Brutál jó illat, karakteres! Plusz egy csillag. Meglátjuk 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Haladunk... Brutál jó illat, karakteres! Plusz egy csillag. Meglátjuk 😉

Bigris

2021. augusztus 9.

2020. május 7: Évekig ment a csiki-csuki a Mademoiselle nővérekkel. Először az eredeti edp-vel, edt-vel, aztán az Intense verzióval is. Rajtam nem működtek. A pacsulit utáltam. A vetivert utáltam. A sima Mademoiselle edp férfi arcszesszé vált rajtam, az edt szúrós volt, nem puhult, az Intense pedig valami nagyon erős penészes-rozmaringos szagú (igen szagú) volt nekem. Aztán múlt őszre valami történt az ízlésemmel (?), az érzékelésemmel(?), a bőrkémiámmal (?), a hormonjaimmal (?) nem tudom. Csak azt tudom, hogy az ízlésem gyakorlatilag 180 fokot változott. Addig nem szeretett illatokat megszerettem, az addig imádott illataim háttérbe kerültek. Valamelyiket még mindig szeretem, de már jóval ritkábban vágyok rájuk. A két Mademoiselle-t megszerettem. Annyira, hogy mind a kettőből van már elég nagy mennyiségem. Különösen az Intense vált imádatom tárgyává. Tavaly ősz óta egy 10 ml-s fújóst elhasználtam, egy 50 ml-s üvegcse már a végét járja, és beszereztem belőle egy 200 ml-s kiszerelést is. Jó áron volt nna. :-) (Nem tudom meddig tudom dugdosni az emberem elől. Nemsokára színt kell vallanom. Jaj.) Majdnem a szignatúra illatommá vált. Nem vagyok egy hűséges típus az illatok terén, de őt majd' mindennap kell, hogy érezzem. Ha nap közben nem is ezt használtam, este muszáj befújnom vele magam. Gyümölcsös, pacsulis, ámbrás, vaníliás finomság. A nyitását, a fejjegyeit különösen imádom. Bár a sima edp-t is szeretem már, de a vetiver hiánya tényleg jót tett az illatnak. Sokkal nőiesebb, elegánsabb lett, mint a mostani, már majdnem sportossá reformulált Mademoiselle edp. Akárhányszor használom, mindenfelé megjegyzik, hogy milyen finom illatom van. A boltokban, és a munkahelyemen is. Számomra ez egy nagyon elegáns illat. Az egyik szívfájdalmam, hogy nem érzem magam mindig elég elegánsnak ehhez az illathoz. A másik az, hogy elég hamar elillan rólam. Ha nem fújom újra, 4 óra elteltével már nagyon bőrközeli, alig érezhető (az én orrom amúgy is különösen hamar megszokja sajnos), 6 óra múltán nyoma sincs a barátnőim szerint sem. A bőröm egyszerűen benyeli.

Szerk: Az utolsó két órában már csak a tonkát érzem. Ruhán azért tovább bírja, de ruhára nem nagyon szeretek parfümöt fújni. Úgyhogy sajnos nekem 4-5 óránként 2-3 fújással frissítenem kell, hogy egész napos legyen az élmény. De az eredeti edp-nél is ez a helyzet. Locsolnom kell, hogy sokáig jól érezhető legyen. Nem tudom meddig fog tartani a szerelem, de már hónapok óta az elsők között van nálam, úgyhogy a rajtam mutatkozó tartóssága ellenére is megy az öt csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Kicsimoomin

2021. július 10.

Nem vagyok külső alapján megítélő típus, sőt.. De a Chanel termékek nekem összeforrnak a replika cuccok látványával, a mindenki, de tényleg mindenki és bárki által elérhető "luxus"-sal. Az a luxus, aminek a replikája üvölt, hogy nem eredeti, de mégis ott csüng a raptor formát öltő karok hajlatán, vagy a flip-flop papucs passzos ruci kombináció ékes kiegészítője. Szóval mindig elkaptam a szemem, amikor a Chanel polc beleesett a perifériámba.

Aztán egyszer csak kipróbáltam ezt a kisasszonyt.
Tetszett is, meg nem is. Ebbe nem voltam hajlandó nagyobb összeget invesztálni, de kuponnal együtt rábólintottam, "na gyere, na, ha nem válsz be, az üveged még szép, elnézegetlek!"-alapon.
Hűvös tavaszi időben nem volt tartós, nem mutatta meg az igazi arcát. Ült is bent a polc hátuljában, ellapult a futottak még kategóriás parfümök között.
Aztán most, a nyári nagy melegben készülődtem családi születésnapozásra, egy életmentő zuhany után nézegettem a parfümöket itthon, majd hátra nyúltam érte. Azóta értem csak azokat az embereket, akik szeretik, imádják, dicsőítik ❤️ imádom! Minden téren 5 csillagot érdemel. Illata, hatósugara, üvege, tartóssága! Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Aztán egyszer csak kipróbáltam ezt a kisasszonyt.

gladiola

2021. március 20.

A vélemények között itt is láttam olyat, ami inkább arról szólt számomra, mintha az írója az eszét játszaná véleményezés helyett. Ez alatt azt értem, hogy vannak emberek, akik benyomásom szerint valamilyen frusztációjukat élik itt ki és azt gondolják, hogy most aztán jól megmondták a Chanelnek, hogy szerintük mekkora .... ez az illat. Erre csak azért térek ki, mert bár mindenki a maga véleményét fejtheti ki, de olyan üdvös lenne, ha az kultúráltan lenne megfogalmazva. Hiába teszik hozzá ráadásul, hogy ők aztán diplomás emberek (nekem is van), mikor elképzelem magam előtt őket, semmiképp nem a finomság, elegancia, stílus az, ami eszembe jut róluk és így nem is érdekel más illatról alkotott véleményük sem.
Pedig több parfümöt is az itteni érdemi vélemények hatására próbáltam ki.

Én nagyon örülök, hogy ennyi mindenkinek tetszik ez a párlat. Én nem tartozom közéjük: egyrészt mert kifújás után néhány percig érzem csak magamon, utána keresnem kell és nem találom. Próbáltam ruhán is, ott sem annyira maradt meg, bár valamivel tovább, mint a bőrömön. Egyedül a kerámia illatosítókorongokon maradt meg és ott fenomenális volt. Sajnos oda használtam el anno, mert ott nagyon hasonlított a CM-ekre.
Másrészt az illat maga addig, amíg éreztem engem az aszalt gyümölcsökre emlékeztetett jó sok vaníliával, maga az illat is "száraz" szerintem. A vaníliát sem szeretem parfümben (és a rózsát, magnóliát sem), de a Chanel illatokban és az én bőrömön nem szokott dominálni - ennél az illatnál ez nem így van.
Mindenképpen ajánlom annak, aki nőies, kifinomult és elegáns illatot keres. Édes és kicsit talán fűszeres is, de szerintem messze nem közönséges módon. Hidegben használtam, az illik hozzá az orrom szt.
Engem a CM-ekre nem annyira emlékeztetett, inkább azt mondanám, hogy valahol az Allure Sensuelle és a CM EdP között helyezném el, ha hasonlítani kell vmihez.
Csak azért mert nekem magamon nem jött be és nem tartós, nem pontozom le. Szívesen érezném a környezetemben máson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Pedig több parfümöt is az itteni érdemi vélemények hatására próbáltam ki.

Wey1122

2021. január 16.

Lassan màr 3 éve megvan ez parfüm és azóta is imàdjuk egymàst! Tartósssàga megegyezik nàlam Angellel.Még az Angel kedvenc téli parfümöm addig ezt egész évbe szeretem viselni! 20 éves lànyom szerint ez az anya illat amihez jó mindig odabújni! A férjem szerint csàbitó,finom illat! Eddig mindenkitöl csak dicséretet kapott amikor öt viselem! Még van böven az elsö üvegböl,de màr a szekrénybe vàr a következö 100 ml-s! Így negyven felett màr megengedhetek olyan dolgokat is amiket 20 évessen még nem! Akkor is magara fùjom,ha nem megyek sehovà és egész nap itthon vagyok,vagy ha csak vàsàrolni mozdulok ki! Anya vagyok feleség és jogom van magamnak is tetszeni,ez a parfüm én vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

tiamoitalia

2020. december 6.

Update:
Nos, nagyon különleges a kapcsolatom ezzel a parfümmel. Két éven keresztül jártam illatozni a parfümèriába, mert nem tudtam eldönteni, hogy imádom vagy utàlom. Amint magamra fújom, iszonyatosan tetszik és kellll nekem, érezni akarom a bőrömön mindig. Szàmomra luxus illat, tökéletes, nőies, elegáns, letisztult, bàrsonyos.... egyszóval gyönyörű, maga a tökéletes. Rajtam iszonyatosan tartós is. Viszont egy idő után elkezdek “szèdülni” tőle, hànyinger keringet- ez a pacsuli miatt van, igyanis utàlom a pacsulit 😅 Ez az egyetlen illat, amiben elviselem. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy az sem érdekel, ha màr-már szédülök tőle,....mert annyira tökèletes ez a parfüm, hogy esküszöm, mèg ettől is eltekintek. 😂 Szàmomra a nő, aki ezt a parfümöt viseli, kifinomult stílusú, 40 körüli, àpolt és elegáns. Egy 40-es olasz nőt tudnék elképzelni talpig feketèben Milánó utcàin, vörös rúzzsal a szájàn, fekete keretes Gucci szemüvegben és tökèletes frizurával. A szavak, amik először eszembe jutnak erről a parfümről, az a tisztasàg és elegancia, a fekete szín, a fehér gyöngy, selyem abyag. Írtàk páran, hogy hètköznapi parfümkènt hordjàk... szerintem ez nem egy hétköznapi, rohangàlós illat. Farmerhez, sportcipőhöz és kötött pulcsihoz abszolút nem tudom elkèpzelni, teljes kèpzavar. Àltalában akkor fújom magamra, amikor kirittyentem magamat és úgy érzem, màr csak ez a parfüm hiányzik, hogy meglegyen az i-re a pont.
Vannak napok, amikor csak úgy, csak otthon és csak magamnak fújok a csuklómra, hogy érezzen, hogy fürödhessek az illatàban. Szerintem mennyei és tökèletes illat.
Viszont mint ahogy bennem is, sok mindenkiben hasonló reakciót vâlt ki: valaki vagy szereti, vagy nem. Nincs közèpút. Pont tegnap jegyezte meg apukàm, mikor beszàlltak mellèje a kocsiba, hogy mi ez a furcsa rohadt illat, ami megcsapta az orrát. Szerinte penèsz szagom van és egy fillért se adjak ki legközelebb ezért a parfümèrt. Köszi, apa, èn így us imàdni fogom ezentúl is 😅❤️

Uhh, hát ez PARFÜM! Ha nem lenne ilyen dràga ( 30 ml 30valahànyezer Ft ) még meg is venném. Sőt, kedvenc illatom lenne. De így.. Az ára végett levonok egy pontot, de amúgy csodás szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Update:

Mamamacica

2020. november 29.

Nem gondoltam, hogy sikerül jobbat alkotni az anyaillattól.
Édesebb, mélyebb, sejtelmesebb, komolyabb.
A nyitás szinte ugyanaz, de ebben felfedezhető valami plusz. A szív részben pedig ott van az, amit hiányoltam az eredetiből, s ez miatt el is adtam. Az alap rajtam ugyanaz.
De ez sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Nem gondoltam, hogy sikerül jobbat alkotni az anyaillattól.
Édesebb, mélyebb, sejtelmesebb, komolyabb.
De ez sem az igazi.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)