Chanel

Ár:   €110 és €140   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   €110 és €140
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szicíliai narancs, calabriai bergamott

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: pacsuli, tonkabab, madagaszkári vanília

3300Ft/5ml-Chanel Coco Mademoiselle Intense
Ár: 3300 Ft (+650 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva fehér, átlátszó műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Keresem-  Chanel Coco Mademoiselle Intense
Ár: KERESEM- Megegyezés szerint , Eladó: jucika81
Állapot: Használt, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Banki utalás, posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

albertinablogg2

2022. november 25.

Nekem ez a tuti befutó. Annyi mindent próbáltam már, de ez hozza valahogy azt, amit egy parfümtől elvárok. Tartós. Két fújás egész nap kitart, bár én nem érzem, de mindenki más igen, ha belépek egy helyiségbe. Nekem nagyon nagy kedvencem főleg mert az anyaillattól eltér, nekem az túl friss. Nekem ő egy kicsit földesebb, puhább, lágyabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 25.

Kamea

2022. október 5.

Az anyaillat puhább, nőiesebb változata.
Órákon keresztül érzem magamon, igaz, hogy kétnaponta szoktam váltogatni az illataimat, mert különben megszokja őket az orrom.
Nem jellemző, hogy Férj felkapja a fejét egy-egy illatra, amit megérez rajtam, de erre még ő is „felhúzta az orrát”. Kifejezetten tetszett neki.
Ez egy kellő komolysággal összerakott, tekintélyt követelő, szép illat, amit bár nem túl gyakran, de azért időnként megkívánok. Biztos helye van az elmúlt másfél évben összeválogatott repertoáromban, de jelenleg még sincsen ott az első 5 parfüm-kedvencem között, emiatt 4 csillag csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 5.

Az anyaillat puhább, nőiesebb változata.

eheiszki

2022. szeptember 5.

Kövezzetek meg, nekem az a rohangálós illat amit akkor használok ha nem tinglitangli illatot szeretnék de nincs is nagy kedvem válogatni ugyanis nem hiperkomplex, rajtam narancs, de az igazi, nem szintetikus narancs, földes pacsulival, tonkával és az egyik legszebb vaníliával. Wow ez egy mondat lett. Remek hullámzással rendelkezik bőrön, hajon és ruhán is! Emiatt nehéz megunni. Kifújáskor pacsulis narancs, utána enyhén édes tonkás vanília. A tartóssága nem rossz, szillázsa pár óra múlva 1 méter kb nekem az is remek. Intenzív és mély illat és annak ellenére hogy nem dáma, hordoz egyfajta eleganciát. Úgy teszi függővé az embert hogy észre sem veszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 5.

Verona5

2022. május 20.

2022,05.20.
A sorsa elvált, meg az enyém is: a legújabb illat-szerelem lett belőle, most ez fut nálam nappalosra és alvósra is! :):)
Felpontozom négyről öt csillagra.
És persze megfertőztem vele a kolleginákat is, kettőt minimum! Hát így megy ez....

2022.05.07.
Hát kedves illatos-társak, nagyon elkapott engem is a Chanel gépszíja /még a mondatot is hát-tal kezdem! :) / !
Félelmetes érzés így belesüllyedni, egyre mélyebben, az elchanelesedés rejtelmeibe , de nálam úgy látszik a korral jött meg... :) :)

Soha, de soha nem hittem volna, hogy a Coco Mad-re is beállok majd egyszer a sorba! Igaz, az anyaillatra egyelőre nem, annak a túl sok pacsulija még nem tudta megszerettetni magát velem, úgyhogy még tartom magam (egyelőre távol tőle), ugyanekkor ebben az Intense verzióban ő is rendesen benne van, csak talán nem annyira erősen, mint az anyaillatban.

Ez az ámbrás puhább, kifújáskor egy édeskés-fűszeres bombát dob rám, hűvösebb idős melengető formában. Aztán egyre inkább kikandikál alulról az anyaillat, de elég diszkrét ahhoz, hogy viselhető legyen.

Tetszik nahhh!!

Azonban, hogy hiba nélkül ne hagyjam itt a véleményt, a szillázzsal és a tartósságával rendesen gondok vannak. A szillázs a kevésbé kérdéses, mert az anyaillat igen jellegzetesen feltűnő, szóval van illatfelhője, viszont szerintem nem elég tartósan.
Most, hogy a batch ilyen, vagy a bőröm issza be, nem igazán tudom, másik példányhoz eddig még nem volt szerencsém. Viszont a Coco Mad. szignatúrás illatos barátnémon ugyanúgy elhalványult és túl hamar -pár óra alatt - bőrközelivé vált, mint rajtam, szóval szerintem a tartóssággal lehet gond.

Sebaj, egyelőre élvezem ami van, a további sorsa majd elválik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 20.

2022,05.20.
Felpontozom négyről öt csillagra.

2022.05.07.

Tetszik nahhh!!

Sebaj, egyelőre élvezem ami van, a további sorsa majd elválik!

lapetitenoirrobe

2022. január 9.

Minden tiszteletem az Anyukájának, de sose tudtam elviselni magamon , mert sajnos rajtam a férfias arcát mutatta egy idő után. Másokon mindig csodáltam milyen szuper nőies tud lenni.
Ez az intense verzió viszont nálam teli találat , mert érzem az anyai ágat , de az édesebb vonalat is , ami hiányzott igazán . A kezdeti hangok élesek, frissítőek a szicíliai narancsnak és a bergamottnak köszönhetően . A középső szakasz már kezd buja ölelő lenni , picit el is csendesedik az illat , de a jázmint abszolút kiérzem , amit imádok minden parfümben. És az egész illat alapja a pacsuli szuperül vegyül a vaníliával és tonkababbal és a többiekkel , amiket én már nem érzek ki 😃
Számomra ez egy mélyebb, nagyon elegáns illat. Szillázsa kiemelkedő rajtam , és tartósnak is tartós , maximum este frissíteném fel.
Négy évszakos illatnak mondanám , mondjuk rajtam nyáron ércesebb arcát mutatja (egyszer el is adtam ezért .. én barom 😃!) úgy érzem most , hogy most már mindig lesz helye a gyűjteményemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

NonaenFrance

2021. december 13.

Két éve csucsul a polcomon … nem sok esélyt adtam neki , mikor kifujtam picit , elkapott a hányinger . Ma valamiért újra elővettem csakhogy adjak az élvezeteknek . Csuklora , nyakra , ruhára . Gondoltam úgyis itthon vagyok . Pár óra múlva egy annyira kellemes illat csapta meg az orrom … ezt az illatot kerestem már nagyon régóta , egyszerűen leírhatatlan !
nagyon sok parfümöt próbáltam ki , most is van kb 20 . Azóta a csuklom szagolgatom , kar h nem adtam eddig esélyt neki .
amint elmúlik a kezdeti büdös ( bocsánat ) előjön ez a mennyei illat 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

amint elmúlik a kezdeti büdös ( bocsánat ) előjön ez a mennyei illat 🥰

csemezb

2021. november 21.

Sokat vágyakoztam utána, mire az enyém lett, mert mindig lebeszéltem magam, hogy á, nem kell ez nekem, mindenkinek (is) ilyen van. Meg amúgy sem akciós soha, ha meg akciós volt, akkor meg volt annyi parfümöm, hogy minek kell egy sokadik? Ez a sima Madmoiselle volt.Aztán az esküvőnk előtt kaptam a vőlegényemtől ajándékba az Intense változatát, és anyám, rögtön szerelem lett. Mindig csak a sima Madmoiselle-t szagolgattam, ezt valamiért soha eszembe se jutott megszaglászni, magamra fújni.
Az én bőrömmel nagyon passzol, brutál jó illat jön össze így, nagyon szeretem. Sokan azt mondják rá, hogy öregasszonyos, én nem érzem annak.
Hozzátenném, nem sok emberrel futottam össze, aki ezt az illatot viselte volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 21.

Hozzátenném, nem sok emberrel futottam össze, aki ezt az illatot viselte volna.

Vaslady

2021. szeptember 6.

Ma sikerült megismernem ezt az illatot 😊.
Az anya illatot használom és ismerem is már jó ideje.
Szemöldök tetováláson voltam ma, és aki készíti hölgy, az anya illat verziót használja,ezt tudtam is róla 😊.
Kérdeztem tőle, hogy még mindig ezt az illatot használod? Hiszen évek teltek el a legutóbbi talalkozásunk óta,de mivel egy 100mls üveg csücsül neki a polcon, és picit kevesebb mint a fele megvolt még benne ❤️.
Á már nem, - jött a válasz, már át tértem az Intense verzióra.
Én azt nem ismerem, jött a válasz, erre a kezembe nyomta.
Mikor jöttem haza, 1 fújást tettem a csuklómra.
Igazi Chanel minőség, erős tartós, és nem annyira édes mint az anya illat.
A DNS megvan de citrusosabb illat.
Lényegében más változtatást nem érzek rajta.
Aki az alap illatot szereti ebben sem fog csalódni, viszont nem szabad túl tolni a kevesebb több 😊.
Még ismerkedem vele 😍.
A storyban az a legszebb, hogy az anya illatot nekem ajándékozta, nagyon boldog vagyok ❤️❤️❤️.
Felajánlottam neki, hogy valamit szívesen megosztok vele a gyűjteményemből, de nem élt vele.
Ritkaság, de van ilyen, hogy neki csak egy signature illata van, ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Ma sikerült megismernem ezt az illatot 😊.
Az anya illatot használom és ismerem is már jó ideje.
Á már nem, - jött a válasz, már át tértem az Intense verzióra.
Én azt nem ismerem, jött a válasz, erre a kezembe nyomta.
Mikor jöttem haza, 1 fújást tettem a csuklómra.
Igazi Chanel minőség, erős tartós, és nem annyira édes mint az anya illat.
A DNS megvan de citrusosabb illat.
Lényegében más változtatást nem érzek rajta.
Még ismerkedem vele 😍.
Ritkaság, de van ilyen, hogy neki csak egy signature illata van, ez.

viki10

2021. szeptember 5.

Szerettem volna egy Chanelt. A CM sikere miatt ezt választottam, mert ebben nincs vetiver. Reméltem, hogy így több lesz, mint az a tipikus Chanel illat. Sajnos nem érzem magaménak. Nem rossz, de nem fog meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Yeticica

2021. szeptember 2.

nekem Ő egyre jobban tetszik. Az edp Mademoisellet nagyon szeretem (kar, hogy elcsepeltek es jobbra-balra hamisitottak, igazan jobb sorsra erdemes alkotas), viszont az inense sehogysem fekszik ra a boromre. Az egy dolog, hogy csucsul a boromon mintha lenne egy lepes tavolsag koztem es kozte.
De hogy miert kellett az edp-t egy lapat földdel megküldeni? Komolyan nem ertem. --- ez volt az első felindulásból írt véleményem. Aztán, mivel többszöi nekifutásra is ferfias maradt rajtam a reformulált CM (miért???!!!! Ő volt a menyasszonyi illatom is, évekig szignaturam!), azt elengedve elkezdtem szeliditeni az intenset.
Haladunk... Brutál jó illat, karakteres! Plusz egy csillag. Meglátjuk 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Haladunk... Brutál jó illat, karakteres! Plusz egy csillag. Meglátjuk 😉

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Acid Violet 43, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.