Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Orientális virágos illat nőknek.

Jacques Polge alkotása.

Fejjegyek: koriander, mandarin narancs, barack, jázmin, bolgár rózsa

Szívjegyek: mimóza, szegfűszeg, narancsvirág, lóhere, rózsa

Alapjegyek: labdanum, ámbra, szantálfa, tonkabab, opoponax, cibet, vanília

Idealia

Korcsoport: >54
2019. január 25.

Csodálatos illat! Hol lehet beszerezni ebben a töménységben?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 25.

Csodálatos illat! Hol lehet beszerezni ebben a töménységben?

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 14.

A klasszikus elegancia híveinek jó szívvel ajánlom, mert ez a "darab" időtálló, sosem megy ki a divatból.
Minden parfümmánisnak "kötelező", hogy a klasszikus házak illataiból legyen egy számára szép darabja a gyűjteményében, azt gondolom.
50+-osan bőven megértem már rá, hogy beruházzak egy olyan Chanelre, ami számomra a márkát szimbolizálja, így esett a választásom a Coco tömény parfümjére, amit a KM-ről volt szerencsém megvásárolni.
Vágytam arra az illatra, amit az agyam a Chanellel párosít és bármikor képes felidézni. Akár lazítós hétvégén is, amikor egyedül vagyok, alkalom nélkül is, csupán egy fújás repítsen oda, ahol érzésben éppen lenni szeretnék. Hamar rájöttem, hogy nincs szükségem hozzá semmilyen alkalomra, mert ő teremti meg körülöttem azt.
Akár furcsa is lehet valakinek, hogy miért fúj magára valaki egy ilyen parfümöt, amikor azt senki más nem érzi, csak ő. Talán ebben van pontosan a titka. Nem kell hozzá társaság, sőt. Ő maga a társaság. Cseppet sem unalmas, de az ízét negyven alatt kevesen éreznék, értenék, és értékelnék, azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

tothszilvi75

2016. október 2.

A Coco edp az egyik olyan illat ami MINDIG KELL kategóra nekem. Egyértelmű volt, hogy amikor felajánlottak vásárlásra ebből a Parfümből 6 millikét, nem mondhattam nemet. Ünnepnapokon viselem cseppenként, királynői magasságokba emel, keleties, barackos-fűszeres aurát kölcsönöz. Szerintem zokogni fogok ha elfogy..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

galagonyanya

2016. szeptember 15.

Azon kevesek közé tartozom, akik ezt a kincset magukénak mondhatják. Rajongom a Coco-ért (az EDP változatáért) de ezért a tömény változatért még inkább. Igazából télidőre tartogatom, csodaszép, puha, édes Coco-illat. Úgy tudnám megragadni a különbséget kettejük között, hogy az Edp a barack, magjával együtt. A parfüm maga a lédús, olvadó gyümölcshús, mag nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.