Chanel

Ár:   $95 és $125   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 25.

Ár:   $95 és $125
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: mandarin, rózsa, jázmin, púderes jegyek

Fújós Chanel Coco Mademoiselle L'Eau Privée
Ár: 4900Ft/ 10ml , Eladó: Chrissy
Állapot: Frissen bontott, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Ár: 2,5ml/ 1.900ft 5ml/ 3.700ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

abodri

2021. március 26.

Fincsi, könnyed változata az anyaillatnak. Van benne egy kis plusz, amitől lágyabb, üdébb lett az illata. Az anyaillatot már untam, de ebben felfeldeztem valamit, amit picit más és érdekesebbé tette. A tartóssága lehetne egy lehetnyivel erősebb. De már semmin nem csodálkozom, amikor 50-60 ezer Ft-os híres házak parfümjei kifújás után 2 perc múlva eltűnnek nyomtalanul.
Számomra ez a parfüm tökéletes tusolás után bekuckózáshoz a pasival, sétákhoz kézben a kézben, összebújáshoz, sőt alváshoz. Tökéletes vacsorához szűk körben a barátokkal, tengerparti sétákhoz. Ezt az illatot magamnak/magamért fújom fel. Nem kell, hogy bárkinek tetszen, nem akarom, hogy dicsérjék rajtam.
Egy a lényeg, én érzem magamon és tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 26.

Egy a lényeg, én érzem magamon és tetszik.

banyadék

2020. december 6.

Annyira szerettem volna már bőrön is kipróbálni, tegnap végre sikerült. Hát...nem dobtam tőle hátast, olyan tinglitangli illatocska. Lehet, sőt biztos, hogy a bőrömmel is baj van (elég száraz), mert szinte nagyon kevés illat marad meg rajtam hosszasan, de őt két óra elteltével szó szerint erősen szimatolni kellett. Amikor rábukkantam, akkor egy halovány gyümölcsös-virágos komfortillatot találtam, esküszöm, mintha testpermettel fújtam volna be magam. Aki szereti a pacsulit, ezt kerülje el, mert ebben tényleg semennyi sincs. Ennyi pénzért nekem már túl "privát" és egyáltalán nem chaneles.
Laurencia írása telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 6.

Laurencia írása telitalálat.

leila0803

2020. november 6.

En nem latom ertelmet, felvizezett EDP... Ez max. Annak eri meg, akinek a parfum tul eros.

Szerintem nyomaban sincs az EDPnek, ha azzal reggel befujom magam, estere pont ilyen lesz. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 6.

Colette221

2020. november 6.

Kb. 1,5 hete próbáltam. Nekem tetszik, bár az orrom nem érez túl nagy különbséget a Privée és az EDP között, talán az előbbi picit "könnyebb". Sajnos nem olyan tartós, mint az EDP, és elég bőrközeli. Talán 3 órán át éreztem magamon. Nem lett egy nagy durranás. Kár... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

tiamoitalia

2020. október 18.

Sajnos végképp nem tartós, börközeli és max 2 óra alatt elillan. Éjszakai, alvós illatnak szánták és tényleg csak csak ennyire való: zuhanyzás után, alvás elött ha egy enyhe Coco Mademoiselle illatra vágysz, nem tolakodóan, csak épp hogy érezhetöen. Erre jó,...de nekem luxus, hogy alváshoz parfümöt használjak :D , igy nappali illatnak használom, de igy sajnos nem vált be. Olyan, mintha az eredeti lenne felhigitva vizzel, alig érezhetö sajnos.
Nincs szivem lepontozni, mert arra, amire szánták - alvásra :D -, megteszi, de nekem, aki nappali illatként használom ( rosszul ), csalódás. :(
Ugyanitt számlás, Marionnaud-ban vásárolt 50 ml eladó ( vagy cserélem ) :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Ugyanitt számlás, Marionnaud-ban vásárolt 50 ml eladó ( vagy cserélem ) :D

Asianlover

2020. október 8.

Több vélemény is feljött itt a nyitólapon manapság, gondoltam, én is teszek vele egy próbát. Papírlapon is max. 2 órát élt, bőrön még ennyit sem. Nem is mennék bele, hogy az anyaillathoz képest így meg úgy, mert ebben az árkategóriában egy ilyen "csak fújd be magad alvás előtt, úgyis elalszol, nem számít, hogy úgysem éreznél semmit egy óra múlva" verziót kiadni egy rohadt nagy, sznob vicc. Csak azért kap 2 csillagot, mert ennek okán komolyan feléledt bennem a vágy, hogy az anyaillatot majd valamikor megvegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

Marcsi66

2020. október 2.

Kis mintát kaptam belőle ezt szagolgatom még most is,megvenni sajnos ezt sem fogom,,,,,mint az utóbbi években megjelent parfümjeit a márkának,Kár hogy a fiú az apa árnyékában kénytelen toporogni,,,,,mert mostanság ez az elvárás,lehet h tényleg ez van, Három parfümért dobog a szívem igazán,és a Kisasszony köztük van,naná h a 2001-es verzió. Elalvós parfümnek szánták,nekem már van erre illatom szintén Chanel és marad is ( Premier)
Biztosra veszem h a fiatalabb generáció kedvelni fogja,...édesebb-puhább,de amitől az eredeti robbantani tudott,pont azt csípték le ,nincs benne.
Tartósságát nem tudom megítélni,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 2.

Tartósságát nem tudom megítélni,

Tarzicia

2020. szeptember 30.

2020.09.27:
Nekem is tetszik, meg is vettem egy gyors próba után. Ez tőlem azért nagy szó, mert pacsulirajongó vagyok (a Coco Mademoiselle verziók közül az Intense tetszik a legjobban), itt meg pont a pacsuli maradt el. Helyette pézsma van, amiért meg általában nem vagyok oda, de itt az is szép lett, nem fojtogató, nem túl édes-púderes, hanem kellemes és puha.
Szerintem ez egy bármikor viselhető, visszafogott és nőies illat. Nem az a "tipikus" Chanel parfüm, de egyértelműen felismerhető benne a Chanel DNS, ami nekem mindig is garancia a stilusra és a minőségre.
Én úgy tekintek rá, mint a Coco Mademoiselle könnyített (nem higított!) változatára, amit a saját magam kedvéért fújok, mert kellemes komfortérzetet ad. A kezdése kísértetiesen hasonlít az anyaillathoz, de sokkal hamarabb csillapodik, nem olyan éles és karakán, sokkal simulékonyabb, a pacsuli hiánya miatt pedig kicsit más a lecsengése.
Ami a hatósugarát illeti, kb. húsz perc múlva már bőrközeli, L'Eau létére viszont egész tartós, de rajtam azért nem több, mint 3-4 óra.
A nevében a "Privée" és a "Nuit" szavak miatt először én azt hittem, hogy egy intimebb, szexibb Coco Mademoiselle született, aztán olvasom, hogy nem, itt egészen másról van szó, ezt "alvós" illatnak szánták. Én biztos, hogy nem a rendeltetésének megfelelően fogom használni, hanem csak úgy, napközben, parfüm helyett, amikor csak egy könnyed illatra vágyom, és biztosra akarok menni. Ugyanis annyira visszafogott és finom kis illat, hogy biztos, hogy senkit nem zavar a környezetemben, és pár óra múlva, ha úgy alakul, már lehet egy egészen más illatot fújni. Estére én kicsit élénknek találom, főleg a nyitányát. Alváshoz én egy kicsit relaxálósabb, nyugodtabb illatot választanék, de leginkább semmit, mert kell a pihenés az orromnak is az egész napos parfümviselet után, amúgy meg szerintem alváshoz a frissen mosott, vasalt ágynemű illatánál finomabb nincs.
Mindent egybevetve szerintem is jól sikerült, de az előttem szólókhoz képest én egy ici-picit kevésbé vagyok lelkes. Korábban az Intense verzióra csak 4 csillagot adtam, ő sem kaphat többet.
2020.09.30:
Frissítek, és levonok egy csillagot.
Eleinte tartósabbnak tűnt. Most zsinórban pár napja csak őt használtam, és nem hiszem, hogy megszokta az orrom, mert a környezetem szerint is max. egy óra hosszat lehet érezni rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 30.

2020.09.27:
2020.09.30:
Frissítek, és levonok egy csillagot.

Bigris

2020. szeptember 29.

Pont arra való, amire szánták. Elalvós parfinak az elalvás előtti 20 percre. 20 perc után szigorúan bőrközeli. Csak akkor érzem, ha az orrom a bőrömben van. A nyitása nem lenne rossz, de a "leszáradása" -ha lehet ilyenről beszélni egy éppen egy-két órát haloványan kibíró parfümnél- nem tetszik. Olyan semmilyen az eredetihez képest. Nekem se pacsuli, se pézsma, se puhaság nincs a leszáradásban. Nade alvás közben úgysem érzem. :-) Biztosan megvan a célközönsége, de az anyaillat és az Intense mellet a Privée-re nem lesz szükségem. Szerencsére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Laurencia

2020. szeptember 29.

A majdnem az, az nem az.
Pontosan arról szól a történet mikor valaki évekig nem talál párt magának, és aztán jön valaki aki nem olyan szörnyű mint az eddigiek és beéri azzal.
Szerencsére parfümöt nem így választunk, szerintem pont az eredeti Mademoiselle lényegét vették ki belőle és egy takaréklángon égő túlművészkedett valami lett belőle.
Feltételen híve vagyok az ős illatnak (szomorú hogy 2001-ben született darabra már ezt a frázist kell használni) Jaques Polge eredetijét nem lehet utolérni.
Qrva egy világot élünk amikor a parfümipar ott tart, hogy eladhatóbb verziót kell kreálni egy sikerstoryból mert eljárt felette az idő.

A majdnem az, az nem az.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)