Chanel

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andiriri, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• tökéletesen eltávolítja az arcbőrről a smink maradványait
  • mélyrehatóan megtisztítja az arcbőrt az összes szennyeződéstől
  • kellemesen üde és hidratált arcbőrt eredményez

Skiiin

2020. február 29.

Kb. egy fél éve vettem meg, és elégedett vagyok vele. Jól tisztít, bár szerintem ez a márka minden tisztítójára jellemző. Nem szárít (minimálisan csikorgó tisztaságérzetet kelt), de nagyon száraz bőrt már lehet szárítana. Kiadós, ugyanis egy tisztításhoz nagyon kis mennyiség kell.
Viszont a perfect tisztítóhatásán kívül más hatását nem érzékeltem, de mondjuk nem is ígér mást.
Ha látni fogom, akkor biztos, hogy betárazok belőle - egy ideje egyik budapesti üzletben sem lehet már látni. Vagy készlethiány miatt, vagy pedig mert nem lesz itthon elérhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

andiriri

2020. február 21.

Csodaszer, game-changer! MESSZE, nagyon-nagyon messze a legjobb arctisztító, amit valaha próbáltam!! Most már közel 1 éve használom. Amíg gyártják, biztos hogy újraveszem. Mélyen, nagyon alaposan tisztít, nem szárít, és én nyugtató, gyulladáscsökkentő hatását is tapasztaltam. Nagyon szép tiszta és rangyogó lesz utána a bőr. Sokat javított a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Maris Aqua

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0