Chanel

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2016. október 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú sminklemosó alga-kivonattal.

Mufurcka

2019. április 13.

Update: Elveszek két csillagot:( csíp, mint a fene. Visszatértem a Garnier kétfázisú tartós lemosóhoz, az nem csípi a szemem. Valahogy elhasználom, de már lötybölöm, mintha muszáj lenne, spórolás nélkül a vattapamacsra, arcra még elmegy.

Most kaptam egy teljesen uj példányt külföldről jo aron. Nincs olajos érzet a bőrön, jol leviszi a vízálló sminkemet /maybelline spirál/. Nagyon nyugtató az illata. Szerintem ötös. Az mas kerdes hogy ki mennyit hajlandó a sminklemosasra aldoznii. A Lancome bi facialt akartam beujitani, de azt majd ezutan, akkor lesz felső kategóriás összehasonlítási alapom. Meg a Mac-re vagyok nagyon kíváncsi .
Garnier , nivea, uriage, vichy lemosokat használtam eddig, azokhoz képest ez sokkal gyengedebb. Az olajok csípték a szemem, rendszerint a lemosasnal.
Az uvege az ami nagyon nem esik kezre! De elnezzuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Az uvege az ami nagyon nem esik kezre! De elnezzuk.

Regi84

2017. november 1.

Leszedi amit kell, de szerintem itt felesleges ennyit kiadni ezért, mert vannak sokkal olcsóbban jobbak. Sajnos nem is lehetne szerintem olyan extrát nyújtani egy szemfestéklemosónak ami miatt megérne ennyit. Nem egy csillag, de háromnál biztos nem több..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

hopihe11

2016. október 15.

Mintát próbáltam, és az elsô használatkor allergiás reakciót okozott, csípett, könnyeztem, a pirosság pedig csak reggelre múlt el. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Maris Aqua, Calcium Gluconate, Algae Extract
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.