Chanel

Ár:   $95 és $125   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Ár:   $95 és $125
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: mandarin, rózsa, jázmin, púderes jegyek

Ár: 45000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 100ml hiánytalan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás
Ár: 2,5ml/ 1.900ft 5ml/ 3.700ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

xszemyx

2022. szeptember 11.

Eszméletlen érzéki boudoir illat, csábító, intim.
Nem egyéjszakás kalandhoz való, hanem egy feleségnek, aki odaadó szeretője a férjének. Én legalábbis ezt vizualizálom. Nappalra csakis edp. De ha leszáll az éj, egy forró zuhany után 2 fújás a nyakra és egy pár csepp a neglizsére, borítékolható a forró éjszaka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 11.

Eszméletlen érzéki boudoir illat, csábító, intim.

isabelle007

2022. július 26.

EDP rajongó vagyok...de ez a változat valami isteni, főleg kánikulában. Visszafogottabb, fátyolszerű illat, rajtam viszonylag tartós is. Hajra is fújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 26.

Yeticica

2021. október 19.

Haragos vagyok. Egyszerűen ez az illat testesíti meg számomra azt az egész , elképesztő folyamatot, ami előtt érthetetlenül állok.
A Coco Mademoiselle edp egy elképesztő, lehengerlő, fantasztikusan nőies, karakteres, fűszeres, pacsulis illat volt amikor megjelent. Rekord gyorsasággal lett tömegkedvenc, aztán egy ikon. Tisztán emlékszem a napra amikor megvettem: beleszippantottam a kupakjaba, és megvettem ott helyben. Az agyamban a neon felirat kigyulladt " ez az illat én vagyok illatjegyekre komponálva" , és nem is aludt ki éveken át. Szignaturam lett és maradt is. Azt nem mondhatom, hogy elhasználtam 15 üveggel, mert csak 3-al, hiszen bódítóan erős volt, egy fújás nyakszirtre, egy fújás elosztva a csuklókon és 48 óra múlva is lehetett érezni! Brutál.
Aztán egyszer csak történt valami. Foghatjuk az IFRA -ra de szerintem egyszerűen marketing fogás, bizony a Kisasszonyt felnyomták szódával és kb olyan tartóssága lett, mint egy malnaszorpnek.
De ez a kisebbik baj. A parasztvakítást még elviselném, bár nehezemre esne kiköhögni 50 ropit mondjuk 3-4 havonta a kedvenc illatomra, lévén addig tartana egy üveg. Elmélkedek itt fortyogva, mégis hogy lehet, hogy pl a Lancôme ház bitang erős és tartós illatokat dob ki évről évre?!
Amit kevésbé jól viselek, az az a tény, hogy a mostani verzió egész egyszerűen egy férfi after shave illat lett. Jó, ha politikailag korrekt akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy sportosabb lett az illat. De nem akarok az lenni. Mérges vagyok!
És itt jön a képbe a L'eau Privee, mint az egész folyamat kicsúcsosodása. Elvették a Mademoiselle lényét, az esszenciáját, a sava-borsát. Igen, a földes-mentolos , orrbarúgós pacsulit. (A mostani Intense-ben visszaköszön ez a csodás pacsuli, de annak meg a nyitánya nem a kedvencem...).
Szóval ez a kis privát vizecske számomra olyan, mintha az @von koppintotta volna le , nem túl jól az eredeti illatot. Nem és nem!
Elvettek tőlem egy illatot (origi edp) és nem nagyon tudom feldolgozni indulatok nélkül. Olyan, mint amikor betörtek hozzánk és elvitték a számukra teljesen értéktelen, számomra viszont felbecsülhetetlen fotóalbumokat. Az emlékeket...
El kell engedni. Ez az elmúlt bő másfél, 2 év nagy tanítása számomra és biztosan nem vagyok vele egyedül, ez a pandémia - rettenet sokunkat erre tanított. Hát legyen... A L'eau Privee sem tudja sajnos visszaadni azt, ami elmúlt 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 19.

abodri

2021. március 26.

Fincsi, könnyed változata az anyaillatnak. Van benne egy kis plusz, amitől lágyabb, üdébb lett az illata. Az anyaillatot már untam, de ebben felfeldeztem valamit, amit picit más és érdekesebbé tette. A tartóssága lehetne egy lehetnyivel erősebb. De már semmin nem csodálkozom, amikor 50-60 ezer Ft-os híres házak parfümjei kifújás után 2 perc múlva eltűnnek nyomtalanul.
Számomra ez a parfüm tökéletes tusolás után bekuckózáshoz a pasival, sétákhoz kézben a kézben, összebújáshoz, sőt alváshoz. Tökéletes vacsorához szűk körben a barátokkal, tengerparti sétákhoz. Ezt az illatot magamnak/magamért fújom fel. Nem kell, hogy bárkinek tetszen, nem akarom, hogy dicsérjék rajtam.
Egy a lényeg, én érzem magamon és tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 26.

Egy a lényeg, én érzem magamon és tetszik.

banyadék

2020. december 6.

Annyira szerettem volna már bőrön is kipróbálni, tegnap végre sikerült. Hát...nem dobtam tőle hátast, olyan tinglitangli illatocska. Lehet, sőt biztos, hogy a bőrömmel is baj van (elég száraz), mert szinte nagyon kevés illat marad meg rajtam hosszasan, de őt két óra elteltével szó szerint erősen szimatolni kellett. Amikor rábukkantam, akkor egy halovány gyümölcsös-virágos komfortillatot találtam, esküszöm, mintha testpermettel fújtam volna be magam. Aki szereti a pacsulit, ezt kerülje el, mert ebben tényleg semennyi sincs. Ennyi pénzért nekem már túl "privát" és egyáltalán nem chaneles.
Laurencia írása telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 6.

Laurencia írása telitalálat.

leila0803

2020. november 6.

En nem latom ertelmet, felvizezett EDP... Ez max. Annak eri meg, akinek a parfum tul eros.

Szerintem nyomaban sincs az EDPnek, ha azzal reggel befujom magam, estere pont ilyen lesz. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 6.

Colette221

2020. november 6.

Kb. 1,5 hete próbáltam. Nekem tetszik, bár az orrom nem érez túl nagy különbséget a Privée és az EDP között, talán az előbbi picit "könnyebb". Sajnos nem olyan tartós, mint az EDP, és elég bőrközeli. Talán 3 órán át éreztem magamon. Nem lett egy nagy durranás. Kár... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

tiamoitalia

2020. október 18.

Sajnos végképp nem tartós, börközeli és max 2 óra alatt elillan. Éjszakai, alvós illatnak szánták és tényleg csak csak ennyire való: zuhanyzás után, alvás elött ha egy enyhe Coco Mademoiselle illatra vágysz, nem tolakodóan, csak épp hogy érezhetöen. Erre jó,...de nekem luxus, hogy alváshoz parfümöt használjak :D , igy nappali illatnak használom, de igy sajnos nem vált be. Olyan, mintha az eredeti lenne felhigitva vizzel, alig érezhetö sajnos.
Nincs szivem lepontozni, mert arra, amire szánták - alvásra :D -, megteszi, de nekem, aki nappali illatként használom ( rosszul ), csalódás. :(
Ugyanitt számlás, Marionnaud-ban vásárolt 50 ml eladó ( vagy cserélem ) :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Ugyanitt számlás, Marionnaud-ban vásárolt 50 ml eladó ( vagy cserélem ) :D

Asianlover

2020. október 8.

Több vélemény is feljött itt a nyitólapon manapság, gondoltam, én is teszek vele egy próbát. Papírlapon is max. 2 órát élt, bőrön még ennyit sem. Nem is mennék bele, hogy az anyaillathoz képest így meg úgy, mert ebben az árkategóriában egy ilyen "csak fújd be magad alvás előtt, úgyis elalszol, nem számít, hogy úgysem éreznél semmit egy óra múlva" verziót kiadni egy rohadt nagy, sznob vicc. Csak azért kap 2 csillagot, mert ennek okán komolyan feléledt bennem a vágy, hogy az anyaillatot majd valamikor megvegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

Marcsi66

2020. október 2.

Kis mintát kaptam belőle ezt szagolgatom még most is,megvenni sajnos ezt sem fogom,,,,,mint az utóbbi években megjelent parfümjeit a márkának,Kár hogy a fiú az apa árnyékában kénytelen toporogni,,,,,mert mostanság ez az elvárás,lehet h tényleg ez van, Három parfümért dobog a szívem igazán,és a Kisasszony köztük van,naná h a 2001-es verzió. Elalvós parfümnek szánták,nekem már van erre illatom szintén Chanel és marad is ( Premier)
Biztosra veszem h a fiatalabb generáció kedvelni fogja,...édesebb-puhább,de amitől az eredeti robbantani tudott,pont azt csípték le ,nincs benne.
Tartósságát nem tudom megítélni,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 2.

Tartósságát nem tudom megítélni,

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)