Chanel

Ár:   17 640- 24 220 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rozuska, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. február 18.

Ár:   17 640- 24 220 Ft

Ár: 2600 Ft + posta vagy CSERE , Eladó: Mango36
Állapot: 10 ml / bő 8,5 ml, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm
Chanel Cristalle fújós eladó
Ár: 1700 Ft/3200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Dottir

2019. november 5.

Később:
Egyszerűen nem érdemlem őt meg. A parfümösvitrin hátsó sorában feltűnésmenteskedik a csodásan egyszerű eleganciájával, nem hivalkodik, nem kérlel, könyörög vagy zsarol, hogy most aztán már ő következik. Csak áll ott mindenttudóan, a kiválók természetes, hallgatag önbizalmával. A csendes vizek mélyen folynak...
Amikor - ritkábban mint érdemelné - végre őt fújom, nem korhol, hanem nagylelkűen eláraszt a csodájával, és adja egészen, ami ő maga: fenség, nemesség, virágos-földes-zöld éteri fuvallat.
Elképesztő szövetű és minőségű, egyedülálló gyönyörűség, akinek esze ágában sincs tolakodni. Nincs szüksége rá. Ő az, akire mindig emlékszünk, akit - mert nem becsültük meg eléggé - a nagy számadáskor szeretnénk kiengesztelni, és még utoljára érezni...hát ez ő. Saját maga legjobb, legszebb változata. Akik mindannyian lenni akarunk.
Ezentúl jobb leszek hozzá, ígérem.

Hát ez maga a világmindenség: lonc és vetiver együtt, nő és férfi, jin és jang...filozofikus egy alkotás. Rajtam gyógynövényesen, szénásan-citromfüvesen nyit, és ezt a zöld arcát meg is tartja. Egy idő után viszont teret enged a csodálatosan nőies, egyszerűségében nagyszerű loncnak, de azért vetiverrel megtámasztja, hogy ne kerekedjen felül az édes virágillat. És ez olyan, mintha egy férfi, mielőtt maga elé engedné a nőt, felderítené a terepet, majd biztonságot nyújtva mindvégig a háta mögött maradna.
A Cristalle Eau Verte-tel korábban találkoztam mint ezzel az eredeti kiadással, azt a megjelenése után megkaptam és egy nyáron át boldogan fujkáltam. Frissítő volt, élesen szikrázó zöld. Egyszerűbb, megfejthető. Ez puhább, nőiesebb, érettebb, ravaszabb. Szerintem nagyon csábító illat, minden hűvös és férfias jegye ellenére.
Így nyáron olyan magamra fújni, mint belehemperedni egy illatos, puha, hűvös mohaágyba. Gyönyörűszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

Később:
Ezentúl jobb leszek hozzá, ígérem.

googles

2019. február 18.

Nekem ez egy nagyon jo illat.
Szeretem a Chanel zoldebb illatait, Chance Eau Fraîche es Cristalle Eau Verte... nekem ezek tokeletesek. Talan az Eau Verte meg csillagos otosebb, ez kellemesen gyumolcsosebb, a Verte igazi kanikulara valo illat (vagy olyan zold illat maniasoknak valo, mint en).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

Nekem ez egy nagyon jo illat.

maniac78

2019. február 18.

Orbitálisan ízléstelen, félig megrohadt fű szaga ez. Poshadt dohányszagot is érzek benne, ami pedig önmagában pusztító gondolat...Semmi nőiesség, semmi báj, semmi erotika. Nincs az a pénz, amiért én ezt vállalnám magamon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Renike77

2019. január 12.

Chanel-fanként vakvásároltam egyet, de merészség volt.
A No.5. a kedvencem, bírom az unisex illatokat is, jók az összetevők, a tartóssága biztosan elképesztő, ugyan, mi baj lehet?
Sajnos ez nekem nem tetszett, nagyon nem, és a környezetemben sem volt senki, akinek tetszett volna...
Leginkább fanyar zöld, nagyon erős zöld illatként tudom jellemezni, de ez nem a frissen vágott fű illata, ami ugyebár mindenkinek tetszik, hanem valami nagyon erős, elképesztően megosztó, orrfacsaró zöld-kesernyés illat.
Az egy dolog, hogy ez a Chanelek között sem számít egy mai illatnak, de sajnos az egyik legkevésbé divatos és legmegosztóbb illat, amit én valaha is szagoltam. A nyár biztosan jót tesz neki, de én ezt már nem vártam meg.
Ettől függetlenül 3 csillag, mert ez egy szubjektív vélemény, és a tartóssága, minősége megkérdőjelezhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Chanel-fanként vakvásároltam egyet, de merészség volt.

karaibrahimgil

2019. január 1.

Nagyon szép, minőségi zöld illat. Sokkal zöldebb, mint a citrusos Eau Vert flanker, épp ezért megcseréltem volna az elnevezésüket. Szerintem a férfiak többsége nem különösebben kedveli, bár a Chanelek nagy részével ez a helyzet, mivel ők az édesebb vagy pacsulisabb parfümöket csábítóbbnak találják.
Az No 5-höz hasonlóan érettebb, kiforrottabb, elegánsabb illat, nem könnyen fogyasztható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Pajzs

2018. december 20.

Esőben ázó jácintágyás. Frissítő gyümölcskoktél egy tavaszalkonyi kerti partin. Zuhanyzás utáni púderes tisztaság. Ezüstös fényű, testre csúszó, zöld selyem. Természetes, zsigeri elegancia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

ariadne

2018. szeptember 17.

Folyamatosan kerestem azt az illatot, ami nyáron egy hűvös, jeges, kék-zöld világba repít és ez az érzés ott van velem reggeltől estig. A szülinapomra lepett meg vele a férjem, mivel ezt az illatot mindig visszajártam megszagolgatni az egyik nagy parfümériába és ódákat zengtem róla. Én még nem vásároltam volna meg magamnak, mivel van más, amit használhatok, de így, hogy ajándék lett ez a hűvös gyémánt, óriási az örömöm.
Hideg fuvallat volt a kánikula napjain, most, hogy nincs annyira meleg, mintha a bőrömön a szelídebb vonásait mutatná, friss, üde virágillat leng körbe egész nap. Kifújáskor meglepően karcos, szúrós, de picivel később sorban bújnak elő a lágyabb tónusok, végül pedig egy tiszta, púderes egységgé érik össze.
Cristalle, a már-már elérhetetlennek tűnő, hűvös és távolságtartó NŐ, akit meg kell szerezni! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Lin

2018. szeptember 8.

Az edt a “jégkirálynő”, akkor az edp a “hókirálynő”......... mindketten messze-messze kiemelkednek a mai népszerű illatok közül, persze pozítiv értelemben! Nagyon hasonlítanak egymásra, de az edp picit puhább, nem marad olyan “ hideg-karcos”. Őt most nem fogom elengedni! Annyira tiszta, csillogó illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Myrtle

2018. augusztus 15.

A második Chanel, amiről ódákat zengek, lassan nem ismerek magamra... :D
Bevallom, eszembe se jutott volna, ha valaki nem jegyzi meg, hogy húúú, de jó kis zöld illat.
Az Eau premiere mellett így már két kánikula-Chanel is csücsül a polcomon.
Első kifújásra valami nagyon brutális, kesernyés, zöldfűszeres illat, meg is lepett az intenzitása, ez a fázis a Sisley eau de Campagne-ára emlékeztet.
Később annyira finom, komplex illatfelhővé áll össze, hogy kár is boncolgatni, egyszerűen tökéletes.
Gyakorlottabb orrok talán el tudják különíteni benne a sárgadinnyét, a mandarint és a barackot, de én nem is próbálkozom vele.
Szerintem ez az a Chanel, amelyet érdemes kipróbálni. :)

...

És nagyon tartós! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

A második Chanel, amiről ódákat zengek, lassan nem ismerek magamra... :D
Az Eau premiere mellett így már két kánikula-Chanel is csücsül a polcomon.
Szerintem ez az a Chanel, amelyet érdemes kipróbálni. :)

...

És nagyon tartós! :)

Cintia04

2017. november 26.

Ő kérem nagyon zöld, nagyon éles és vetiver a javából! A vetiver és a pacsuli nagyon rossz dolgokat tudnak rajtam művelni ha túl van adagolva!( pl: a Narciso féle vetiver nagyon jól működik a bőrömmel). Ebben az illatban a vetiver és talán a moha rajtam nagyon, nagyon zöldes hatást kelt már már elnyomóan! De ez csak az elején... ahogy csendesedik a bőrömön egyre virágosabb, üdébb, édeskésen virágos lesz. Azt gondolom egy illatot mi hordunk és mi kell, hogy jól érezzük magunkat benne! Önmagában ez az illat egy csodálatos, összetett, karakteres illat csak sajnos be kellett látnom, hogy az elnyomó zöldessége miatt mindent beleértve engem is elnyom! Nem mert ne tudnám viselni hanem mert a bőrömön túlon túl már nagyon zöld szinte már kesernyés lesz! Tartós, intenzív ebből tényleg nem kell sok. Visszatérek még hozzá mert nem tudok nyugodni tőle! Addig is 5 csillag!😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Amyl Cinnamal
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.