Chanel

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2013. december 18.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   parfümériák, online

• Gyengéd textúrája lehetővé teszi az egyenletes és precíz felvitelt
  • Optimális fedést és tökéletes tartást biztosít
  • Láthatóan finom hangsúlyt ad
  • Azonnali kényelmet ad a szemeknek
  • Rendkívüli módon megtartja a színeket akár órákig

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. november 22.

Update: Előkerült a 62 Ambre barnás, kissé padlizsános árnyalat is, aminek van egy minimális fémes finishe. Könnyű felvinni, szívesen használom, a tartóssága is rendben van, ugyanakkor biztosan nem vásárolom újra, mert annyival messze nem jobb, mint amennyibe kerül.
Marad a 4*.

2019. március 16.
63 Marine - leginkább sötétszürkének mondanám, ami a füstös szem készítéséhez is tökéletes.
Praktikus, hogy a Chanel a hegyezőt is a szemceruzához csomagolja,ami azért ehhez az árhoz illik is...
Viszont sokkal kevésbé tetszik benne a parabén, ezért csak négyest kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 22.

Marad a 4*.

2019. március 16.
Viszont sokkal kevésbé tetszik benne a parabén, ezért csak négyest kap.

HeniM

2019. január 4.

Black jade és Noir színben van meg, ami fekete zöld csillámokkal. Imádom! A zöld szememhez passzol és nagyon szeretem, mert nem hivalkodó, mégis elegáns.
Újravenném? Igen, ugyanezeket

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Újravenném? Igen, ugyanezeket

fleur83

2017. október 15.

Nekem tetszett az állaga ami pont elég puha, hogy satírozni lehet de nem túlságosan így egy határozott mozdulattal tökéletes vonalat lehet húzni ami nem maszatolódik. A színe lehtett volna intenzívebb. Jó cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

BibianaBirova

2017. január 4.

Semmivel sem jobb, mint egy sima drogériás szemceruza. Végképp nem tartós, fél napot sem bír ki! Kenődik, és a fekete "Noir" árnyalat annyira nem pigmentált, hogy szinte már szürke.
A plusz pont a hegyezőért jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

A plusz pont a hegyezőért jár!

chanelbaby

2014. április 17.

Több színt is próbáltam már belőle, most csak a 62es Ambre árnyalatú van meg, egy gyönyörű bronzosan csillogó barna árnyalat. Az előttem szólóakkal ellentétben én nem a tartósságát emelném ki mert több sokkal tartósabb szemceruzával is találkoztam már. Kb 4-5 órát bír ki az alsó vízvonalon és nem kenődik csak halványodik a színe, szemhéjon használva viszont tényleg sokáig bírja. Szeretetek vele satírozni és mivel nem ígér extra tartósságot nem vonok le tőle egy pontot sem de nem is lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Mirtus

2014. március 24.

A hófehér színűt használom az alsó vízvonal kiemelésére főleg. Az eddigi legtartósabb szemceruzám! Érdemes rá költeni, mert hosszú időn át kiszolgál!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

BubuMaczko

2013. december 11.

A tökéletes szemceruza. Könnyezés, eltelt órák ide vagy oda, ha felviszem a vízvonalra, ott is marad. A színe gyönyörű, mély fekete. A külső borítása is nagyon jó anyagból van, nem csúszkál a kezemben, ami nekem fontos, mert nem vagyok még túl magabiztos. Chaneltől pedig külön szép, hogy minden szemceruzájuk mellé adnak hozzá illő hegyezőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.